Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
„Uz to, Partizan će, po dogovoru sa "brđanima, isplatu transfera započeti tek od februara 2025. godine, što je prilikom pregovora bio uslov crno-belih, kako se ne bi narušilo normalno funkcionisanje kluba usled ulaganja ove zime.
Takođe, i sam Bojan Kovačević je pristao na manju platu nego na Banovom brdu i ona je, da ne idemo u detalje iz pristojnosti, niža nego li što prihoduju neki od Partizanovih bonusa iz omladinske škole. "
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Пре неки дан је неко питао за Лакчевића, е па, сазнадох малопре, тај ,,Меско,, је сад отишао у Бродарац...

MEKIMSY_o.jpg

 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Cekaj ovaj momak iz Cukarickog je desnjak i igra samo stopera. Sta je sa levim bekom,tu nismo doveli opciju B? Tu krvarimo najvise.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
„Uz to, Partizan će, po dogovoru sa "brđanima, isplatu transfera započeti tek od februara 2025. godine, što je prilikom pregovora bio uslov crno-belih, kako se ne bi narušilo normalno funkcionisanje kluba usled ulaganja ove zime.
Takođe, i sam Bojan Kovačević je pristao na manju platu nego na Banovom brdu i ona je, da ne idemo u detalje iz pristojnosti, niža nego li što prihoduju neki od Partizanovih bonusa iz omladinske škole. "

500k + 20% od naredne prodaje je kradja za ovakvog talenta, a i njemu svaka cast na tome sto se zrtvovao finansijski da dodje kod nas. Cudi me da je Milicic pikiran pre Kovacevica ako vec isto kostaju, jer Kovacevic nije imao probleme sa povredama i fizicki je dominantniji zbog cega se bolja uklapa sa Svetom u tandemu.

Jedino sto mu ne bih bio u kozi ovakvom istetoviranom ako odigra neku losu utakmicu, odmah ce biti da ga ne interesuje fudbal, da je umislio da je superzvezda i da samo voli da se tetovira :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Janković će biti ispomoć Antiću, bukvalno nešto kao Kostić u Juventusu, Frankfurtu i reprezentaciji, wing bek.
A da li je Janković već negde igrao wing beka, i da li ga je neko gledao da to igra i kako to igra?

Što se tiče toga da je Nathu produžen ugovor, po ovom tekstu više je u pitanju aktiviranje klauzule koju je Tatko već imao, nego što je Partizan ponudio nešto novo...

 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.783
Локација
Beograd
Nije, ali nije ni Kostić, pa je povlačen pozadi. I Bambi Tošić je krenuo kao bek, pa posle skoro napadač, Bejl takođe, ima primera milion...
 
  • Like
Reactions: BaX

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Ja se samo bojim da ni Kovacevica ni Jankovica Duljaj nije skautirao/zeleo vec da ih je Vazura doveo, obojica su Risticevi puleni. Ali ajde, neka jedan ostavi trag bar blizu Belica...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Meni se čini da se na Joksića opasno neko namerio da mu sruši kredibilitet :buhaha
Već 2 puta u nepuna 3 dana objavljuje netačne ili delimično tačne vesti.
Prvo uslovi iz ugovora Kovačevića pa onda ovo sa produženjem ugovora Nathu...
Nije da mi ga je žao, naprotiv...
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ja se samo bojim da ni Kovacevica ni Jankovica Duljaj nije skautirao/zeleo vec da ih je Vazura doveo, obojica su Risticevi puleni. Ali ajde, neka jedan ostavi trag bar blizu Belica...
Pa ko god prati ovu linglong ligu bi poželeo Kovačevića kao bonusa, za Belića verujem da nas 99 posto nije u početku verovalo da može nešto da uradi.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.349
Локација
Beograd
Hteo je Vazura, ali ga je Florentino Perez već kaparisao.
 
Top