Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Objasnio sam tri puta. Ako niste u toku da se utakmice nameštaju iz raznih razloga (gde se ne pitaju treneri i igrci) onda ste u problemu. Ali ja nisam napisao, niti rekao, niti mislio da je Zeljko namestio utakmicu, da bi stavio pare u dzep.
Ko je namestio utakmicu ako nije Željko i igrači,Savić ili Ostoja? Da nisu kafe kuvarice?
Šta ti pišeš ......
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ma i mene kad drkaju cigani, ja kazem morali smo da vas pustimo zarad mira u kuci...Isto sam opravdavao i proslogodisnji poraz protiv Reala u Top8. Medjutim, ne moramo i sebe da lazemo. To vece, prosle nedelje, jednostavno nije bilo nase vece i poraz je takav da se samo tako i moze opravdati. Nisu vazni sutevi hteli u kos, kriterijum sviranja faulova na igracima bez lopte je bio takav da nama jednostavno nije odgovarao. Glavni fajter Zek nam je bio van stroja, a takodje i glavni mudonja za nerezonske poteze koji u velikom procentu prolaze, Aleksa, je takodje van ekipe...Smajli rovit, itd... Medjutim da se ne vracamo ponovo na to, pred nama je vazna serija meceva. Ne zanima me ko ce iskociti, kakav ce protok lopte biti, da li ce biti kucanja, prodora, asistencija. Zanima me da u svakoj damo pola kosa vise od protivnika kakva god da nam je odbrana ili kakav god da nam je napad. Odavno nismo dali 100 poena, ni primili 99. Neka bude bas takav rezultat u Istambulu i ja cu biti presrecan. Napred Partizan!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
OK Željko nije namestio. Nije uzeo pare. Povukao je ručnu, pustio je, šta god. Zbog mira u državi kapiram, ili zbog čega god. Ja i dalje ne verujem da postoje likovi koji veruju u to da bi Željko Obradović pustio utakmicu. Da li ju je shvatio kao što bi shvatio neku bitniju, npr. četvrfinale EL, ili finale kupa i slično. Verovatno ne. Nije ni bilo vremena za to. Da li je dao sve od sebe što je moguće u tom trenutku da pobedi. Apsolutno da. Jer čovek uvek tako radi. Ne kalkuliše, bar ne na kratke staze
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne zbog mira u državi već zbog dobrobiti ekipi. U smislu povreda. Svakako da kalkuliše, da ne kalkuliše ne bi stigao ni do januara sa 8 upotrebljivih ograca. Treba znati stici i uteci i na strasnim mestu postojati. Ja ti kažem da ja ne BiH usao u tu beznačajnu utakmicu da mi se neko povredi. Jer ima bitnijih utakmica. To je ta kalkulacija na duge staze koju ti pominjes nespretno. Pozdrav do utorka...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ne zbog mira u državi već zbog dobrobiti ekipi. U smislu povreda. Svakako da kalkuliše, da ne kalkuliše ne bi stigao ni do januara sa 8 upotrebljivih ograca. Treba znati stici i uteci i na strasnim mestu postojati. Ja ti kažem da ja ne BiH usao u tu beznačajnu utakmicu da mi se neko povredi. Jer ima bitnijih utakmica. To je ta kalkulacija na duge staze koju ti pominjes nespretno. Pozdrav do utorka...
Čak i da je kalkulisao u smislu ko će koliko igrati, sigurno nije kalkulisao da oni koji igraju daju sve od sebe i da pobede
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Leleeeee, ja ratujem sam na Nuklearci, ali kolega Radovanović je ipak šampion.
Samo zaboravljaš jednu stvar, Željko je Grobar do koske, voli Partizan, vrlo verovatno više od mnogih navijača. Šta to znači? Samo jedno, u utakmicama protiv najveće žgadije koju svet ima, nema kalkulacija, nema.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Koliko sam shvatio Aleksu, a uzevši u obzir da se vagalo oko Smajlija da li ide u Konstantinopolj...mi smo za nekih 7-10 dana kompletni, uz ogradu da Aleksa neće moći punim intenzitetom da radi, niti da odmah pomogne ekipi...jedva čekam i što je važnije, mislim da Željko jedva čeka. :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Leleeeee, ja ratujem sam na Nuklearci, ali kolega Radovanović je ipak šampion.
Samo zaboravljaš jednu stvar, Željko je Grobar do koske, voli Partizan, vrlo verovatno više od mnogih navijača. Šta to znači? Samo jedno, u utakmicama protiv najveće žgadije koju svet ima, nema kalkulacija, nema.
Nije Radovanovic jedini. Evo ima i kolega koji ciganima podilazi i priznaje da smo morali da ih pustimo...
Shvatite da je ovo liga od 34 kola. Utakmica sa ciganima nosi isto bodova koliko i svaka druga. Nasi rivali ce biti Baskonija, Valensija i njih moramo tuci, na cigane ne treba gledati kao na rivala za play off.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Nije Radovanovic jedini. Evo ima i kolega koji ciganima podilazi i priznaje da smo morali da ih pustimo...
Shvatite da je ovo liga od 34 kola. Utakmica sa ciganima nosi isto bodova koliko i svaka druga. Nasi rivali ce biti Baskonija, Valensija i njih moramo tuci, na cigane ne treba gledati kao na rivala za play off.
Opet izgleda mene provociras? Samo jako burazeru i nastavi, uskoro ce ti se prikljuciti i onaj zeka provokator pa mozete zajedno da mi podidjete...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Uđem da malo utešim dušu napaćenu (mene i Virtus boli i dalje, to mi je bila najvažnija utakmica do tad, a kamoli efempe 2), plus me brinu raspored i forma, kad ono priče o 500 miliona neprijavljenih Kineza koji kopaju tunele...pa siđem dole da vidim jesam li na temi Košarka ili Nuklearni otpad(posle idem tamo da vidim služi li se vojska ili ne)...dobro, bar smo sjahali Kaminskom sa kičme, i to je nešto.
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Samo bih napisao da mi je neverovatno da smo nekako najvazniju utakmicu odigrali najlosije i da licno ne verujem da ne postoji cena za ovu podrsku tj kintu od drzave.
Najverovatnije da smo morali izgubiti.
 
Top