Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Nasao bi Vazura, ali nastale bi turbulencije. A ne vole se turbulencije ovde. Pogotovu, ako bi javno odbili, pa se stvorila bilo kakva buka.

No, dobro, pisemo u prazno.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Ja sam sve više mišljenja da smo imali pogrešan pristup ove sezone. I Jug, koji je trebalo da bojkotuje i domaće i gostujuće utakmice, kao i mi sa zapada i istoka koji smo dolazili i obesmišljavali bojkot. Da je cele sezone brujala prazna Humska i da nije bilo navijaca ni na gostovanjima, da li bi zlotvori iz uprave konačno otišli? Samo se pitam na koji način im više staviti doznanja da su nepoželjni i da daju nekom drugom da vodi klub...
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Nasao bi Vazura, ali nastale bi turbulencije. A ne vole se turbulencije ovde. Pogotovu, ako bi javno odbili, pa se stvorila bilo kakva buka.

No, dobro, pisemo u prazno.
Vuković iz Poljske ga je jedini odbio javno i prozvao, al on nije dovljno veliko ime.
Nikolić je nekoliko puta suptilno poručivao da bi se vratio pod nekom boljom garniturom uprave (tako sam ja makar shvatio), tako da on otpada.
Prilično sam siguran da su sva imena koja su se ovde provlačila (Ivić, Jokan, Sale Ilić, Paun) u nekom momentu dobila poziv, koji su odbili, ali ne javno.
Od ostalih zvučnih imena, skoro sva su već potrošena.
Duljaj je nekoliko puta imao neke pokušaje da raspali vatru, što sem za nijansu glasnijeg “uprava napolje” skandiranja nije donelo ništa.

Ne vidim nikog ko bi mogao tu buku da stvori.

Verovatno sva ova gore imena (koja su sedela na klupi i koja nisu) misle da ne mogu kao pojedinci ništa da promene i neće u to da se petljaju.
Čekaju nas navijače da nešto uradimo.
Mi čekamo njih.
I tako, eto…na kraju niko neće dočekati nikog, a ovaj će imati još 8 stanova na Menhetnu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Igor duljaj ce uvek imati moje postovanje. Zbog svih cimanja koje je odradio da bi partizanu bilo bolje. Da, pristao je na igranku sa olosem, ali je pokusavao na sve nacine da uradi nesto dobro: skautirao, dovodio igrace, vracao ih kad su bezali…naravno, gubio je dosta utakmica koje nije smeo/trebao, a opet dosta dugo je bio u trci za titulu. Pokrali ga u martu na rajku, i to je bilo to. I da, jebo ih je u decembru. Ovo pisem cisto protiv zaborava radi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
1.Hoćete li da NIKO ne sarađuje ni sa Vazurom ni sa Vučelićem ni sa Vučićem, 2.da ne uzimamo pare od kriminalne države, 3.da nemamo za plate igračima, 4.da ne igramo Evropu, 5.da budemo amaterski pošteni klub u beton ligi?
1.Дефиниција сарадње је следећа:
Сарадња или кооперација је облик групног рада у којем постоји сарадња међу члановима у постизању заједничког циља.
2.Мислим да ФК не узима паре од државе него добија
3.Рекао бих да већ одавно нисмо клуб који може да каже да има за плате играча
4.Ове сезоне и нисмо
5.Степен окупације ФК је такав да очигледно без дозволе не може ни да испадне у бетон лигу. Глуп паразит поједе тело домаћина и одумре заједно с њим, а онај лукавији никад то не уради до краја.
Сума сумарум у оваквој ситуацији и окружењу не постоји шанса да доживимо судбину Ренџерса....нажалост. А једино решење које ја видим је да учимо децу да још више воле Партизан јер и ово ће проћи једног дана, времена се мењају, некима је титова југа била неуништива и вечна категорија и није се могло замислити ништа друго али све има крај само је ствар у томе на каквим ћемо темељима то дочекати, а крај овог апартхејда ћемо дочекати, то ће проћи. Требамо сачувати себе од себе, а циганска кула од карата ће пре или касније почети да се руши.
 
Последња измена:

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ja lično Duljaju ništa ne zamjerim, mislim da će ga držati do ljeta i traziti neko zvučnije ime i međuvremenu, u slučaju da nikoga ne nađu ponudiće mu novi ugovor.
O njegovim trenerskim kvalitetima nisam kompetentan da pričam ali djeluje mi da nije kvalitet za Partizan, mislim da tako mlad trener mora da ima barem jednog iskusnijeg starijeg trenera uz sebe a ne Nađa...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Moram reći da ne kapiram tu logiku amnestije sportskog sektora.
Mislim gde se postavlja granica. Sad sto je vucic na vlasti ne treba ni vazuru da kritikujemo jer šta on može. Mislim onda Aj da zatvorimo i forum jer je ovaj na vlasti.
Dal su krivi naši što cigani imaju duplo skuplje igrace, nisu, dal su krivi sto primamo golove iz faula u napadu pa nisu, ali dal su krivi sto nam da gol svako ko predje pola pa jesu. Jel su krivi sto se brukamo protiv slabijeg tsca pa jesu, pa 4 najprosecnija igrača lige da staviš zajedno ne mogu ovako neuigrani da budu a ne još da se Aranđel odmara za tsc a zamena zajebe 2 gola.
Duljaj očigledno pojma nema taktički, ok šta rade ti pomoćnici da ovako defanzivno izgledamo. Kod Duljaja cenim sto je isplivao iz tih menadžerskih kombinacija trenerski posao očigledno ne zna dovedi nekog pomoćnika.
Naši prioriteti treba da budu evropa, stvaranje igrača, jebanje ovih bolesnika u derbiju, a titula bar meni nije moranje zbog “uslova”.
Na šta će liciti ovaj tim u evropi kad nas dohvate u mašinu ovi sto znaju da igraju fudbal?
Da li to znači da Duljaj treba da ide, da ako postoji zamena koja je trener a ne bivši igrač po profesiji. Pošto toga nema onda nam je isti kurac. Al čuj ne sme da se kritikuje.
Ili ona priča “eto sad su nam oni najveći problem”, nisu najveći niti to iko piše.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
67
Локација
Beograd
Ja nemam običaj ovo da radim, ali kad sam pročitao zvezda sa velikim z i kad smo već kod istorije...Погледајте прилог 26686
Stojim iza svojih reči. A, tebi eto i Dinko Gruhonjić, i on priča isto što i Marinika. Ako ti misliš da si pripadnik genocidnog naroda, ja ne mislim, uz svo poštovanje drugih naroda. Naravoučenije za ljude sa mozgom, politika je zlo, ali naš sport je povezan sa politikom, ma ko da je na vlasti. I, tako će uvek biti. Vučić kurčić, Ćuta muta, Tepić klepić, sve je isto, cigani su brojniji i političari podilaze njima. Mi smo krivi a ne Vučić što legende Partizana beže od kluba, a vi samo napušavajte legende. Kad odu sa ovog sveta, onda ih dižete u nebesa, slučaj Moca. Ne bi me čudilo da i Šoleta iznapušavate zato što mu je Šekularac bio jedan od najboljih prijatelja. Srećom, ti i tebi slični i ne znate ko je bio Šole, ili Miloš ili Valok ili Bobek ili Galić ili Vaske ili Moca ili Mance ili ili ili ...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Mislim da je krajnje nepravedno davati sud i o igračima i o stručnom štabu kada nisu odigrali skoro nijednu fer utakmicu od početka prvenstva..
Ne branim nikoga,da se razumemo, samo pokušavam da budem objektivan i sagledam što širu sliku.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.865
Локација
underground
Stojim iza svojih reči. A, tebi eto i Dinko Gruhonjić, i on priča isto što i Marinika. Ako ti misliš da si pripadnik genocidnog naroda, ja ne mislim, uz svo poštovanje drugih naroda. Naravoučenije za ljude sa mozgom, politika je zlo, ali naš sport je povezan sa politikom, ma ko da je na vlasti. I, tako će uvek biti. Vučić kurčić, Ćuta muta, Tepić klepić, sve je isto, cigani su brojniji i političari podilaze njima. Mi smo krivi a ne Vučić što legende Partizana beže od kluba, a vi samo napušavajte legende. Kad odu sa ovog sveta, onda ih dižete u nebesa, slučaj Moca. Ne bi me čudilo da i Šoleta iznapušavate zato što mu je Šekularac bio jedan od najboljih prijatelja. Srećom, ti i tebi slični i ne znate ko je bio Šole, ili Miloš ili Valok ili Bobek ili Galić ili Vaske ili Moca ili Mance ili ili ili ...
Ja brate ne znam da je bilo ovako , a pamtim dugo.
Tacnije receno sigurno znam da ovako nije nikad bilo.
Sto se Dinka tice on sigurno nece biti ni kandidat a kamo li licnost koja ce odlucivati o svemu u ovoj zemlji.
A sto se tice legendi , svi koji su u sns-u , a nisu ni kurcem mrdnuli da bar pokusaju da pomognu klubu , nego naprotiv uklopili se u trend unistavanja Partizana , mogu da mi se napasu kurca i za zivota a i kad umru, i pri tom ne mislim na Mocu i Soleta , znas ti dobro na koga ja mislim.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.732
Reaction score
22.810
Локација
Beograd
Ako ti misliš da si pripadnik genocidnog naroda
Ko je ovo ikad igde izjavio, pa i na forumu? Što implicira da si ti jedini koji je to i pomenuo, što je samo po sebi perverzno.

Vučić kurčić, Ćuta muta, Tepić klepić, sve je isto
Ovo tek obožavam, komunističko, svi su isti i nemam za koga da glasam, usput, jesu kurac moj svi isti.
Jes' vala, Vučić je humanista, nije imao falange koje biju ljude po stadionima, kada se povede neka protiv njega, umislili smo kolektivno.
Buraz, ne da smrdiš, nego zaudaraš na SNS glavudžu, a pokrivaš se legendama, da bi objasnio svoje stavove, bukvalno si Bakarec ovog foruma.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Mislim da je krajnje nepravedno davati sud i o igračima i o stručnom štabu kada nisu odigrali skoro nijednu fer utakmicu od početka prvenstva..
Ne branim nikoga,da se razumemo, samo pokušavam da budem objektivan i sagledam što širu sliku.
Kako si objektivan ako kažeš da nijednu fer utakmicu nismo odigrali od početka? Šta pokradeni smo u svim utakmicama? Nemoj molim te, to je baš delulu priča.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
67
Локација
Beograd
Skretanje sa teme
Ko je ovo ikad igde izjavio, pa i na forumu? Što implicira da si ti jedini koji je to i pomenuo, što je samo po sebi perverzno.


Ovo tek obožavam, komunističko, svi su isti i nemam za koga da glasam, usput, jesu kurac moj svi isti.

Jes' vala, Vučić je humanista, nije imao falange koje biju ljude po stadionima, kada se povede neka protiv njega, umislili smo kolektivno.
Buraz, ne da smrdiš, nego zaudaraš na SNS glavudžu, a pokrivaš se legendama, da bi objasnio svoje stavove, bukvalno si Bakarec ovog foruma.
Baviću se istorijom ko i do sada na forumu, uskoro objave, ja ne zaudaram ni na koga, a ti zaudaraj na nakaze drugosrbijanske. A, komunistima hvala što su osnovali jedan ovako veliki klub, neznalico. A, ja stvarno nemam za koga da glasam.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Moram reći da ne kapiram tu logiku amnestije sportskog sektora.
Mislim gde se postavlja granica.
Pa eto, kao što kažeš da niko ne piše da su nam ,,oni (sportski sektor) najveći problem, isto tako niko ne piše da je sportski sektor amnestiran...
I, evo: kaži ti gde se postavlja ta granica?

Nije problem što se kritikuje, nego je pitanje kad, kako i na koji način.

Dok se pobeđuje i dok je titula naizgled moguća, onda te kritike vrlo utihnu, ali čim se izgubi utakmica, ili derbi...odmah su Duljaj (i Nađ) najveći krivci i sarađuju sa okupatorom a da nisu ni trebali da prihvate taj posao...
I tako iks puta. Po Duljaju i Nađu. I po našoj lošoj kikserskoj odbrani...

A nije pitanje šta će Duljaj i Nađ u Partizanu, njihov je Partizan pa i treba (ili bar mogu) da budu tamo, nego ne treba Vazura i Vučelić da budu u Partizanu.

Ali isti ti ljudi koji zameraju ovom dvojcu (koji se međusobno valjda tuče po Zemunelu) tu nekakvu ,,saradnju sa okupatorom,, ili poraze na utakmicama - neće to isto zameriti Žocu, iako i ovaj sarađuje sa nekim tamo ,,okupatorom,, Ostojom i takođe gubi tamo neke utakmice...

I 100 puta kad to napišem, neko će da se 100 i jedan put javi i da mi kaže - pa kako možeš da porediš Žoca i Duljaja, ne, ja i ne poredim njih dvojicu, nego VAŠ različiti stav prema ISTOJ ili bar SLIČNOJ situaciji u kojoj su i jedan i drugi.

I, zašto naša odbrana kiksira? Pa eto, zato što nemamo bolju. A zašto nemamo bolju? Pa zato što su Vazura i Vučelić doveli klub na ivicu prosjačkog štapa pa nemamo pare da dovedemo bolje igrače. I još prodajemo one koji su dobri da bismo imali za plate ostalima. Pa smo onda još slabiji. Bez defanzivno odličnog Belića. A otišao i mali Ilić.
I ofanzivni igrači nam ne učestvuju dovoljno u odbrani, ili bar ne svi. I imamo dosta niskih u timu pa slabo branimo skok. Zašto više ne učestvuju? Zato što nemaju fizikalije za tako nešto. Zašto imamo niske u timu, pa zato što su bolji sa loptom! E pa jebiga, ne može i da bude visok i brz i da igra u oba pravca i da je sjajan sa loptom i da bude u Partizanu! Zašto ne može? Zato što to košta, a Partizan NEMA pare za tako nešto!
Zar je to tako teško shvatiti, drugovi kritizeri?!

Otprilke ovako nešto...ko ima vremena da presluša, poučno je:


I, da, Filipović je direktan krivac za 2 gola na derbiju...ali kad pomislim na državni bankomat koji radi direktno za ,,cigane,,...i koliko košta taj što nam je dao golove a koliko košta naš nesrećni 2u1 bek-štoper, ja nemam srca da pizdim na Fiću što je kiksnuo. Niti da pljujem Duljaja što nije stavio Aranđela...Jer Aranđel možda ne bi kiksnuo u te dve situacije, ali bi možda zato u neke druge dve. Jer i on zna da kiksne.

Nego da se vratimo granici...

Neki ljudi ovde posmatraju Partizan kao da ga gledaju sa Meseca. Zašto ovo, treba ovo, i onda bi se kao nešto promenilo ili bilo bolje...
Pa nije Klub samo V&V i Duljaj VS Nađ...kao ne treba niko da prihvati da bude trener (prvog tima), i...? Ne mogu da verujem da neki i dalje istrajavaju na tom predlogu...
O.k. sve i da niko neće da bude trener prvog tima, da nemamo trenera prvog tima, da ovo, da ono...pa nije Klub samo taj prvi tim!

Hoćete da tražite da onda i treneri mlađih kategorija ne budu treneri? Da i ti klinci koji tamo igraju istupe iz liga? Da momcima koji bi da grade svoju fudbalsku budućnost tu budućnost oduzmemo?
O, da, sad ćete opet pa ne to...
O da, sad ću i ja opet, pa, GDE JE GRANICA?
Jesu vam Duljaj i Nađ ta granica?
E, jebeš ga...

Odem ja na utakmicu, viknem nešto i na Fiću i Na Aranđela...i na još ponekog...
Ali brate, znam i da ih podržim kad im je teško...

Na sledeću utakmicu idem da ih sve podržim i da im aplaudiram još pre utakmice!

A za vreme utakmice, posle utakmice, jbg, utakmica živa stvar, adrenalin, itd...

Samo što forum ipak NIJE utakmica!

Al čuj ne sme da se kritikuje.
Ili ona priča “eto sad su nam oni najveći problem”, nisu najveći niti to iko piše.

Da ponovim ono o čemu smo već pisali, nije da ne sme, nego...kad, kako, zašto...kao kad nekoga izjeda rak a neko zapne pa (mu) potencira kako taj ima bubiljicu na nosu ili karijes na četvorci...
Jebote, vidimo svi i bubuljicu i karijes, ali čovek (FK Partizan) umire od raka, i nemoj mi onda svakih 5 minuta potencirati ni to na nosu, ni to na zubu. Nije vreme, nije prilika. Ne sad!

komunistima hvala što su osnovali jedan ovako veliki klub
Oni osnovali, a antikomunisti ga upropastili...
Ili...
Kako je bilo?
Drugačije? Obrnuto? :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.732
Reaction score
22.810
Локација
Beograd
Čim vidim ovo "drugosrbijanac", vidim koja je piljevina u mozgu.
Nego kakve veze ima to ko ga je osnovao sa time kako ti (komunistički, svi su isti) rezonuješ?
Nema za koga, rezultat, čuva Vučića. Govno SNS-ovsko.
Puca mi kurac za poene na ovakve kreature.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
zašto naša odbrana kiksira? Pa eto, zato što nemamo bolju. A zašto nemamo bolju? Pa zato što su Vazura i Vučelić doveli klub na ivicu prosjačkog štapa pa nemamo pare da dovedemo bolje igrače
Ceo post ne mogu da čitam ali ovo je naravno budalaština. Kao da su primili 4 gola od Salaha a ne od tsca i svakog ko nam je prešao pola.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Pa sramota je da nemamo para pa smo oterali Gospodina Perića čuvenog sa stadiona, oterali čuvenog trenera mladjih kategorija Gospodina Trbojevića. A sa druge strane imali smo para za milionske transfere Saldanje i Goha i da dug naraste za još 9 miliona. A opet izgledamo kao suvi prosek ekipa za prilike Ling Long lige.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Kako si objektivan ako kažeš da nijednu fer utakmicu nismo odigrali od početka? Šta pokradeni smo u svim utakmicama? Nemoj molim te, to je baš delulu priča.
Jesi li to namerno preskočio ono SKORO u toj rečenici..i jel ti cilj provokacija kada namerno izvlačiš stvari iz konteksta?

Kako god bilo...nisam zainteresovan za trosenje tastature.
Što kaže čiga Goran, aj ti na stadion pa da pričamo ko ljudi, oči u oči.
Svako dobro.
 
Top