Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
46
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Na sta ste bre ponosni? Na nesto sto se podrazumeva? Primaju fine pare, kakve niko od nas u zivotu nece videti. Borili su se i Vrabac, i Djumic i Bezbradica, i to za mnogo manje. To se podrazumeva kad nosis Partizanov dres i grb. Onih 20 minuta je sramotno, i nadam se da se vise nece ponavljati. I ostalih 20 minuta meni nista ne znaci, gleda se semafor na kraju.

I molio bih bez potcenjivanja smradova, svaki put oni "ne mogu bolje" kad izgubimo, isto se pisalo i prosli mec. Kako mozete da potcenjujete Hangu, Bolomboja, Teodosica..? Pa nisu ljudi skupljeni sa ulice, sta je vama? Nisu ni vanzemaljci ali su u rangu nasih najboljih igraca.

A sto se tice PO, pa tek ce da bude sranja, pobeda veceras nam je itekako trebala i nista nije bilo gotovo pre meca. Manite se tih alibija, da smo pobedili 90% bi bili prvi na kraju jer ne verujem da bi oni dobili u Moraci. A po reakciji igraca i Obradovica oni su toga i bili svesni. Inace se ne bi ni trosili onako pred duplo kolo u EL. Ali eto valjda je lakse imati necim da se tesimo.

Ja Alenov doprinos stvarno ne vidim, jeste, priznajem da me vise provlaci fudbal koji ceo zivot i igram, ali nisam bas ni toliki duduk za kosarku. Ne vidim njegov doprinos i vise bi nam koristio Tristan a tek da ne procam o Koprivici.

I raduje povratak Kaminskog u formu sa pocetka sezone, tad je stvarno bio neko ko je "gurao" kad nije islo.

Sve u svemu, moralo se bolje i jace na samom pocetku, lepo je neko rekao, mozes stici 20 razlike protiv Makabija, Zalgirisa i slicnoh, u EL, ali o svinjcu zvanom ABa liga to ide malo teze. I tek ce biti jos teze kad dodje PO ali otom potom.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
izuzev prve četvrtine ovo je bilo odlično
Dobiti ovo sa ovakvim kriterijumom sudija je apsolutno bilo nemoguće.
To što smo imali priliku da dobijemo je isključivo i samo isključivo borbom ovih momaka.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.741
Ja mislim da zbog ljudi poput tebe gospodin Obradovic nikad nije trebao da se vraca ovde.Jer je medju nama veliki broj istih govana kao sto su ovi sinoc u hali

Mnogo je govana koja ne zasluzuju uopste Obradovica,i ja ga licnom krivim sto se vratio i sebi dozvolio da ga komentarise bilo ko u ovoj raspaloj smrdljivoj zemlji pa i mnogi navijaci Partizana,ili sta ste vec vi
Ne brini se burazeru. Puca najvećem kaiš za takve i njihove komentare. Vratio se on zbog svog Partizana kojeg neizmerno voli i dokle god je on tu za nas nema zime.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
Samo cu jos dodati da je KP pravi kapiten. Kako bodri ekipu kad ne ide. Sa 2 stvari se slazem, a to je da je domaci teren donosi ogromnu prednost u plejofu, i da ne igramo dobro kao sto smo igrali u isto vrijeme prosle godine.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Finale ABA je trenutak istine za Zeljka i cijeli projekat njegovog povratka (tako se cini u ovom trenutku). Moramo da iscupamo tu jednu pobjedu u finalu kad oni budu domacini.

Jedina solucija u kojoj to nije najvaznije, je da osvojimo evroligu ove godine.

Moramo se spremiti za najveci glib i svaki moguci scenario za finale ABA. Ako treba svaki dan da se nasi pripremaju po malo za to, neka pocnu.

Dodatno, ovakvi ulasci u utakmice je zadnji cas da se promjene.

Trenutak istine za KKP je povratak Zeljka

Nit bi gledao EL nit igrao finale ABA da se nije vratio…

Al sam pisaao onda a pisem i sad. Nismo mi njega zasluzili
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Sta igra Caboclo od kada je dosao?
Ta nedisciplina u igri ima da ga kosta puno u karieri.
Alen je uspeo ove sezone da preuzme kormilo najgori igrac za sada, samo neke gluposti kad je na parketu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Imali smo svi (s razlogom) visoka očekivanja nakon prošle sezone, ali mislim da ovu sezonu možemo lagano da opišemo. Da ne pišem o EL gde nije mesto, ali tu je nerealno očekivati išta sem borbe za deseto mesto, a i ABA će nam, kako stvari stoje, biti vrlo teška misija.
Хвала на лијепим ријечима.
Недостајао си јако пуно.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ali koliko se ovdje ide iz krajnosti u krajnost i koliko se zamjenjuju teze na jedan krajnje odvratan, ciganski i mizeran nacin…

Proglasiste velemajstori sa foruma Kaminskog najvecom prevarom i promasajem? Ovo je poezija sta im je uradio u napadu, ali poezija…da ne pricamo o odbrani.

Kritika za struku sto je prvih nekoliko napada islo dolje na low postu da Trifa rjesava, odnosno da na taj nacin otvaramo utakmicu (iako je zamisao dobra bila, ali preko pogresnog igraca).
 
Последња измена:

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
..... Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?
Evo da pokusam da ti objasnim. Pa iz prostog razloga sto ne mozes napisati da je krivica Zeljka sto EKIPA IZLAZI NA TEREN BEZ MUDA! Koliko se ja razumem u anatomiju, i Zeljko kao i svi mi ostali imaju dva komada. Pa je naprosto neocekivano da im svoja moze dati!!!
Da prevedem, ne moze igrati utakmicu umesto njih!
Drugo, analogija izmedju Duljaja i Zeljka koju si takodje spomenuo apsolutno ne moze da stoji. Prvo, sto su Duljaja postavili oni lopovi u upravi da prvi trenerski posao uci kod nas (iako ga kao coveka cenim), a Zeljko je dosao u klub kad je mogao birati da radi i na drugoj planeti ako pozeli, jer je sa 9 titula u Evroligi dokazao da u ovoj hemisferi, boljeg na planeti zemlji NEMA!!!
P.S. Predlog moderaciji da posle svakog naseg poraza, zatvore temu na sat, dva. Da se ohlade glave. Jer ce se ionako oni koji pljuju sutra povuci i pisati da misle drugacije. Cinom zatvraranja ce se omoguciti da iz rupe ni ne izlaze.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
i sts ako ne dobijemo i ne igramo evroligu ? Jer ti znas jebeno dje zivis i protiv cega se mi borimo il vam treba jebeno crtati svaki put zato stoo vas jebeni iq nije u stanju da procesuira ?
Pa dobijes to da ti je buducnost nesigurna...pitanje da li ce zeljko ostati,ko ce od igraca ostati ili doci ako igras EC...dobijas da se vracas na stari losi put a njima dajes izgovor da te pljuju i da se i dalje sipa u njih...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Капирам да имаш 12 година, тако да нећу улазити у даљу препирку.
И само да се зна, за дежурне који пишу како сам се тек сада појавио, тек ми је истекао бан, који сам, гле чуда, добио после најгнуснијих псовки и вређања неких чланова.
Само се надам да ће сви који су то вечерас поновили бити одстрањени, као и ти с њима. Ако је забрањено коментарисати, критиковати, реците онда. Али, онда не продајте причу о томе како сте другачији од цигана.

Omaškom moderacije si se vratio, sad se nadam da če ispraviti grešku, pa se nećeš vraćati više
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi nećemo biti ona prošlogodišnja ekipa dok ne nađemo način da krijemo Frenka u odbrani. On onakav bez i jednog kolena spor je pojam za ovu dvojicu u napadu zbirno, od blokova do protoka lopte u napadu bez njega nama timska igra ne postoji, a nećemo moći cele sezone da živimo od poludistance.
Na stranu što ova dvojica ni u odbrani ni skoku sa duplo boljim fizikalijama nisu ništa spektakularno.
Mi smo napadačka ekipa i sve naše pobede su dolazile iz ofanzivne kreacije ovo trenutno stanje gde smo ni tamo ni vamo trenutno pravi ekipu bez identiteta.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Ja sam gotovo siguran da mi njih dobijamo bar jednu utakmicu u gostima,i da osvajamo ABA ligu!
Zapamtite ovaj post!Bolja smo ekipa..
Samo me uzasno nervira sto ovako bezveze krenemo,i onda se vadimo..
Kaminski,Zek,Nan,pre svega ,svaka cast!
Edit : plus,imam osecaj da i KRK osvajamo!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Ajde ovako, svako ko bi da tera Zeljka, neka se tera i tri picke lepe materine sa ovog foruma!!! A ove kalasture koje sada seire po forumu, moderaciji na dusu.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Срам вас све било који вређате мене. Шта сам вам урадио, кога сам извређао??? Смем ли да напишем шта мислим, да ли је у реду да имам став који је различит од вашег?!
Зато нам и јесте тако. Жељко и играчи су свете краве, фудбалере и остале можемо да мажемо изметом.
Poenta priče je, da nije Željka od svega ovoga ne bi bilo ništa. Treba da se šutiramo u dupe, i budemo zahvalni što živimo u ovom jednom trenutku. Da nije njega, gledali bi Zagorca u Evrokupu. To šta smo doživeli, za ovih godinu dve, ne može da se meri ni sa čim.
 
Top