Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Igra u napadu go kurac.
Odlučujući napad opet Panter sa 7 metara van balansa.
Pa jel možete nešto pametnije da smislite?
Barem pokušaj prodor do koša, možda će alo promašio doći do skoka, do auta za tebe, možda će sudije svirati faul, pa pokušaj baciti loptu Kaminskom koga čuva Edvards.
Pa gde je mozak?

Gledao sam usporen snimak, nije baš da bi ušla, al postojala je šansa po meni udarila bi opet u obruč.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Mi smo klub koji igra na energiju posebno na domaćem terenu a zamenili smo dva igrača nosioca koja igraju odlično 'pod nabojom' za par punih kurcobolje.

Rekoh i prošlu utakmicu jedan pa i dva puta ajde pa i slučajno ali da izgubiš na isti način ovoliko puta još da ti ostane Kaminski da brani šut za tri...

Završavamo sezonu početkom februara kao da smo cigani u pm, sramota
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Imaš +2 i imaš ogroman mismatch Frenk i njihov bek ispod koša i ti ideš na tricu.Sjećam se kad su govorili da je košarka spirt za pametne a fudbal za one druge.U našem slučaju danas su u igrili fudbaleri.
Ne želim nikoga da sad psujem,i vredjam ali ovo danas sta smo sami sebi uradili je samoubistvo iz zasjede.
Ne znam zasto niko nece da napravi faul i da imas napad za pobjedu.Ako ne pogodis pa produzetke imas najmanje.
NAPRED PARTIZAN
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nismo mi izgubili utakmicu u poslednjem napadu vec jer smo dozvolili Ibaki skok u napadu na 40 sekundi do kraja. Tu sam znao da je to to... Ovo sto nismo pravili faul 50% trenera bi isto uradilo, Zeljku su te stvari prolazile u karijeri, naucio je tako da brani, e sad to sto nasi igraci cuvaju plejmejkera koji zna da sutira na 2 metra udaljenosti i pritom uspjeva da im se uz pomoc driblinga odmakne na 3 metra i bude sam kao duh govori o kvalitetu nasih igraca. U ovoj situaciji igras agresivnu odbranu a ako vidis da te prolazi pravi faul ko mu jebe mater.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
OSMI februar, a Partizan završio sezonu i u evroligi i aba ligi. Sa ovolikim parama. Nezamislivo ni u najgoroj noćnoj mori.

I manite se teoretskih šansi, ova ekipa nema šanse da se digne. Ovoliko igrača operisanih od skoka i asistencije nikad nije viđeno. Mirotiću jebem ti sve što imaš!
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Како сејеш, тако и жањеш.
Игор Дуљај и фудбалери, то су хероји. Толико.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Pa nista nam u sustini ovaj poraz ne menja, svakako su mnogi ovde pre ovog kola predvidjali 7-2 do kraja. I dalje smo u igri za taj skor :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Rekoh, utakmica je izgubljena pre suta Franciska, igzgubio je Avramovic svojom minijaturom ne branjenja Franciska (valjda on to moze) faulom u napadu, i sutem za 3 iako je bilo boljih opcija

Isto to i Kaboklo, ne branjenjr Franciska, sut za 3 kad ne treba i faul u napadu
 
Top