Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Lose, vrlo lose. Sut los 3 cetvrtine, odbrana kao svajcarski sir, oni konstantno udvajaju gdje se stvara visak. ali nasi se ne krecu uopste. Smailagic se kliza vec nekoliko utakmica, Aleksa nas upropastio veceras, Ledej na hladjenje sa svojim glupostima. Jebeni Jago rjesava utakmicu sa svojih 1,7m. Bojim se da je veceras potrosnja bila i prevelika da bi se sta uradilo u sledecoj utakmici. Sudije i cigani standardno ciganski, a ovi prvi su odlucili utakmicu sa nekoliko nevjerovatnih odluka.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
Ne daj boze da mi delimo isti Partizan
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
ja razmisljam na nacin da kaboklo ili bilo koji strani igrac nema cega da se plasi...jebi se kevine i jebi se zek njima ne znaci mnogo sem da cuju svoje ime..sto mogu da shvate kao i nase navijace koji ih bodre...a ako se plase zvizduka pa to cuju i kada mi igramo ista buka isto sve...nije to nesto sto nisu do sada videli
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije nas ovaj sad poraz unistio za prvo mesto... unistili su nas porazi od Mege, Igokee i Zadra.

Opet uzasan start, opet sve kao prosla sramotna utakmica ali dosli smo u egal jer je pristup u poslednjoj cetvrtini bio onakav kakav je trebao da bude od pocetka. Zasto nije i zasto nam se stalno desava da ulazimo katastrofalno u utakmice je za debelu analizu.

Sudjenje ocekivano a bice jos gore u finalu sa ovim govnima. Da bi mi njih dobili u gostima mora bar 20 razlike da budemo bolji od njih pored svega sto ce nas cekati.

Sami smo krivi jer Mega, Igokea i Zadar nisu smeli da se dese nikako.

Sada idemo uzasno teskim putem iako smo bili svesni sta to znaci jos pre pocetka takmicenja s obzirom kakva je ovo liga.

Da jebem sve po spisku ciganskom govnetu od komentatora, srdjanu radojevicu koji cuti kao picka i celoj areni sport koja je sns-ciganska televizija.
 
Последња измена:

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Срам вас све било који вређате мене. Шта сам вам урадио, кога сам извређао??? Смем ли да напишем шта мислим, да ли је у реду да имам став који је различит од вашег?!
Зато нам и јесте тако. Жељко и играчи су свете краве, фудбалере и остале можемо да мажемо изметом.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Jaramaz, dečko koji ulazi na 11 sekundi kao specijalac za odbranu, a pored koga onaj kepec prolazi kao brzi voz i između njega i Alena, u sendviču daje. ????!!!! Samo sam ovde puk'o. Nema dalje.
Na meč muda samo donesu: Zak i Naneli i K.P.
Po 100 put udješ u brlog, u meč, kao drogiran i nabiju te 20 razlike, pa ti posle juri...Pa, dokle bre više? I posle, za malo, uvek, da dobijemo...al' zamalo...u *urac zamalo.
Highlights: FRANK THE TANK KAMINSKY III !!!
+ jel' igrao Kaboclo ???
Ovo pišem, jer nikad nisam nijednog našeg igrača pljuvao ! Ne daj Bože ! Ali, včrs. smo videli i zašto to ne treba raditi, najpre iz praktičnih razloga, ako nemamo bar kulturu, nekad. Hvalili smo uglavnom, Kaboca, a Kaminskog kritikovali.
Zato je za mene, Frenk meč viner, iako smo izgubili.
#1 obrkneže *izdo plaćena!
#2 njihove legende iz prvog reda, do terena...sve košarkaški asovi...air max 90 od 20.000rsd + ...tu prepoznati brka Branko Kovačević izgleda k'o M.J. Jednom rečju: brlog.
Čekam kup, da ga osvojimo. Samo to, za sada, da prebolim ovo...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.727
Локација
underground
Nasi igraci moraju da shvate ,a to su veceras nadam se shvatili ,da se na njihovom terenu ne igra kosarka nego rukomet i da od regularnosti nema ni r.
Oni su mozda jaci u tuci i u brlogu jer mi smo za razliku od njih selektirani za kosarku , ali ako smo to shvatili i ako od pocetka udjemo u to imacemo sansu i na njihovom terenu kad bude najvise bolelo.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
Sjedi dolje, jedan !
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.148
Локација
Nis
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
Ja mislim da zbog ljudi poput tebe gospodin Obradovic nikad nije trebao da se vraca ovde.Jer je medju nama veliki broj istih govana kao sto su ovi sinoc u hali

Mnogo je govana koja ne zasluzuju uopste Obradovica,i ja ga licnom krivim sto se vratio i sebi dozvolio da ga komentarise bilo ko u ovoj raspaloj smrdljivoj zemlji pa i mnogi navijaci Partizana,ili sta ste vec vi
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.321
Локација
Kej Republika
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
Željku trpaju muda a?
Ćoravu spododbu pominješ punim imenom i prezimenom?
Kakva bre greška sa Danteom i Lesorom? Koja greška bre? Oni kao hteli da ostanu, a mi im kao nismo dali?

Ono što bih ti napisao donelo bi mi doživotni ban ovde. Ali nisi vredan.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Уз сва срања, што судијска а што малоумника са трибина, за овај пораз су криви сви редом: прво тренер, па тек онда играчи. Сваку утакмицу улазимо са минусом. Па чекај, је л' само играчи сносе кривицу? Трпају ти сваку утакмицу муда уста, и теби екипа улази у меч без муда, без става, без пене на устима. Не можеш увек да се вратиш после -20. Срам их све било, све! Сад изигравај господина, господине Обрадовићу, док теби и играчима хиљаде људи јебе мајку а судијама на грбу стоји Небојша Човић. Не знаш да мотивишеш екипу за ово и тачка.
Закључак: одлазак Лесора и Егзума је, ипак, ненадокнадив. Ту је направљена огромна грешка и то је то. То су играчи који су били главна покретачка енергија тима. Тога сада нема и то је то. Ок, са АБА смо лагани, сад немамо цимање за прво место, а они нека размишљају како ће у плејофу против овога, и то на многоооо тврђем нивоу.
За крај, рекао бих још нешто: да су фидбалери овако одиграли дерби, скидали би дресове пре краја меча а тренер извиждан и извређан. Њих смо оставили секти на тацни, па сад ко нас јебе, карма је чудо. Срамотимо се, али тога нисмо свесни.
И замолио бих само да ме зајебете са просеравањима типа "иди, гледај фмп". Пуца ми баш ђока за фмп. Мене боли наш Партизан.
Uvek isplivas kada izgubimo,zanimljivo.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ljudi moji, ja nisam neko ko kuka. Jesmo odigrali lose prvo poluvrijeme.Ali ovo je pljacka otvorena, onako iskljuciti dva igraca, ponistiti trojku Naneliju, ali pustiti ciganima kontru kad mi pravimo faul, ona bacakanja teodosica, avramu par faulova ne svirati, ja ne znam...Ja ne pamtim vecu pljacku. I pored toga, mi smo imali sut za pobjedu. Da ne govorim o mesarskom faulu na Panteru za tri poena, a Ledeju tehnicka za gedraitisa...
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Najveća razlika između ove i prošle sezone je baš prva četvrtina i energija koju je (najčešće) donosio Jam Madar, gde je često davao po 10 poena i bio motor koji je generalno pokretao čitav napad za celu utakmicu. Sada skoro svaku krećemo slabo i već u prvih par minuta jurimo minus 10. Mada smo prošle sezone često i prosipali pluseve koje napravimo u 1/4.

Velika je stvar što smo maltene svaki minus nadoknadili, mislim da je cilj pronaći energiju i koncentraciju u prvih 20 minuta da ne bismo svi kolektivno završili na kardiopirinu.

Al' ova ekipa lagano može da završi u Berlinu, nenormalnija ekipa KKP dugo nije postojala. Ove regionalne porodične boranije su za ove što se ne pale na top 14 i za limene mutant sokić klubove, nije ovo naš nivo.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Ja mislim da zbog ljudi poput tebe gospodin Obradovic nikad nije trebao da se vraca ovde.Jer je medju nama veliki broj istih govana kao sto su ovi sinoc u hali

Mnogo je govana koja ne zasluzuju uopste Obradovica,i ja ga licnom krivim sto se vratio i sebi dozvolio da ga komentarise bilo ko u ovoj raspaloj smrdljivoj zemlji pa i mnogi navijaci Partizana,ili sta ste vec vi
А извини, шта то ја нисам заслужио? Ја своју верност показујем деценију и дуже куповином сезонске улазнице, за себе и сина. Шта не заслужујем? Знаш колико ме заболе што се ви увредите кад неко прозове Жељка Обрадовића?! Да, сматрам да је најодговорнији за то што екипа целу сезону овако улази у гро мечева. И, зашто је то страшно, јесам ли прекршио неко правило, смем ли да кажем шта мислим? Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
ja ne znam do kada ce vas biti vecina sa komentarom dobicemo ,cekajte maj,mart,jun,jul ..ma dobijamo u finalu...
10 godina nismo dobili kao gost i 10 godina vrtite istu pricu...kada je dosta?
domaci teren u ovoj ligi garantuje osvajanje titule i to je tako i bice tako...ako vam treba 10 godina da to shvatite jbg,a onda kada shvatite onda kazete ma ja hocu u top8 ,f4 i slicno....Ljudi nismo tim sa A licencom i ako ne osvojis ligu ne igras EL..prosto i jednostavno...a mi smo ovde sklopili ekipu koju ne interesuje Aba liga i to je dokazano i to je sramota ...imas novajlije koji ne doprinose,a to prosle god nisi imao i iz tog razloga svaki pocetak u el nam je los,a i stari igraci su se stopili sa tim nekako...panteru def ne odgovara ova ekipa za razliku od prosle gde mu je uloga bila dosta drugacija...i pored toliko plejeva ti i dalje nemas igraca koji probija prvu liniju,,igra nam se sastoji iz poludistance ispod kosa ako uspe i trojka ako ide...ulazi nista
 
Top