Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Upoznao neke fine ljude sa foruma, popili pivo, gledali utakmicu, došao kući u 5 ujutru. Nije loš dan. Kome se pomoliti da sledeći derbi bude kod nas? Ova govna ćemo sigurno da dobijemo.
Klub ima jedan jedini zadatak, da derbi sudi najbolji srpski sudija a ne ovakvi klošari. U suprotnom ne mora ni da se igra.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Problem je sto to vidimo nakon 24h a ne tokom utakmice iz var sobe odakle treba da jave ako nesto nije regularno. Sto se ne oglasava onaj ko treba.. A sto se tice nadigravanja vracam se na nase bekove.. Da su malo pismeniji ubili bi ih.. Ovako svi zivi nam stvaraju sanse pa i sinoc musavci
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Garagani se žale na sudiju, jer im nije sudio dva penala.
Odredili su sudiju (Pavle Ilić, DelijeSever, Kragujevac), a on im nije svirao dva penala. Mo'š misliti.
Panika je to velika, jer je bolest uznapredovala.
Obucavani u sns skolama, izdaj saopštenje sve okreni za 180, zamislis da si zrtva a ovi drugi imaju sudije medije i cepaj i tako sinhronizovano. Ovaj derpe od trenera je imao napisan i spreman govor i to se vidi iz aviona.
Dotle ide da verujem da ima bar 20% cigana koje jee blam od ovoga.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Stvar je u tome sto je njima kradja i lakrdija presla u naviku,sad nisu pobedili ,uz svo ovo sudjenje 70:30% i to je sad problem..
Ko ih jebe.
O nama..mislim da je ova ekipa jako tanka za evropu,fali tu dosta toga,stoper bekovi krilo vezni..pa i iskusan trener..ali iskreno u ovom brlogu ne palim se da cemo osvojiti prvenstvo,prosto je nemoguca misija..Drzava stoji iza ovog nakaradnog projekta i to je to.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Dan kasnije, vise me boli cutanje picketina iz uprave kluba na nepravdu, nego sama nepravda.

Navikli smo da nas deca rezima kradu, ono juce je bio ipak neki novi nivo. I klub sta ce, naravno cuti.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.396
Leb te jebo umesto da se pokriju usima i da cute jer iz 15 sansi dali su oba neregularna gola, imali pola sata igraca vise, tolike pare potrosene, koliko su para dali za ovog crnca napadaca, liku treba 40 sansi da bi dao neki gol, ali ne falili su penali hahaha.... ovaj mucenik klark kent dosao pre mesec dana on prica o hibridnim ratovima i kako on nece da cuti. Bolje ti je da cutis i da se zapitas kako ne mozes da pobedis Partizan kome je tsc nedavno dao 4 komada na nasem stadionu. Bas ih boli, lepo onaj smrad spajic njima ovo kao poraz.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Društvo, ja sam se juče, posle utakmice i čitajući i slušajući komentare njihovih navijača, baš uplašio. Ne sportski, nego za egzistenciju svih nas. Mislio sam da kad pričaju u suštini spinuju, a u stvari samo ćute jer im je dobro da gledaju svoj klub u LŠ. Mislio sam da su njihovi simpatizeri, ne navijači sa tribine, nego obični ljudi, u fazonu ma ko vas jebe i vi ste krali pod Toletom. To mi je kao ajde neka upru i oni prstom pa da opravdavaju nepočinstva.
Ali nije tako. Mnogo ljudi koji su uspješni u svom poslu i smatram ih za pametne, ali navijaju za njih, vjeruju u sve ove priče. A ako oni vjeruju da je sve regularno, šta li tek misli ogromna većina njih koji su samo neki obični likovi u nekim njivama, fabrikama, prodavnicama... Pa ti ljudi bi na poziv bili spremni na svakakve gluposti, uključujući i fizičko nasilje ili progon do istrebljenja.
Mi nismo uopšte svjesni koliko je ovo što se u sportu radi opasno, koliko se to lako prenese na stvari koje život znače. Ako ti sve brljotine i loše stvari koje neko tvoj podržava pravdaš tako što ćeš reći da to nije loše, da to nije zlo, onda si spreman da postaneš saučesnik. A najviše me je strah zbog toga što su u većini i mogu da rade šta god žele. Jedino kako se sa tim može boriti je masovnost i angažovanost. Kad vide da nas ima onda im nije svejedno i barem znaju da protivnik postoji.
Baš je ludačka atmosfera u društvu i strah me je da će sve ovo loše proći, jer nama srce kuca za sve njih, a oni ne znaju da su hadžije sebi podijelile reone i da će se baš njima, slijepcima koji ne vide, a mislio sam samo da ne gledaju, najviše ovo obiti o glavu. Kad jednog dana, mjeseca, godine, decenije ili vijeka rezultati svega ovoga budu očigledni, moraće svojoj djeci da pogledaju u oči i ne znam šta će vidjeti.
Ja ću da učinim jedinu stvar koju mogu da pomognem istini, ići ću na sve utakmice na koje mogu postići da odem. Biću na skupovima koji pozivaju na otrežnjenje, jer naše društvo nije pijano, ono je u hronično alkoholisanom stanju i pod sedativima.

 
Top