Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Ova situacija sa živim zidom nemože da se podvede pod sudijsku grešku ili kriterijum ovo je jednostavno predumišljaj. E zato da smo pravi klub večeras bi išlo saopštenje sa samo jednim zahtevom ostavke predsednika fss, podpredsednika fss i predsednika sudijske komisije. Nema utakmica dok se zahtevi neispune. Nećete da sudi najbolji sudija, sad nema nazad napolje ciganske bitange iz saveza.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Krali su oni nas i pre, prebijali itd.. Pa smo imali koji šut ka njihovom golu. Ja ne znam, šta ste gledali. Šta su raspali cigani ispromašivali i šta je Jovqnović sve skinuo.

Ja opet pominjem TSC, šta je tada bio problem?
Danas smo imali i 2 gola 4 u poslednje dve utakmice, za razliku od drugog mandata onoga čiji si forumski apologeta.
Daleko da je ovo kurcu valjalo i svaki korner je kao penal i o tome treba pričati ali ne danas.
Pre svega zbog sudije koji gura živi zid 20 metara od lopte, prvo poluvreme im ne sudi ni jedan faul, čist crveni im oprašta izmišlja nama itd itd
Ne pričamo ovde o suđenju, ovaj je poslat kao specijalac.
Dadoše 2 gola, na kraju su se herojski branili ostavili srce na terenu, ne tražimo mnogo više.
A mislim da niko nema iluziju da mi taktički ličimo na nešto
Što bi rekao brat Makarije veće šanse su imali jevreji u aušvicu u utakmici protiv čuvara
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.688
Reaction score
22.574
Локација
Beograd
Ova situacija sa živim zidom nemože da se podvede pod sudijsku grešku ili kriterijum ovo je jednostavno predumišljaj. E zato da smo pravi klub večeras bi išlo saopštenje sa samo jednim zahtevom ostavke predsednika fss, podpredsednika fss i predsednika sudijske komisije. Nema utakmica dok se zahtevi neispune. Nećete da sudi najbolji sudija, sad nema nazad napolje ciganske bitange iz saveza.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.440
Braćo i sestre, 6 kola je ostalo do kraja regularnog dela. Kurva sve manje prostora ima da nas namesti, a MORA da nas namesti, inače se derbi igra na JNA. Svako, ali baš svako kome je i zrno stalo do Partizana sada mora da stane uz ekipu. Da batalimo bojkote, podele, pičke materine. Pričajte sa ljudima oko sebe, ma koliko uzaludno bilo. Ovih 6 kola je kao 6 finala LŠ. Moraju da znaju da NEĆE proći!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Mi upravu nemamo, ovaj klub pored IGORA i igrača ima samo nas. Nesmemo više ćutati ili ovaj naš klub ovo neće preživeti. Sramota je da pojedinci ovde večeras pričaju o našoj igri. Ljudi nama su zgadili u ovoj zemlji sve što su mogli, nesmemo više da ćutimo i da se povlačimo. Treba nam neko da visoko podigne Crno Beli barjak i uzvikne DOSTA VIŠE !!!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Bod kao pobeda!
Kakva lakrdija od sudjenja, sve je bilo nacrtano da izgubimo i da Oskar bude srecan.

Momcima svaka cast na borbi, bilo je pun kurac gresaka, ali zaista ne treba traziti dlaku u jajetu obzirom na okolnosti.

Jovanovic igrac utakmice, ako su ga neki skauti pratili, nece se on jos dugo zadrzati.

Izjava njihovog trenera je bas onakva kakva treba da bude i tacno takva izjava postavlja jasnu granicu izmedju nas i njih! Mukica prosto ne shvata zasto se skandira predsedniku, zar postoji i jedan razlog?

Sto kaze Duljaj, utakmica po utakmica, pa da vidimo gde smo za 2 meseca. I dalje sam skeptican po pitanju titule, zvezdino prolece ulazi u sve monstruozniju fazu. Poenta je da ih nateramo da kradja bude sto ociglednija.

Bravo i za navijace, dobro navijanje, prozivke kao i brojnost, bilo je bar 15k - alal vera.

Nastavlja se borba!
Hardcore Belgrade
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Danas smo imali i 2 gola 4 u poslednje dve utakmice, za razliku od drugog mandata onoga čiji si forumski apologeta.
Daleko da je ovo kurcu valjalo i svaki korner je kao penal i o tome treba pričati ali ne danas.
Pre svega zbog sudije koji gura živi zid 20 metara od lopte, prvo poluvreme im ne sudi ni jedan faul, čist crveni im oprašta izmišlja nama itd itd
Ne pričamo ovde o suđenju, ovaj je poslat kao specijalac.
Dadoše 2 gola, na kraju su se herojski branili ostavili srce na terenu, ne tražimo mnogo više.
A mislim da niko nema iluziju da mi taktički ličimo na nešto
Što bi rekao brat Makarije veće šanse su imali jevreji u aušvicu u utakmici protiv čuvara
Imam argumente za prvi deo tvog posta, ali ne želim da spamujem i pokrećem bilo kakvu raspravu.

Ali što se tiče, drugog dela. Ništa ja od ovoga ne osporavam. Sve je tačno, što si napisao. Ali ja sam samo spomenuo našu taktiku na večerašnjoj utakmici. Ništa više ot toga. Ali eto, to je iz nekoga razlog problem..
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Jel to nema saopstenja, sta se ceka- ponoc?
Komentari i naslovi iz rupa, prosto covek da se zapita, dal imaju mozga??
Izjave im nikad nisu bila dobra strana..
Mogu da pozajme Pavkova, da u 110 izvedu neki korner..
Cestitke nasim momcima, samo mi je zao sto nisu pobedili..
Borba bre do kraja!!!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Da li sam ja dobro primijetio u prenosu da je ova ciganska slina Terzićeva od sudije Zahidu u jednom momentu rekla na prigovor "Shut the fuck up""?!

Da li je moguće da se na takve stvari ćuti. Treba prebiti slinu cigansku cigansku, rizikovati crveni karton i dugoročnu suspenziju nekog igrača, da nabije idiota kad nam aljedeći put bude "sudio".
To treba mi da uradimo..igrači trebaju da igraju fudbal,a ako ih ne budemo štitili neće im biti dozvoljeno.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nisam se javljao i samo bih cestitao Igoru i momcima na krvi i znoju. U ovakvim uslovima ovo su 3 boda za nas, i uzeli bi ih da nam nisu dali nepostojeci crveni karton ali jos jednom je dokazano da Bog silu ne voli. Kad budem imao malo vise vremena napisacu jos nesto o ovoj nevidjenoj kradji a za sad samo sledece.

Fudbal u normalnim zemljama
IMG_0085.jpeg
IMG_0084.jpeg
Fudbal u Srbiji:
GIQEn3aXMAANRVn.jpg
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Gol Saldanje je demonstracija golgeterske perfekcije, ali ljudi ja se ne mogu nagledati naseg drugog gola… kakva majstorija Goha, Zahid i Kalulu hirurski precizno… vrtim ga evo 10 minuta…
 
Top