Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.014
cigani na celu sa svojim predsjednikom, pudlom i tvorzanom i svim ”poznatim” koji navijaju za njih, nisu ni do koljena Zelimiru Zocu Obradovicu. Covjeka kojeg cijene, postuju i prepoznaju u svijetu. Ove sve gore nabrojane retarde ne cijene ni rodjena djeca.
Slike i snimci sa Partizanovih utakmica su obisle svijet, Partizan je institucija, sto oni nikada nece biti makar osvojili 800 aba kurcevih titula. Nas je sva ova tiranija i ujedinila i samo dovela do toga da i ljudi koji su bili indiferentni prema njima, sada osjecaju mrznju do srzi.
Zato jos jednom, Zoca im necemo pustiti, valjda se i mi nesto pitamo, a siguran sam da nas ima dobar broj, sudeci prema komentarima po portalima i socijalnim mrezama. Duletova sudbina se ne smije ponoviti!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.836
Локација
Beograd
Rekao da dobijamo više od cigana u fudbalu :) O košarci ne sme da zucne, samo da dobijamo Arenu po niskoj ceni i da gleda da izjednaci budzete oba kluba.
Jedni skupe više od privatnih sponzora pa on to jadan kompenzuje preko državnih sponzora drugom klubu da bi bili jednaki...
Verovatno tako pokušava da objasni duplo veća sponzosrtva fmp-u.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Upravo smo saznali da je FK Partizan drzavni projekat...
Ja sam barem tako razumeo. Takodje i NIS i Zidjin su drzavna sponzorstva...
I jos je rekao da se medjusobno koljemo, ne zbog tabele EL nego zbog medjusobnog skora. U prevodu, ne znamo da podnesemo poraz pa nam je on kriv, a suma sumarum i Partizan i zvezda dobijaju isto, sto znaci da Ostojina tabela nije tacna.
Takodje, da sve ponovo radi uradio bi isto.
Ulaze se u rukomet i vaterpolo...Da se ulaze u rukomet to smo videli na poslednjem derbiju...
Ide Efes, pa da se spremimo...
 
Top