Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.000
Локација
Beograd
Ja imam i ne znam o kakvom ažuriranju pišete? Nema ničega na IG osim besplatnog ulaza.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.572
Reaction score
29.739
Локација
Novi Sad
Ima link na IG koji vodi do spiska 899 sezonskih mesta za koje im fale podaci
Screenshot_20240105_171025_Instagram.jpg
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.000
Локација
Beograd
Mts je skinut sa dresova za Evroligu zbog pravila Evrolige o finansijskom fer pleju i tako će ostati dok se ne produži ugovor.
Na dresovima za Aba ligu nije skinut jer tih pravila nema, a da li će se i koliko zadržati saznaćemo uskoro.
Nije produžen ugovor ako na to misliš.
Ovaj potez vidim možda i kao dobru volju kluba da se i druga strana angažuje oko toga.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Narucio kalendar cim se pojavio na sajtu,mislim nekog 27./28. decembra tako nesto.Kao obavestice mejlom kad bude posiljka poslata ali nista jos

I drug moj istog dana i ista situacija

Eto kad vec ides mozes videti Nanelijev dres da li imaju i sta kosta . I hvala puno
Nisam zaboravila, sinoć pred Krku, kod hale, nisu imali dres pa nisu ni znali da mi kažu cenu, neka dva momka kroz šalter prodaju robu, ne ulazi se unutra pa nisam mogla da izbunarim cene, bar okvirno da ti kažem... Jbg...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.572
Reaction score
29.739
Локација
Novi Sad
Koliko sam video prošlu utakmicu, ne raspada se nego se ljušti ta neka farba ili šta li je već, baš sam prišao jednom delu reko da uslikam da napadnemo ali samo se ogulio
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Pa ok, ogulio se, moguće i zato što se stalno tu nešto lepi i prelepljuje. Sve i da je u top stanju, ne vidim niti jedan razlog da musavci treniraju na njemu.
Posebno kada im smeta Partizanov grb na vratima svlačionica pa ga prelepljuju.
Ali dobro, svi smo mi Srbi, samo nas boje dele... red je da se ispomažemo :puke:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.572
Reaction score
29.739
Локација
Novi Sad

...pojedinci iz Telekoma s kojima smo razgovarali kažu da je „Vučiću, pederu“ za Telekom mnogo manji problem od toga da li će Partizan konačno da popusti i deo „male Arene“ ustupi za treninge Košarkaškom klubu Crvena zvezda.

:picka-ciganska:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.928
Odlično, evo rešenja. Mi njima malu salu, a pudlica svako jutro na četiri skakaonice da njače: Vučiću pederu!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Ne znam zasto neko od nasih ne iskoristi poznanstvo sa stranim novinarima da napisu koju o ovome? Ona naljepnica se prilicno vidi...

A jos nesto me nervira vec neko vrijeme (mozda ima mjesec i po ili dva, ili sam tsda ja primjetio). Iako se slazemo da su nasi mecevi kod kuce mnogima dogadjaj za posjetiti, molim Dj-a (a ako nisam jedini kome smeta onda neka se neko ko zna javi kome treba) da tokom svih pauza pusta samo grobarske pjesme (ili eventualno jos i one koje su posluzile kao matrica za nase).

Vec je bilo utakmica gdje se lomi a oni, umjesto da na toj pauzi se tom nekom pjesmom svi animiraju i podstaknu na jos jacu podrsku nasem timu, dobijemo hitove koji se vrte po svim halama svijeta.

Mislim da se svi moramo dobro trgnuti i razdrmati.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...



:picka-ciganska:
Treba izjaviti da smo šokirani kako u mtsu vučiću pederu ne vide kao problem i da je to nama najprimarnija stvar.
 
Top