Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Теги видео почео са информацијама да је са дреса скинута реклама мтс-а јер уговор није продужен. А на видеу све време стоји њихова реклама. Изгледа њему још леже уплата од мтс-а, немам друго објашњење за овај пропуст.

Screenshot_20240103_153537_YouTube.jpg
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Nemoj da me shvatiš pogrešno, ali SBB je isto govno kao i ostali. Samo su sad jedni protiv drugih, i deluju kao opozicija pa su nam možda nešto malo draži. Ali funkcionišu na potpuno isti način kao i ovi drugi
Nema tu pogresnog shvatanja. SBB je trenutno manje zlo i to je to. Bar njega imamo ako nista drugo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Ма какав курчев сбб... Зар мислите да би Остоја пристао да спонзор постане Шолакова компанија, кога његов партијски шеф свако мало прозива што директно, што индиркенто преко својих медија и партијских кербера? Дај Боже да једина последица овога буде непродужавање спонзрства са мтс-ом и ништа више од тога. Гробари можда јесу опозиционо настројени али Остоја је у партијском врху снс-а, немојте да се заваравамо.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ naručio si već ili još ne? Pitam zato što ja, najverovatnije, sutra idem da kupim sebi, pa ako mogu da pomognem...
 
  • Like
Reactions: BiP

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
1. Telekom je klinički mrtav samo još uvek nisu javno saopštili.

2. Izađe ajtolah sa pošumljenim predstave novog sporednog sponzora za koga se ne zna koliko daje i gde to tačno ide pa kažu - El vidite da svima dajemo isto ?

Bukvalno. Sve su uništili, a jedino što je donosilo pare EPS i Telekom su sahranili. Ostala je još eventualno Poštanska štedionica, a i njoj su kupovinom MTS banke već dobrano naštetili.

Ipak i pored svega, nesrazmerno veliki novac Telekom i dalje uplaćuje kurvi u nekoliko sportova, sa naglaskom na košarku najviše, naravno.

Pored toga što je Telekom u kurcu, jasno je da je ovo vid pritiska i kažnjavanja KK Partizan.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
^ naručio si već ili još ne? Pitam zato što ja, najverovatnije, sutra idem da kupim sebi, pa ako mogu da pomognem...
Narucio kalendar cim se pojavio na sajtu,mislim nekog 27./28. decembra tako nesto.Kao obavestice mejlom kad bude posiljka poslata ali nista jos

I drug moj istog dana i ista situacija

Eto kad vec ides mozes videti Nanelijev dres da li imaju i sta kosta . I hvala puno
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Теги видео почео са информацијама да је са дреса скинута реклама мтс-а јер уговор није продужен. А на видеу све време стоји њихова реклама. Изгледа њему још леже уплата од мтс-а, немам друго објашњење за овај пропуст.

Погледајте прилог 24893
Ne zna da skine. Čeka klinca iz komšiluka da svrati da mu odradi to...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jedino rjesenje je da Zeljku pukne kurac, napusi i ostoju i sefa mu, i dovede nekog normalnog sponzora.
Ako neko u evropskoj kosarci ima potencijal da mu neka velika kompanija daje par miliona godisnje, onda smo to mi.

Jedini nacin da se postigne stabilnost i kontinuitet o kojima Zeljko prica je da se potpisu neka znacajna sponzorstva koja nemaju veze sa drzavom. Nadam se da mu je to jasno.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Dresovi su brzinski prodati kao i prethodnih godina. Ja sam kasnije u butiku video da su imali samo dres od Bruna, jer je on kasnije došao. I ono što je zanimljivo bio je skuplji nego ostali dresovi na početku sezone. Verujem da do sad više nema nijednog dresa. Mislim na originalne UA.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Sad ce tata da se javi, sve je u redu ljudi.:pop
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Теги видео почео са информацијама да је са дреса скинута реклама мтс-а јер уговор није продужен. А на видеу све време стоји њихова реклама. Изгледа њему још леже уплата од мтс-а, немам друго објашњење за овај пропуст.

Погледајте прилог 24893
Tegi krivi i spaja prostor i vreme. Ovo je ništa u odnosu na ono što sve može da uradi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Veoma lep tekst i iznenađujuće objektivan, od koga je..

 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Ja tvrdim da Ostoja radi ono što mora da radi u najmanjoj mogućoj meri.
Apsolutno sam siguran kada se obnovi ugovor (ako se obnovi) sa MTS - om da će morati da se zahvali lično svevišnjem, ali od kada je Željko u klubu, svestan je i on da ne može/ne mora/ne sme toliko da se ulizije i da Željko nije bilo koji drugi trener.

Sećate se kako je Trinkijeva slika sa Sergejom morala odmah da dobije izvinjenje od kluba, a sada imamo Bjelu, Berića, u prvim redovima na tekmama i neretko Željko provodi vreme sa njima javno.

E pa nije isto, ako neko ima reputaciju kakvu niko drugi nema u svetu sporta širom Evrope, to je Željko. Možda samo mrski Novak može da se poredi sa njim, niko drugi.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Novak je cigan..tako da džaba mu sve,nema tu poredjenja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ko je oteo profil kluba na instagramu? Kakav besplatan ulaz protiv Krke, kakvo azuriranje podataka sa slikanjem sezonske na nekim levim sajtovima?
 
Top