Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.177
Izgleda da cemo u rekordnom broju biti u rupi, red ne staje u ticketline.
Takodje, negde sam procitao da ce izjave za derbi dati samo Duljaj i Sveta, dobar potez.
Mi navijaci treba da se lozimo, za igrace je potrebna druga priprema.
Sitno brojimo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Izgleda da cemo u rekordnom broju biti u rupi, red ne staje u ticketline.
Takodje, negde sam procitao da ce izjave za derbi dati samo Duljaj i Sveta, dobar potez.
Mi navijaci treba da se lozimo, za igrace je potrebna druga priprema.
Sitno brojimo.
Bez ljutnje, ali misliš u rekordnom , poslednjih 10 godina verovatno... :D

Au krv ti jebem, jel' moguće ovo?

Izvinjavam se na duplom, ali samo da vidite koju svinjariju nam spremaju, da se čovek prekrsti i levom i desnom i klanja Muhamedu 10 puta na dan, za svaki slučaj i Budi.
Srđan Jovanović je sudio samo 4 utakmice u ligi ove sezone, koliko i u Evropi!
Screenshot_20240304_142602_X.jpg
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Stanko Ostraćanin ima 37 godina, a nema UEFA licencu.
Prevodim: ili će mu derbi biti poslednja utakmica u karijeri ili će dobiti UEFA znak.
Baš mu je težak izbor. Verovatno se već lomi šta da uradi.
A zaključak je uvek isti: govna!
могли су мене ставити да судим, исто им дође
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ne znam sta si ocekivao pa se cudis ovome, nisi se valjda nadao da ce suditi Srdjan Jovanovic? Cak me cudi da nisu delegirali Marka Ivkovica ili nekog slicnog proverenog Terzicevog specijalistu, posto Ostracanina nisam nesto zapazio u tom smislu, mada ce sada dobiti idealnu priliku da se nametne
Na ovog ako se pristane nemamo zasta ni izlaziti na masakriranje.
Penal za Cukaricki protiv nas koji je var ponistio jer bukvalno nije bilo nikakvog kontakta.
Penal za Mladost gat protiv nas kad je bilo 0-4.
Penal za Zeleznicar protiv nas.
To je samo ono sto se ja secam a moguce da je bilo jos jer smo 3 od 8 utakmica izgubili kad je on sudio.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Ja sam kupio kad su prodavali paket Cukaricki i to za 700 din ali navodno je uslov da vazi karta za derbi da se validira ova za Cuku. Naravno nisam je validirao. E sad to mi nema logike jer sam na mejl dobio 2 razlicite karte za obe utakmice sa 2 razlicita barkoda.

Ako neko ima info sa njihovih portala drustvenih mreza i slicno da je ovo samo fora i da mogu normalno da udjem iako nisam bio na Cuku bio bih zahvalan da mi javi :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Verujem da je fora kako bi sektaši nagrnuli u rupu, ali ko zna šta će njima bolesnima pasti na pamet.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Ортак је преко циганског сајта узео исток али видим да нема више ни на њиховом сајту. За југ има још сигурно. Ако не успем да нађем исток, онда ћу на југ.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Bice karata i na JNA, samo da se vazura smiluje....

Evo sta kaze tribina
Сведоци смо да се од јутрос, само неколико сати након пуштања карата у продају, по разним порталима пише како је све мање карата за јужни сектор, како су Гробари два сектора на истоку окупирали, како је остало још мало у сектору на западу..
Овим нарученим текстовима очито желе да, под причом да нема карата или их је јако мало остало, одврате доста необавештених људи од куповине истих и доласка великог броја Гробара на суботњи дерби.

Оно што је битно да људи знају је то да је наша “способна” управа одложила директну продају карата на благајнама нашег стадиона до среде, и до тад карте можете купити само на Тикетлајновом продајном месту у ТЦ Меркатор на Новом Београду.

Истина је да влада велико интересовање, *али карата још увек има довољно*, а ми свакако апелујемо на све да не чекају последњи дан за куповину.

СВИ НА ЈУГ!
НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 
Top