Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ako je uslov da Nordeus finansijski pomogne Partizan to da mora i ciganima da da predlazem da kod njih istakne svoju najpoznatiju i najprodavaniju igricu jer ipak su oni naj naj - zvezda Top eleven, prava sportska prica.
P.S. Ostojaaah otkljucavaj clanske za prvo tromesecje 2024e godine, sta nam tesko da grunemo jos par meleona u klub.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Уколико "mts" не продужи спонзорски уговор, ми навијачи (ја 100% сигурно) да мењамо оператера и масовно на друштвеним мрежама покренемо кампању против њих. Ето им негативне рекламе.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kompanija koja sluzi za politicka potkupljivanja i koja je u dugu vise milijardi eura. Krenuli su u rasprodaju antenskih stubova i pratece infrastukture jer moraju se sanirati svi ti silni dugovi, stranacki paraziti pretoceni u strucne saradnike, nerealna trka na medijskom trzistu (600mil za premijer ligu...) i lake pevaljke teske za slusanje al lepe za gledanje. Tako da njih zabole za par hiljada dinara od nas sve da nas se skupi i par hiljada u takvoj vrsti bojkota, to je njima kap u moru. Ne kazem da ne treba to raditi, svakako je inat najstarije i po nekima i najefikasnije srpsko oruzje al ima nesto sto ih mnogo vise boli i sto mi partizanovci jedini sve ove godine istrajno i radimo. Zato nastavimo jos jace, da boli, da se obrazi rumene dok na svakom mogucem mestu grmi...
Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Verovatno ce krenuti i pritisci i ucene na mocart da nam ne budu vise ni oni sponzor,nebitno sto je privatna kompanija u pitanju.Neke pretnje zabranama rada i slicno
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ hm, pa zar nije zvonko veselinović vlasnik dotične kladionice? I kako misli da mu zabrani rad?! Svoje se meso ne jede plus ovaj zna mnogo... Nebitno što je i on u govnima, onda bi povukao neki neočekivani potez...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Уколико "mts" не продужи спонзорски уговор, ми навијачи (ја 100% сигурно) да мењамо оператера и масовно на друштвеним мрежама покренемо кампању против њих. Ето им негативне рекламе.
Ovo će biti udarnije nego čuvena anti SPS kampanja partizan neta kad je SPS imao najveći procenat od Slobe.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
1. Telekom je klinički mrtav samo još uvek nisu javno saopštili.

2. Izađe ajtolah sa pošumljenim predstave novog sporednog sponzora za koga se ne zna koliko daje i gde to tačno ide pa kažu - El vidite da svima dajemo isto ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.289
Локација
Kraljevo
Alal vera ko je čekao da se ovo desi pa da tek sada izbaci telekom zlo iz kuće/stana.
P. S. Dug Telekoma oko 2 mlrd € na dan 31.12, teško da će da se sekiraju nešto previše oko raskida ugovora.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Jel ima po shopovima da se kupi dres? Na sajtu nema ni jednog jedinog dresa,osim replika starih
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Уколико "mts" не продужи спонзорски уговор, ми навијачи (ја 100% сигурно) да мењамо оператера и масовно на друштвеним мрежама покренемо кампању против њих. Ето им негативне рекламе.
Davno je General pozivao na bojkot istog mts-a i niste ga poslušali do dana današnjeg . Ko što je pozivao Grobare da izađu na izbore i glasaju protiv ovog zla na vlasti možda se posle 10ak godina sete i urade to. A General ma pusti njega da nije bilo kafe kuvarica, AR, i još par magaraca sa foruma još bi taj izlapeli starac vedrio i oblačio po klubu
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Kad budete otkazivali MTS obavezno im recite zasto to radite. Ja sam naveo jos nekoliko stvari poput SBB-a i sl. Pokusali su da mi daju bolji paket za iste pare ali... nije bilo sanse da se predomislim. Sutradan me nazvao Ipsos Strategic Marketing da me pita kako sam zadovoljan uslugama mobilnih operatera. Presao sam u A1 jer i YETTEL je isto govno kao i MTS tj suruju zajedno protiv SBB-a itd itd.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Kad budete otkazivali MTS obavezno im recite zasto to radite. Ja sam naveo jos nekoliko stvari poput SBB-a i sl. Pokusali su da mi daju bolji paket za iste pare ali... nije bilo sanse da se predomislim. Sutradan me nazvao Ipsos Strategic Marketing da me pita kako sam zadovoljan uslugama mobilnih operatera. Presao sam u A1 jer i YETTEL je isto govno kao i MTS tj suruju zajedno protiv SBB-a itd itd.
Nemoj da me shvatiš pogrešno, ali SBB je isto govno kao i ostali. Samo su sad jedni protiv drugih, i deluju kao opozicija pa su nam možda nešto malo draži. Ali funkcionišu na potpuno isti način kao i ovi drugi
 
Top