Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од TALICNI TOM

  1. TALICNI TOM

    Uprava i marketing

    muci ga to sto su mi prsti jos uvek kratki :D
  2. TALICNI TOM

    Uprava i marketing

    sve neke poluinformacije :D
  3. TALICNI TOM

    Uprava i marketing

    nemam pojma dal ovo govno odlazi ali znam da ce za par dana biti jedna lepa vest ... poprilcno prijatna za standarde FKP toliko da se plasim i da pomislim sta li stoji iza toga.
  4. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    pusti ti Talicnog i lepo procitaj sta sam napisao oko informacija ... ako nemam neki info medju prvim ne znaci da nemam nikakav info.a komentarisem samo ono za sta imam.
  5. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    odavno mi je "prva ruka" odleprsala,propao sam sto se tice tih informacija kao muda kroz pocepane gace :D moracete na drugo mesto da se molite,ovi sto sad znaju ni anagram nece da bace :buhaha
  6. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    njega debeli ne moze da smisli ...cak ga javno i potkacio posle nekog meca sa Megom tipa " neki su mnogo poleteli,misle da caste svojim prisutvom" :D
  7. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ostajanje Sase Pavlovica je ravno NULI.
  8. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    veoma male sanse su da on dodje kod nas ... i pored svoje velike zelje.
  9. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    vec je krenulo ... eno u kuriru,ne znam dal je zabranjen ...
  10. TALICNI TOM

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    nekima se ocigledno ispunila zelja da se Berta vrati tamo gde je bio pre KKP. novi klub mu je otprilike ono sto je bila Olimpija kad je igrao za nju.
  11. TALICNI TOM

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ma i tih 200k je puno s obzirom koliko mu para dugujemo i da ima jos 1 godinu ugovora ...zaboravljate da svi igraci imaju pravo da raskinu ugovor i da ne uzmemo ni evro od bilo koga ...
  12. TALICNI TOM

    KK Partizan - sezona 2013/14

    meni je najneverovatnije da KKP pored svih svojih trenerskih i igrackih velicina ne moze da izlobira 1 sezonu u EL bez obzira na ostvaren rezultat... sramota svih partizanovaca :puke
  13. TALICNI TOM

    KK Partizan - sezona 2013/14

    ovo je bas zajebano sada ... jedna godiina bez EL nije problem,vec je problem kakav cemo imati tim sada i sta je realno da se uradi sa tim timom... mnogo dugo smo bili katastrofalni van struke i to je doslo na naplatu...najvece razocaranje je u tome sto nam je ovo prakticno prvi "kiks" i...
  14. TALICNI TOM

    KK Partizan - sezona 2013/14

    EL sama po sebi nije toliki problem vec sto sa njom je mnogo lakse napraviti konkurentan tim za osvajanje ABA lige i plasman u EL naredne sezone.tj,ispravnije je reci,da je to u nasem slucaju JEDINI nacin da imamo konkurentan tim. videcemo sta ce biti,nadam se makar kvalifikacijama jer i one...
  15. TALICNI TOM

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jo :respect:respect:respect citam ono pismo a suze same teku :cry: kakva ljudina,kakva kapitencina :napred Partizan
Top