Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
David protiv Golijata. Zemlja u kojoj vladaju mrzitelji Partizana, od vrha pa do opstinskog pacova.
Klub koji krsi sva pravila, ima svoj rezervni klub gde prebacuje igrace po potrebi, dovodi kao na traci, klub kome je budzet neogranicen. To smo pobedili.
Klub kojim upravlja covek koji je na muci ostalih zgrnuo milione i obezbedio sebe u narednih 100 godina, takav je legenda za 60% nacije. To smo pobedili.
Klub za koji ne vaze zakoni ove zemlje i koji u svakom momentu moze da uradi sta god pozeli, kome su se otpisali milionski dugovi. Koji je od kosarke u ovoj zemlji napravio lakrdiju i monstruma. To smo pobedili.
Dosadan sam, ali zelim da u ovom slavlju ne zaboravimo ko su i sta su. Svaki njihov stranac ima 50% jaci ugovor. Nasi momci imaju srce i duh pobednika, e to je ono sto je Dule rekao "Dzaba vam novci moji sinovci".
Nikad nece imati nekog kao Novicu, takve osobe tamo " ne rastu".
Svaka pobeda u doba ugnjetavanja je kao titula vredna. Proci ce i ovo, ali cemo se sa ponosom secati ovih momaka i naseg Zabara debelog.
BRAVO BRAVO BRAVO.
Teraj dalje...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Jao Areno jebem li ti majku i jutjubetu i strimovima i linkovima i prenosima i Čoviću i Vučiću i svima njima....

Ne postoji nebitno takmičenje kada igra Partizan, a tek kada igra protiv njih.

Crno-beli bravo, bravo!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432
ja još uvek nisam oživela iz kliničke smrti... moram da malo spustim ovaj adrenalin što me spucao, da bih mogla da napišem išta suvislo... jbt, momci nisu normalni.

Upravo računam broj godina koje sam biološki sprcao u guzicu plus one koje mi je Partizan odneo...

Računica kaže da sam u debelom minusu, svaki dan je premija. :D
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Lepo Trinki na kraju reče: Nikad ne potcenjujte srce šampiona! Srce, muda i karakter! Način na koji smo dobili bi trebao da nam još više digne samopouzdanje za nastavak sezone, prave bitke tek predstoje.
2/5, teraj dalje!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top