Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Ako je ovo tačna vest i da važi već od ovog kola, nema više one prepreke sa trojac na sredini bude Ovusu, Kastiljo, Zahid, a ispred Goh, Saldanja, Kalulu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ako je ovo tačna vest i da važi već od ovog kola, nema više one prepreke sa trojac na sredini bude Ovusu, Kastiljo, Zahid, a ispred Goh, Saldanja, Kalulu.
Bez Natha? Derbi? Brzo se zaboravlja ko je tata ove ekipe..
Više sam za proverenu opciju iz decembarskog derbija, sa Zahidom na krilu od početka, a kapiten na 10.
Drugo poluvreme Goh i Severina.

Edit: Možda čak i Seve od početka, rekao bih da više on može da izmaltretira Rodića nego Aldo.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Bez Natha? Derbi? Brzo se zaboravlja ko je tata ove ekipe..
Više sam za proverenu opciju iz decembarskog derbija, sa Zahidom na krilu od početka, a kapiten na 10.
Drugo poluvreme Goh i Severina.

Edit: Možda čak i Seve od početka, rekao bih da više on može da izmaltretira Rodića nego Aldo.
Da, bolje bez, a da ga imamo svežeg u završnici, kao i Severinu kad umre Rodić. Fali nam "mesa" kad su tu Zahid i Natho, a nama i Železnočar šutira 15 puta na gol, a sa Kastiljom i Ovusuom smo jaki, a dobijamo i na skok igri, za kreaciju su odlični Zahid i Goh, čak i Saldanja. Goh mora od početka, strašno dobro napada prostor i između linija.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Kalulu od starta. Imamo mi kvalitet u napadu i bez njega ali čovek koliko god da je limitiran ne štedi se i ozbiljam je fajter. A daleko od toga da ne zna fudbala. Sad je još i u lepoj formi.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
uz nadasve alabušku uzvodnu trku prema pacolikoj strani topcidera coveku mora biti jasan cilj ogavnog univerzuma koji bledolike senke umornih pasa koji svojim lavezom gube smisao o nastanku zajednice srba hrvata i slovena da bi fasisticki zapad uspeo u onome u cemu nisu osmanlije deveti mart mora biti dan konacne pobede crnog sivila nad krvavim morem
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Jedna pametna koleginica je njemu i Zahidu rekla da je snimanje spota za Maxbet kladionicu (inače su oni samo sponzori videa), pa nisu hteli zbog religijsko/moralnih načela. Naravno, malo je reći da su se naljutili kada su saznali da je zapravo spot za Grupu JNA i da bi naravno rado učestvovali u njemu...

Ali nema veze, idemo dalje, fokus samo na derbi, euforija je ogromna ali smiruje i kanališe to Duki, nema izjava i bahaćenja pred derbi, trening i izolacija, pa u subotu borba do poslednjeg
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Sve je ciganija upregla za subotu, od sistema do novina, sudija, saveza, raznoraznih pisanija po portalima, sve sto mogu... Sve i jeste u njihovim "rukama", sem nas i momaka na terenu. Elem, sve ce i na terenu upotrebiti, zato mi glasom, momci muda neka vuku do rupe smrdljive i neka ih tamo istresu! Borba i samo borba i nasi su! Za Partizan, za grobare, do pobede!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jedna pametna koleginica je njemu i Zahidu rekla da je snimanje spota za Maxbet kladionicu (inače su oni samo sponzori videa), pa nisu hteli zbog religijsko/moralnih načela. Naravno, malo je reći da su se naljutili kada su saznali da je zapravo spot za Grupu JNA i da bi naravno rado učestvovali u njemu...

Ali nema veze, idemo dalje, fokus samo na derbi, euforija je ogromna ali smiruje i kanališe to Duki, nema izjava i bahaćenja pred derbi, trening i izolacija, pa u subotu borba do poslednjeg
“Koleginica”
Bila u sitiju a nije boško
 
Top