Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Moj info, direktno od njega. Koreni su mu iz Bosne, bas kao i moji, igrom slucaja je isto mesto u pitanju. Radije se deklarise kao Bosanac i rado bi dosao, najvise zbog rada sa Duletom. Menadzeri ce ga preporuciti klubu, ako vec i nisu.

Da se nudi - nudi se, videcemo sta ce biti. To je ono sto znam, ako ugrozava poslovanja kluba, sklanjajte ime. Moje licno misljenje je da bi se lepo uklopio i da treba reagovati.

Jos jednom, napravio sam zajeb, nije Zoran, nego Darko Planinic, 4-ka/5-ca.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.306
Reaction score
18.752
Локација
Kej Republika
Ovo javno nudjenje Murica nama je ili iskrena zelja da dodje kod Duleta i nas ili dizanje cene kod neke solidne EL ekipe. Ukoliko se odluci za ovo prvo, mislim da smo svi na dobitku.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Da li je Musliju istekao ugovor s Partizanom
i kakve su šanse da nam Pavlović igra i naredne sezone?
 

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
bila je ranije prica da dangubic sada izlazi iz ugovora sa megom. jel zna neko jel slobodan il je jos pod ugovorom?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Slobodan je tek onog trenutka kad Zalizani pusti lanac!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Планинић (центар) је био велики потенцијал, било би интересантно видети шта Дуле може да направи до њега.
Мислим да неће доћи и да ћемо наредну сезону имати трио Гагић-Милутинов-Шалић.

Што се Мурича тиче, он би пешке дошао у Бг да играмо ЕЛ.
Овако, нећка се, али мислим да није реално да он сад оде у неку добру евролигашку екипу.


Мишко да пусти Дангубића?!
Човек нас је јебао и раније, шта ће тек сад да нам ради...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Interesantan je nas prelazni rok, na pocetak svi kukali ode ekipa igraćemo sa juniorima svi odlaze, ja sam pisao da će Gagić i Milosavljević ostati, Sale potpisati novi ugovor i da će biti pojacanja, neko mi je napisao 'au brate ti si baš nadrealan' sada u našoj priči upada Dangubic, njega sam prizivao kroz ranije postove ali miško pravi jedan špansko-turski klasik sapunice Bircevic,Janković mislim da je realno da jedan potpiše Murić koji se kao nudi ali potajno nada nekom evroligaskom ugovoru... Jbg Edo bolje 2 godine kod nas i igrac da postanes, planinic pa sumnjam da će doći, sada i ovaj iz sparsa bosanac kao i on je u priči i naravno nećemo zaobići čoveka koji zadnjih 3 godine se pominje pa da ne kvarimo tradiciju Saša Vujačić... Iskreno od svih njih mislim realnost je dangubic i eventualno bircevic i 1 stranac koji nije medju navedenima
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Reci nam kakva je situacija sa Sasom Pavlovicem, postoji li mogucnost da ostane?
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@Aco-Berane
Prati malo forum brate već sam pisao o tome, evo recimo 90% su šanse da potpiše jednogodišnji ugovor
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Bilo bi fenomenalno ako bi Sasa ostao. Imam neki osjecaj da ce potpisati novi jednogodisnji ugovor, jer je i on svjestan da ne moze ostaviti klub u ovakvoj situaciji. Neko pominje Planinica, ali ja ne vjerujem da ce on potpisati. On je cista petica, a nama treba cista cetvorka, jer centara imamo na pretek. Rijesiti pitanje krila i krilnog centra i to je to.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
njega debeli ne moze da smisli ...cak ga javno i potkacio posle nekog meca sa Megom tipa " neki su mnogo poleteli,misle da caste svojim prisutvom" :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Хајде Талични баци неки анаграм, загонетку, било шта, као у стара добра времена. :D:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
odavno mi je "prva ruka" odleprsala,propao sam sto se tice tih informacija kao muda kroz pocepane gace :D

moracete na drugo mesto da se molite,ovi sto sad znaju ni anagram nece da bace :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top