Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Prvo ću da kažem,postali smo mnogo razmaženi!
Jednostavno nekada se zamišljene ideje ne mogu ostvariti na terenu.
Selekcija igrača nekada ne daje ono što je zamišljeno da će ti igrači dati i to je naš problem.
Voleo bih da grešim.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
frustrirajući poraz veoma, pizdeo sam brda u toku utakmice, ali znam da ćemo se iz ovog kanala izvući, jebote pa Željko Obradović nam je na klupi…
trpaćemo sve redom, osvojićemo Berlin, i onda se nećemo ni pojaviti u ABA plejofu, jer tako nam se može

a svakakvi mentoli koji su se nakotili na ovom forumu i koji pišu Partizan malim slovom, mogu da mi se nasisaju kurca, plakaćete vrlo uskoro, i nećete prestati jaaako dugo…
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Izgubili smo od duplo skupljeg tima u gostima. Nisam se ni nadao pobedi. Ciganih ih demolirali. Verujem da je namešteno, jer realno oni i asvel ne mogu da dobiju na strani a fener tek. Idemo dalje, sledi Makabi, to ćemo verujem dobiti... Na 10 10 smo sto je super za nase standarde...
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Gledao samo 2.pol. Iz njega,(poluvremena), izvlačim prelepu duplu rampetinu onom ciganskom svinjčetu, koje se zaletelo da u nadoknadi, podvuče već obezbedjenu, ubedljivu pobedu turaka. I da "gudura turčine" napuši se grobarske ... poznato? Daaa...dalje, kataklizme u ciganskim mozgovima, izazvane dolaskom, igrama u evroligi prošle sezone i aba titulom apsolutnog, regionalnog(exSFRJ), šampiona, naspram "srpskog šampiona" u takmičenju od 25 dana, Hahaha Hahaha, bez našeg učešća, i evo već treća sezona kako ih ta misao kljuje, da je Željko i dalje tu, pa sve i da svaku gubimo sa 30 razlike, samo to i ništa više, je dovoljno, da nam bude čast i privilegija da za naših života, nekom jednom, a meni i nekim drugima, već drugi put, da ga gledamo na našoj klupi. Amin.
Da, igramo loše i gubimo. Mislim da gubimo, kao ekipa. Nisam primetio, na parketu, drugačije. To mi je bitno, kao 1. uslov da počnemo ponovo da pobedjujemo. Za ostalo ćemo videti. Još ništa nije izgubljeno. Za početak, da padne maccabi.
Mnogo smo mi veliki klub. Uvek treba da nam je to na umu. Veliki klub = veliki navijači = najveći trener = gospoda. Ne izlazimo iz tih okvira. Tek će biti pobeda ! Pozdrav svima !
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Biće ok, idemo dalje. Malo je nerezonski zameriti ekipi što su izgubili od ovakvog Fenera koga je posebno služio šut u drugom poluvremenu. Od dolaska Šarasa jedino su izgubili od Cigana i to u utakmici koju su ubedljivo najgore odigrali verovatno zato što su ih potcenili i mislili da je gotovo kada su napravili razliku pre poluvremena pa im je posle ušla voda u uši kada su se Cigani približili. Evo sad će Cigani da puknu od Asvela pa će mi biti malo lakše. Nama je ključno da dobijamo utakmice kod kuće.
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Ljudi glave gore, biće sve dobro. Željko nam je na klupi. Nemam običaj da pišem komentare, ali čitam redovno. Miriše nekako na prošlu sezonu i deluje realno da budemo šesti, mada ako budu svi zdravi i uđemo u pravu formu možda može i bolje. Ako budemo šesti idemo na trećeg, što bi mogao biti Virtus a siguran sam da smo bolji tim od njih (dobijamo ih na strani za 20ak dana) i da na 3 pobede možemo da dobijemo seriju.

Na pola smo sezone, malo nam je forma u padu ali ima vremena još uvek. Samo da nam svi budu zdravi i bićemo brzo pravi. Ovaj tim može mnogo, a Željko je najbolji trener i on zna kako treba. Ja sam miran iako zabole porazi kao ovaj večerašnji.

Svi u halu u petak! Igramo najvažniji meč dosadašnjeg dela sezone i moramo maksimalno da podržimo momke. Napred Partizan!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
О'ладио сам вугла, па да и ја нешто напишем. Мислим да су играчи пружили максимум. У другом полувремену буквално нисмо имали решење у нападу када су стисли одбрану. А ми у одбрани дефинитивно кубуримо од самог почетка сезоне. Фенер је погађао тешке шутеве за три, и ту је крај приче.
Велики наш хендикеп је био изостанак Смајлија. Јер једноставно Камински када мења Кабокла (а неко мора да га мења) ми идемо у минус.
Бићу много срећан када видим Каминском леђа. Човек једноставно ограч више противничкој екипи. Није ми јасно зашто није играо Понитка.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Da mije ova struka na klupi Partizana na celu sa Zeljko Obradovicem sada nas Partizan ne bi bio najgledaniji i jedan od najpopularniji klubovi u evroligu a u sve to postali smo i sampioni ABBA lige. Bolan poraz nije ni prvi ni poslednji veliki usponi i padovi u igru ima jos vremena sa plasman na final 4, ubacice Zeljko u jacu brzinu pobedjivace kada bude potrebno,
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Da bi nas sjebali, sudije samo treba da puste ostriju igru... cigani protiv nas "atomska odbrana", veceras im najgori tim im da 100 poena... ma vazi kako da ne.
Jednostavno sudije dosta doprinose u Evropi i mi moramo da naucimo da igramo odbranu kad je takva utakmica...

Dzabe napad kad te krljaju i sviraju svaki treci faul...
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nista cudno, navikao sam da se ne opustam ni na plus dvadeset protiv mnogo slabijih protivnika od ovog Fenera sa sve Sarunasom na klupi.

Ovaj Partizan igra sa puno oscilacija, stizali smo nemoguce i gubili smo nemoguce, svaki put se ceka da nesto "klikne". Ozbiljno mi smeta tako pausalno davanje suda o tome sta je problem, a problema je puno.
Prvi su povrede, ne dozvoljavaju konstantnost koja nam je preko potrebna. Nemamo dovoljno sirok roster za ovoliki broj povreda, to se tesko zamaskira u EL jer je na tom nivou par nasih igraca neupotrebljivo. Sa druge strane, nemamo luksuz da radimo ovo sto radi Virtus npr.

Neki nosioci su u padu forme sto je skroz normalno, tu mislim na Zeka koji izlazi iz povrede i Nanelija.
Igra nam dosta zavisi od Douzera koji neverovatno lako ulazi u problem sa faulovima i to se desava redovno. Kada pricamo o famoznom privikavanju na evropsku kosarku, pricamo o tome. Jednostavno treba mu vremena da se odvikne od tog usvojenog pristupa.

Sve se to resi, treba vremena.
Sad, da li ce to biti dovoljno brzo za neke ozbiljne rezultate ne moze da predvidi niko. Sebe smatram navijacem Partizana, stoga je moje da navijam da hocemo. Jedan Partizan imamo.

Ma koliko ofucana ta prica bila, nas jedini ozbiljan i dugorocan problem ima ime.
Frenk Kaminski ne moze. Jezivo je, ali jezivo. Puno volim evropsku kosarku i aktivno je pratim dvocifren broj godina i ovo se stvarno retko vidja na najvisem nivou. Moderna kosarka to ne trpi.
Struka radi sa tim sta moze, bili bi smo bolji da ga menjamo za Tavaresa, ali mi nismo Real, nasa prica je drugacija. Uz to, nismo ni cigani, valja i tome podsetiti mnoge navijace Partizana, pa i ovde na forumu.
Moj subjektivni osecaj je da od dolaska ZOC-a, bez konkurencije najvise promaseno sa Kaminskim... sta je tu je.

Ne zanemariti i odlicne 3 cetvrtine Fenerbahcea. Mnogo gotivim njusku na njihovoj klupi, vidi se njegov potpis. Kiksao je protiv ciganije, ne mogu da se otmem utisku da smo placali danas za ocajno sudjenje na toj utakmici.
Dorsi je promenio krvnu sliku Fenera svojom partijom u 2/4, sve kasnije je bilo hvatanje momentuma sa njihove strane i nase mucenje sa njihovom odbranom koju nismo uspeli da resimo. Te SB postave su posledica toga. Uzasan flesbek na agoniju sa najobicnijom zonom koju je Cus Mateo postavio iz ocaja prosle sezone.

Bice bolje. Dobijamo Makabi, moramo.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Turska govna, toliko!:angry-smiley-002:

Zeljko i moci, glavu gore! Idemo dalje, borba. Previse amplituda u toku utakmice. Namestite glave, i igrajte sa vise energije i emocije.
Ajde momci, najbolji ste. :respect:navijac:clap
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Frenk Kaminski ne moze. Jezivo je, ali jezivo. Puno volim evropsku kosarku i aktivno je pratim dvocifren broj godina i ovo se stvarno retko vidja na najvisem nivou. Moderna kosarka to ne trpi.
A kako objasnjavas -22 Smajlija protiv cigana? Jednostavno lose igramo odbranu kad branimo pick and roll i to nije problem samo centra nego celog tima... drugo.. ok desio se mismatch... pravi faul na protivnickom centru... protiv cigana nam zakucavaju svaki drugi napad... Zeljko insistira na odbrani koja je teska za igranje, ako se uigramo to ce nam doneti rezulatat, dok se to ne desi ispadamo ko amateri... da li ce se taj rizik isplatiti ajde da sudimo na kraju sezone. Samo ja ne bi drvlje i kamenje po bilo kom pojedincu. Vise bole ova 3 faula za celu 3/4 nego ista.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Malo hladne glave da kazem neku za dnevnik.
Nije prvi put, a verovatno ni poslednji(daj boze da jeste al teska prica)da smo prokockali veliku razliku i izgubili utakmicu. Razloga ima mnogo, ako bih krenuo da ih nabrajam pisao bih post do ujutru. Verujem naravno i ne sumnjam kao i vecina ovde da ce sve to doci na svoje mesto onda kada bude trebalo jer zna se koga imamo na klupi, a koga i na tribinama.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ajmo malo racunice.Da bi bili kao prosle godine na 20:14 moramo sve da dobijemo kod kuce kako znamo i umijemo.Imamo 8 kod kuce i 6 na strani.Od teskih gostovanja imamo PAO,Monaco,Virtus,Armani,Barca.
Po mom nekom misljenu PAO i Barca su 99% porazi a Virtus i Monaco najvjerovatnije dobijamo.Armani mi je zagonetka.Ako i izgubimo od Armanija onda nam ostaje jos jedan poraz koji mozemo da prezivimo,sve preko toga ne bi bilo dobro.
Poslje danasnjeg poraza komsinice malo se bolje osjećam:smile:
 
Top