Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.745
Локација
underground
Nece se u aprilu dodeljivati licence. Desetogodisnji ugovori isticu tek sledece godine a tad je planiran i Dubai da udje, i tad ce se odlucivati i o licencama i o eventualnom prosirenju.
U aprilu bi samo trebalo da se odluci ko ce igrati u narednoj sezoni a dobili smo od evrolige obecanje da cemo dobiti pozivnicu bez obzira na rezultat u aba. Tako stoje stvari za sad , ali dok se ne ozvanici nista nije 100% sigurno.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Znači sad samo pratimo fudbal? Onda ćemo da pričamo kako nismo isti...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Sramotna igra i bezobrazluk pojedinih igraca…

Kako ih nije sramota trenera pre svega i navijaca
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Klimavo je bilo do 39 minuta ali dobro, bitno je da smo pobedili. Nismo morali da se ispucavamo ovoliko za tri, svaki drugi napad šut za trojku... Teraj dalje
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Лагано отаљавање посла. Радује партија Смајлија, Анђуша наставио у ритму, Алекса прави, колико Понитка нема среће да му сваки пут лопта на неки начин исцури у овим офанзивним скоковима.

Ускоковићу све по списку, претрнуо сам кад сам видио на снимку положај Алексине ноге.

Терај даље Партизане!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Time out Željka 3 minuta pre kraja na -4 gde im je jebo majku i nakon toga pravimo +8 za 2 minuta. I onda se pitamo zašto je Željko stalno nervozan i dere se. Ovoj našoj ekipi ne smeš da daš ni minut fore da se opuste, odmah useru sve.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Претекосмо некако. Не знам хоће ли се ко стручан сложити, али Трифуновић је прилично константан и у одбрани, али и у нападу, а данас поготово. Остали су сви имали бљескове, што дуже, што краће, и добисмо тек кад смо додали гас и стисли петљу (Смајли). Иако је стварно било маса лопти које су нам опет побјегле након што им отмемо или узмемо скок, али и оних које су "остале" на обручу.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Mislim da je Kevinu Panteru ubjedljivo najteže i da pokušava sve da bude onaj pravi, ali ne ide. Kako god, ne smije se odustajati i mora se ići na njega koliko god da je potrebno. Šutevi koje je uvijek lagano pogađao sad ne ulaze. A ostatak je ok, samo fali konstantnost u igri. Smajli se vraća, Balša nije loš, Kaboklo nema fokus...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
Mislim da je Kevinu Panteru ubjedljivo najteže i da pokušava sve da bude onaj pravi, ali ne ide. Kako god, ne smije se odustajati i mora se ići na njega koliko god da je potrebno. Šutevi koje je uvijek lagano pogađao sad ne ulaze. A ostatak je ok, samo fali konstantnost u igri. Smajli se vraća, Balša nije loš, Kaboklo nema fokus...
Ja mislim da nije problem u panteru do njega,nego do ekipe...proslogodisnja ekipa je bila drugacija i imao si vise igraca koji su odvlacili paznju i ostavljali njega slobodnog ..samim tim imao je bolji ucinak...ova ekipa to nema i zato sada imamo pantera iz prve sezone evrokupa tj pantera divljaka koji mora da uzima i resava neke nerealne situacije jer nema nikoga od saigraca koji ce da odvuce odbranu na sebe
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Gledao uživo blizi naše klupe.. Nisam stručan, ali utisak je da pola igrača ne kapira šta se traži od njih. Tu pre svega mislim na nove igrače u ovoj sezoni, npr. Smit.
Balša je korektna opcija za 3. centra i to je to. Jednostavno previše nerazumevanja igre. Kaboklo neverovatne predispozicije ali tanka glava..
Trifunović i Zek najstandardniji igrači. Trifa se baš bori i trudi. Čak i daje trojke i neke teške šuteve.
Avram i Panter igraju svoje i to deluje OK u smislu onoga što se traži, ali dosta zavisi od šuta i trenutne forme.
Smajli jako borben i uz očigledne gluposti zbog po mom mišljenju manjka ili viška razmišljanja dobra partija. I to ne samo zbog trojki na kraju.

Sve u svemu veliki broj naših navijača i fina atmosfera.
Uskoković cigonja psovao Zeka jer im je zakucao u facu. Seljačko ponašanje, i dalje ne kapiram zašto je Zek dobio tehničku tu.

Podrška Željku velika, ali iskreno nisam optimista.. da ne slutim. Videćemo sve uskoro
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ja ne mogu da verujem da nas jebeni Tasic i Carapic onako lako probijaju,Tj Tasic da dominira pod kosem,ovaj da nam probije prvu liniju i lagano polozi u kos…
A mi da se porodimo za poene…
Ljudi igraju glavom, pogotovo Tasić. Vidi se da je inteligentan igrač, čovek nema nikakve dominantne fizičke karakteristike, ali zna tačno kada i šta treba (jako podcenjen, igrač starog kova, jedno vreme sam navijao da dodje). S druge strane se naši zaleću i kreću bez orijentira, pa povremeno i želje da isprate dešavanja na terenu. Da li neshvataju Željka ili se prave ludi, ne znam, verovatno to malo varira od igrača do igrača, ali jednostavno nam fali mnogo te košarkaške inteligencije, da se stane na put tom povremenom ludilu. Nema niko da stane na loptu, da smiri tu igru, da isprati kretnje saigrača, kojih ima, ali kada ti imaš pojedince koji se na to neobaziru, onda i oni počnu da zabušavaju. Pa zato imaš statičnu kretnju u napadu i dezorijentisanu odbranu. Suštinski u napadu nešto valjamo samo kada je Avramović na terenu, jer sa njim možeš da forsiraš sistem igre od prošle godine. Uglavnom oni su takvi kakvi jesu, struka je ove sezone omanula u izboru igrača, pa i razvoju nekih starosedeoca. To se isto moglo u hodu rešiti da je postojala želja da se igra prilagodi njima, a ne od njih da se traži nemoguće. To se nažalost nije htelo, sada je već kasno. Tako da šta bude biće, neću više da se nerviram, čekamo razvoj oko EL-a, pa i uslova koje ćemo imati u narednoj sezoni. Nadajmo se da ćemo tada imati više sreće i pameti, mada teško je pričati o tome kada ti znamo već ko diše za vratom.
 
Top