Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.
Jel si pre za ban ili uvrede?!

Neka si se javio posle 2017 ili 2015.
Dobrodosao
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Mene najviše boli što mislim da dosta igrača Željku ne vraća onoliko, koliko on njima daje.

Nekad stičem utisak da ga u dosta situacija ignorišu, da su pojedinci puni ega, prepotentni, što je po meni veliki problem, ne samo po igru, nego i po tim.

Volio bih da imamo što više igrača kao što je Zek, Neneli. Oni su mi primjer ratnika, igrača koji se znaju boriti u ovom mulju.

Ne smijemo sebi dozvoljavati promašaje u izboru igrača kao ove godine. Moramo pametniji biti na tom planu.

Gurbeti nas dobijanu, osim na ekstra klasu čupavca, širim rasterom.

Prosto imaš osjećaj da je kod njih svaki igrač imao neku ulogu kad uđe sa klupe, a kod nas Jaramaz, Andušić trebaju neku prevagu da donesu?!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ukoliko NE DAJ BOŽE pu pu pu Zoc resi da ode svi kod njega ispred gajbe i ne pomeramo se dok se ne vrati. Da vidim kako će da ode iz kluba sa par K ljudi ispred zgrade. Bez zajebancije pisao sam to prošle nedelje, ubedljivo najveći prioritet je potpisivanje novog ugovora Željka Obradovića sa KK Partizan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
"Preuzeo sam odgovornost, to sam rekao igracima. Neki moji limiti su prosli, u smislu da ja ne mogu da uticem na njih. I da mislim da cu da razmislim sta cemo i kako cemo dalje. Kada ekipa reaguje u najvaznijim trenucima utakmice na nacin na koji reaguje, pricam o odlukama i kontroli emocija..."???

Sto se prvog dela tice, to nisam komentarisao, to je jasno valjda svima, i svaka cast Zeljku sto je otvoreno rekao.
Izvinjavam se, nisi funkcionalno nepismen, nego bezobrazan i tendenciozan, pošto umeš da izvučeš iz kontekta i kreiraš neki narativ.
Jbg, ima i vas cigana koliko toliko pismenih.
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Bobiša druže, u kojoj formi bi želeo da Obradović snosi odgovornost? U formi otkaza ili ostavke? Penzije? Neće da može.
Recimo da objasni ideju igre bez ozbiljnog pleja u timu. Pa samim tim i organizacije igre što nas košta, kako sezona odmiče sve više.
Smita i Jareta ne računam u ozbiljne.
Mi ne znamo sa +10 ni protiv Bajerna, ni protiv ovih, ni +6 u Bolonji nije dovoljno. Jer ne može da ulazi šut konstantno na individualne poteze.
Više bih voleo da neće da može da nas LeBranko i slični rutinira.
Kod Trinkija to nije moglo u tom istom Nišu i sa slabijim rosterom poprilično.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Setite se stanja kluba u momentu kad odrzavamo konferenciju u Radisonu povodom Zeljkovog dolaska i sad. 6 plus miliona na sezonske,proslogodisnji hajp,sanse da smo u igri za svaki trofej osim kupa. Ovaj klub kako god se zvao protiv koga smo igrali veceras da li je jednom za ovoh 10-ak godina koliko je proteziran i guran imao momenat kao mi kad Kevin u zadnjoj sekundi daje trojku za prvu pobedu protiv Reala? To je momenat kad sa pravom pomislis da je sve moguce,mi smo taj momenat imali i imacemo a oni ce imati momente kad gledaju da li ce Belosevic i ostala pseta da dopuste sedmokorak i ostale udbarije. Do konacne pobede!
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
51
Reaction score
120
Једино што желим је да Жељко остане, па за наредну сезону памет у главу и без обећања лажних велико-праовславаца и патриота!
Tako je niko ne zeli da on ode,covjek je od krvi i mesa,grijesi kao i svi mi i greske se moraju priznati i svaka kritika na iste je apsoluutno opravdana i svakako ne treba da mu citava sezona zavisi od jednog ocu/necu govneta.Ne zelim ga uporedjivati sa Duletom koji sastavlja tim u trku i Mekejlebom koji dolazi sa aerodroma i igra utakmicu,ali ovakve stvari da ti sezona i sastav tima zavise od jednog jebenog igraca ne bi trebale da poremete jednog trenera kalibra kao sto je ZOC.
 
Последња измена:

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
E evo zašto je trebalo Kup igrati sa Ponitkom, Smitom i Kaboklom, a odmarati Pantera, Nanelija i Kaminskog. Željko brate kako nisi naučio kroz cijelu karijeru da ne može gospodski sa stokom.
Ne dam Željka, može biti grešaka i pogrešnih utakmica koliko hoćemo, ali ne dam Željka. Nećemo valjda dopustiti da nam stoka ponovo uradi isto što i Duletu.
Željko da ti nije palo na pamet da mrdneš iz Partizana. Ti si gazda i domaćin u toj našoj kući i ne može na silu niko da te otjera.
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Slobodno uredničko uverenje, pišanje i tako to
Jel si pre za ban ili uvrede?!

Neka si se javio posle 2017 ili 2015.
Dobrodosao
Eto dotle je došlo, da moram da se javim kad nas ovakvi ponižavaju.
A čitam konstantno - neko drugi kriv.
Ovaj čupavi igrao u Virtusu, bili pri dnu EL.
Otišao oni 5-6.
Protiv nas MVP.
16. tim EL piša po nama redovno i nema veze.
Verovatno smo ti i ja i ljudi sa foruma odgovorni.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.453
Локација
U Kinšasi
Najluđe je što je ovako crno bilo i prošle sezone. Nego se brzo zaboravilo. Ali znaju gadovi ciganski da samo jedan čovek na svetu iz ovog mrtvila može da izađe dovoljno jak da im se ponovo najebe svima milosne majke. Zato i skaču kao hijene i traže odgovornost.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Katastrofa epskih razmera. Treci put nas ovi dunsteri biju bez vecih problema. Cemu da se nadamo onda u ABA ligi bez prednosti domaceg terena? Svlacionica izgubljena,vise nego evidentno,pojedini igraci jednostavno ne saradjuju. Ne znam sta napisati,nemam snage vise da se zderem,ali ovo je stvarno tuzno na sta mi licimo i cemu se nadamo.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
По хиљадити пута да напишем Жељку подршка заувјек! Најбоље не писати ништа овако изнервиран и вруће главе. Каква скупина дилетаната нас добија три пута за редом. И сви криве Жељка, а у ствари изузев Зека и Нанелија нико нема м.да ни колико зрно грашка. Од Остојиних топ 4 до сезоне без трофеја линија је танка. И поново једина нада и за аба трофеј, а и за позивницу у ЕЛ је господин Обрадовић. Овој екипи као хљеб насушни треба плеј, поприлично нас је у том смислу јебао ганци Мишко и она жидовска јајара. Само да Жељко не одустане, за остале ме баш заболе!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top