Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Znate kad ovdje napišete fali nam plej razigravač, atletski centar, sve solo akcije nam donose poene, ne znam šta rade na treningu i slično?
Pogledajte malo ovu analizu utakmice sa Efesom, koja je bila ista kao i sve druge utakmice samo smo u njoj pogađali ono što je zamišljeno da se pogodi.
Pogledam ovo i onda samo pomislim kako realno mi nemamo pojma i možemo samo da gledamo i slušamo, a ja se nadam da će ovaj čovjek dati još stručnih analiza.

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.945
Локација
Žrnov

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!


Pokrećemo akciju podrške za Milano.
Ideja je da se iz svih krajeva sveta pošalje podrška crno-belima pred meč u Milanu.
Video ili slika koju naoravite je poželjno da se okači uz #gdegoddaigra

Ako nemate mreže ili ne želite da kačite, možete nam poslati materijal na [email protected]
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

Podsecanje na neverovatan preokret sada vec daleke 2011. godine. Moje prvo kosarkasko evropsko gostovanje i golgota koja je trajala tri cetvrtine. A onda zakljucavanje reketa, preokret i neopisiva radost. Par dana nakon toga mi navijaci smo i dalje slavili u Milanu a kosarkasi izgubili od Zlatoroga :D Lepa secanja...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Skariolo se raspravlja sa sudijama na plus 18 za njih a ne zna šta će ga tek na kraju snaći :D .
Da se podsetimo tih igrača može tu ali i na nostalgiju:
Petorka u finišu kad smo stizali: Lou, Anđušić( jedini igrač u trenutnom sastavu ), Kecman, Mačvan, Peković. Ostali igrači te sezonie : Božić, Milosavljević, Lučić ,Raduljica, Čakarević, Đekić, Katić, Bogdanović , Bešović , Miljenović..Boldovani su ostali i dan danas omiljeni a nekolicina su nas kasnije i razočarali, ne toliko igračkim nastupima , nego nekim drugim postupcima. Poslednji od njih je Mačvan izuzetno poštovan i drag ali nažalost sada sa djavlom tikve sadi. Posle je otišao Peković očekivano nazad u NBA kao i Lou, nakon što se nismo plasirali u top 16, pa osvojio euroligu s ciganima iz Pireja.
Početkom 2012. dolaze Bertans i umesto Loua, Dominik (ne Adija ili Dinga :D ) nego Džejms.

Bilo tad- ponovilo se, mislim na ishod meča s Milanezima , a ne na kraj tadašnje grupne faze.
U petak da dobijemo bitku ( što bi bio veliki korak) i da na kraju, posle 34 .kola ostvarimo željeni cilj,.Ako ne budemo sedmi i osmi , makar deveti ili deseti.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Top