Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
PJ composure :respect
Zek rudar, najveci borac, sve nicije lopte je uzeo ove veceri.
Frenk > Kaboklo
Bravo za odbranu Trife i Alekse.
Naneli daje sigurnost ovom timu.
Kapiten sada vec pomalo brine, one izgubljene lopte su bas bile nepotrebne.
Zalgiris cvrsta i zajebana ekipa, mnogo ih je tesko pobediti.
Teraj dalje, pusi zvezdo kurac moj:pfc:
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Pi Dzej Douzer, sa kojom lakocom, bravo momcino!!!
Raduje Kaminski, valjda je to to, ajmoo dalje!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
PJ ovoga puta nije Dozirao već odigrao maksimalno. Kakva igračina. Zek u svom elementu taman pred ciganšture. Kaminski konačno skontao šta se traži od njega. Trinki je trenerčina i lepo ga je opet pozdraviti. Šta je napravio za kratko vreme od onakvog raspada od ekipe. Baš pametno igraju.
Sad derbi, ali da se ne umorio mnogo pa do kraja uletimo u top6.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Uh, kakva rovovska borba za svaku loptu, svaki napad, svaki koš.... I nevjerovatno važna pobjeda. Ja sam umoran poslije gledanja, ne mogu ni da zamislim kako je igračima.

Velike zasluge, pored PJ-a i Ledeja, idu Kaminskom. Popravio se u odbrani, ali njegov doprinos u napadu je nemerljiv. Naša igra u napadu, sa njim i bez njega, se ne može porediti.

Uglavnom, svaka čast cijeloj ekipi na odličnoj partiji i pobjedi. Nadam se da je ostalo nešto rezerve u njima za nedjelju.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Uzasno smo usli u mec, ali nekako sam od pocetka mislio da cemo da okrenemo i pobedimo, na poluvremenu pisem dobicemo 10 razlike, eto bacanje jedno da je ubaceno pogodio bih skroz :D
Bruno je u potpunoj minus fazi i sva sreca da je danas Kaminski vise nego dobro odigrao da nadoknadi. Cim ne iskace na bekove nego dropuje unutra mnogo bolje izgleda sve jer ne puca odbrana nacisto, i apsolutno bolje sto je nakrtozio faulove nego da je Zalgiris opet usao u ritam kao u pocetku. Posle u trecoj su i usli, zveknuli nam 4 trice zaredom, ali to nije bilo na njegovoj strazi :D
Ipak utisak meca je Dozier, konacno nije odigrao ni sekunde stegnuto vec je shvatio da ovo vise nije NBA i da nije role player nego da ima kvalitet da sam uzme loptu i napravi razliku. Najbolji primer je onaj bolestan dribling i sut sa poludistance sredinom druge cetvrtine. Kad se lomilo u drugoj i Ledej i Naneli vrlo dobre role odradili, Smajilagic kidao odbranu celi mec. Jedini problem veceras je bio onaj koji konstantno imamo a to je gradjenje skoka, hajde kada pukne odbrana, ali jebem mu sve mi smo 4 na 0 skakacku situaciju zavrsili tako sto je bila mrtva lopta na kraju Sve u svemu utakmica kojii smo trebali dobiti i na kraju smo je i dobili, idemo sledeca :D
 
Top