Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Zeljko na konferenciji objasnjava sta je sve trebalo da se uradi.
Ocigledno ekipa je u kurcu, ne prepoznaju situacije... Ja vjerujem u Zeljka, ne u igrace, nego u Zeljka kao ludu glavu ovog sporta, da ce da izvuce iz ovog tima ono najbolje.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Jesam li ja nesto propustio ili ima neka fora sa onim lobanjama sto bacaju one retardirane rolne papira na parket???
P.S. Reci cu samo, KAO I PROSLE SEZONE I OVE OKRECEMO SEZONU BAS PROTIV EFESA U BG!!!
Ne znam kako i uz pomoc kojih trikova, ali ce tako biti.
Zivi bili pa videli.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Pre nekoliko trenutaka sam rekao da neću nikoga da psujem.Sad baš hoću i to onu budalu kad smo osvojili loptu pod nasim kosem i krenuli u napad i on/ona DZUKELA baci papir rolnu.Jebem te u usta zvaljava ko god da si

Kad smo već krenuli da psujemo aktere koji nisu bili na terenu sem nabrojanog mongoloida da se pridružim lepim željama kamermanima sa SK za ono pre početka utakmice kada su snimali sve sem gde je trebalo, ljubav ka svim ženskim članovima obitelji i ugasiće vas arena načisto snimaćete jovanu jeremić 24/7 seme vam jebem nesposobno cigansko.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Neka su se i navijaci "pokazali", bilo je vreme da krenu da pucaju frustracije.

Najbolja publiku, da, ali u kurcu.

Jel mozda trebalo da ide “i kada ne budes prvi ti”?

Slazem se da mozda nije trebala da bude ovakva reakcija, ali kada se pogleda kako ekipa izgleda na terenu i koliko su puta zabrljali ove sezone, imaju i navijaci pravo na kiks kao veceras.

Videcemo, mozda bude i produktivno to sto su videli da su navijaci nezadovoljni, mada to uglavnom ode u drugom pravcu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nesto mi se ne svidja Zeljkov stav na konferenciji…

I kaze da je trazio da se pravi faul
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Tezak poraz.
Borili smo se ali ovo se moralo dobiti. Isto kao i u Bolonji. Podrška momcima sad ćemo da vidimo da li se razlikujemo od onih prekoputa.
Sto ne znaci da sezona u El nije trenutno teški debakl i sto ne znaci da Lučić nije uspeo da propusti priliku da bude ciganin.
Zadnji napad. Koliko nas samo neće.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Suđenje je bilo dobro.
Faul je trebao da se pravi ali ajde da razumem nekad bude i zajebano postoji strah od faula za 3 ili plus 1.
Ali naš pretposlednji napad da se ne spusti na mismeč od 30 cm u napadu koji je odlično odigran, ne znam bogumi ubio bi ih sve zajedno.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Nesto mi se ne svidja Zeljkov stav na konferenciji…

I kaze da je trazio da se pravi faul
Rekao je da je trazio faul, vratim snimak i ne vidim da je bilo sta gestikulirao, imao je puno vremena da izgrmi igracima i zahteva faul. Mirno je stajao skoro na centru, treba uci u teren i objasniti im da prave faul. I sta se desava sa Kaboklom, njega nema od Nove godine, prosto nevidljiv po ucinku, poenima, doprinosu. Trenutno mi je najveci pad kod njega.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.526
S' obzirom na činjenicu da nam je večeras najveći adut bio domaći teren dobro smo se i držali. Ekipa je u slobodnom padu koji traje, dno se ne nazire. Pauza dolazi u idealno vreme. Podrška momcima pa kako bude.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Rekao je da je trazio faul, vratim snimak i ne vidim da je bilo sta gestikulirao, imao je puno vremena da izgrmi igracima i zahteva faul. Mirno je stajao skoro na centru, treba uci u teren i objasniti im da prave faul. I sta se desava sa Kaboklom, njega nema od Nove godine, prosto nevidljiv po ucinku, poenima, doprinosu. Trenutno mi je najveci pad kod njega.
O cemu ti pricas ? Covjek je do centra prisao!

Ova njegova konferencija nikako ne ulijeva da se mozda nesto drasticno promijeniti u narednom periodu. Nadam se da ce se igraci trgnuti iz ovog grca. Nisam primijetio dok Zeljko nije pomenuo na kzs da smo u nasem pretposljednem napadu imali onakav mismec, gdje umjesto da ide na Ledeja pa da se lopta sa te strane spusti na Kaminskog na niski post, mi prebacujemo ovamo na drugu stranu.

Ono sto meni upada u oci tokom citave ove i prosle sezone da nama pozicioni napad ozbiljno trpi sa Aleksom na parketu.

Ozbiljna borba nam preostaje do kraja.
 
Последња измена:
Top