Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
976
Reaction score
4.404
Локација
Nis
Ma gde bili na tabeli!!!....Samo Zeljko da ostane. Ko je od vas prepoznao da je ovo borba za Partizan i Srbiju?

Stubovi smrdije mu sinoc urlicu kao najvece zlo a on kao pravi gospodin odjebljuje smrdiju. Rekao bih mnogo sto sta o upisima mnogih ovde, ali bih sigurno dobio ban.

Ukljucite mozak!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.483
Локација
Kipar
Valjda ce sad kad je odgovorio Zocu da odgovori I neimarima sa severne tribine na parolu "zaustavite iseljavanje Srba sa Kosova". Jeste da adresa primaoca poruke nije navedena ali ni Zoc je nije naveo pa mu je skresao u brk.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Moze, i da zovnemo cigane i zajedno posaljemo jasnu poruku da je Kosovo srce Srbije. Igrace da gadjamo jer nemaju pojma, a Zeljko odmah tu da snosi odgovornost pred nama. Da donese potvrdu sa pecatom da je osvojio sve trofeje u karijeri. Vucic da mu overi.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
454
Reaction score
2.428
Ko zna sto je ovo sve dobro...Aba liga ce da bude na krv i noz, ako ih tu uzmemo, nece to prezaliti nikada. Zek je naucio kako da ne nasijeda na provokacije, nadam se i da ce PJ sada da vidi...
Mora presednik da se javi da replicira treneru. Ovo nema nigdje. Idemo jos jace!!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Moze, i da zovnemo cigane i zajedno posaljemo jasnu poruku da je Kosovo srce Srbije. Igrace da gadjamo jer nemaju pojma, a Zeljko odmah tu da snosi odgovornost pred nama. Da donese potvrdu sa pecatom da je osvojio sve trofeje u karijeri. Vucic da mu overi.
Mislio sam na 5000 ljudi koji ce da svojim prisustvom stanu iza coveka kao sto nismo iza Duleta. O ovima sto skandiraju sa ciganima bilo sta zajedno i sto samo kenjaju preko tastature kao prave pickice,o njima drugom prilikom. Na ljude sam mislio
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.223
Reaction score
15.857
Локација
Beograd
Ciganski sport klub, neka nam se svima napuši kurca, smradine raspale, su uz vest gde psiho priča buđžetima, kurvinski ubacili citat Žoca na kraju prošle sezone. Niko više pa ni Željko ne treba da daju izjave za ovaj govnavi ciganski medij.
1000006342.jpg
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Evo I psiho se javio sa pitanjem zasto Partizan ne pristaje da ga kradem I da bude drugi. Zasto ne pristaje da coki nedeljno proziva sve redom u Partizanu po svim televizijama sa naci frekvencijama kada sam mu dao par miliona? I nema veze sto sam mojima dao 10 puta vise jer to se ne pita u zemlji svrbiji.
Koliko je pseto bolestan navijac pokazuje bez greske ovim istupom. Da se jedan predsednik bavi benignom izjavom Obradovica da Partizan nije drzavni projekat?
Covjek je definitivno psihopata. Sto se tice KK Partizan, psiho i ostali bolesnici iz bolesne stranke mogu da ga puse dok PARTIZAN ima 20000 navijaca u EL. Znaci, podrska ZELJKU na sledecoj kakvu jos nije dozivio u karijeri, a onda svi u rupu da zapisamo i njega i naprednjake.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Da je pičkousti poremećen, to smo uvijek znali. Ali mene nekako još uvijek svaki put uspije da iznenadi koliko je on lud. Obradović ni riječ nije rekao ni protiv njega, ni protiv države, a ovaj počinje izlaganje sa "ovo je odvratan napad na državu". Reci "nije tačno da je Partizan državni projekat" je napad na državu? Kakvo govno. Ali gori sam ja što me to još iznenađuje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
sinhronizovani napad na nas klub nikada nije ni prestao samo se intenzitet menjao. Dan posle druge pobede u Madridu je Grbovic pokusao da raskine jednostrano ugovor sa Partizanom ispred Beogradske arene. O cemu mi pricamo,to su nam smrtni neprijatelji i vreme je da SVI pocnemo tako da ih dozivljavamo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.483
Локација
Kipar
Ludilo se otelo kontroli. Pijani, bolesni predsednik drzave mrzi klub iz sopstvene drzave iz dna duse i pokazuje svoju dzukacku prirodu u najlepsem svetlu.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Mora jednom da pukne tikva. Svima nam je jasno šta Željko hoće, da je njemu Partizan u srcu i da će progutati sve samo da Partizan vrati na staze stare slave. I sve one izjave tipa hvala državi vidi se iz aviona da su neiskrene, u stilu da ti neko uperi pištolj u glavu i kaže pričaj ovo inače nećeš više da živiš. I u velikoj meri je u tome i uspeo. Međutim, svakome se desi kap koja prelije čašu, kada vidi medijsku propagandu kako je tvoj tim državni projekat, kako imaš 20 miliona evra budžet, veći čak i od FMP jer je naravno Ćora potvrdio, pa onda prave klovna od tebe, nazivaju te rumenim, turčinom, robijom, pa okrenu i sopstvene navijače protiv tebe. A vidiš van terena da se sve radi kako bi napravili od FMP velikosrBsku Zvezdu koja ponižava najtrofejnijeg trenera koji je zapravo velika prevara i uvek ima astronomski budžet. Mora jednom da pukne, ne može konstantno da se pravi da je mir u kući. Ili uprava neka stane iza mene, ili ja odoh. Šta god da odluči, ja ću Željka podržati.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Plasim se da je Zocu prekipelo... i iskreno ne znam otkud mu toliko strpljenja i zasto mu sve to treba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top