Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
To zbog čega se Želimir ljuti je ova situacija kada Aleksa ne konstatuje da ima još jedno bacanje.
Totalno odsustvo koncentracije!
Naravno da čovek popizdi.

Umesto da povedes 20 razlike i igras stresa free, ti ga drkas do minit pre kraja.

Poseban pozdrav za čačanske :picka-ciganska: na tribinama.
Naši, sudeći po prenosu, zakazali. Ne brojčano nego u navijačkoj aktivnosti tokom utakmice.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Osim rezultata, malo je sta bilo dobro.
Rezultat se piše, a utakmica je pokazala neke stvari o kojima Željko dugo već priča i koje nikako da "ispravimo" - glava. Dva detalja su mi ostala urezana od sinoć iz drugog poluvremena. Posle tajmauta Panter ulazi u igru, lopta za Borac ispod njihovog koša, on prilazi sudiji da izvede i malo posle toga Aleksa fauliran pri šutu za tri poena, a posle drugog bacanja se okreće i odlazi sa linije za slobodna bacanja. Željkova reakcija je dovoljno rekla. Glava, koncentracija, tu smo trenutno jedna velika NULA.

A ima i jedna "dobra" stvar sinoć, bar je mene slatko nasmejala. Scena iz drugog poluvremena, trener domaćih u kadru, a iza njega igrači #22 i #4 sede na klupi. Ko je gledao Bogovi su pali na teme dovoljno je reći samo - vojska Sem Bohe i karte. :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Nas problem je mnogo vise odbrana kako individualna tako i timska nego napad. Napad , kolko god to mozda ne izgledalo tecno redovno isporuci svoje.
Ali to kako nas pretrcavaju na prvom koraku je horor.
Tasic u 4 napada zaredom lako skoluje Kabokla. Kad preuzimamo na mis mecu ne odbranimo nista ni spolja ni unutra. Kad ne preuzimamo , sporo se prolazi kroz blokove i veoma smo udaljeni od linija dodavanja. Nije lako Zeljku i shvatam ga savrseno jer neke greske koje se ponavljaju ukazuju i na nizak kosarkaski iq pojedinaca.
No to mi je manja briga , cak i da se ne ispravi u ovoj sezoni u kojoj tek dolaze najbitnije utakmice.
Mene brinu ovi sad otvoreni nasrtaji na klub i Zeljka i sta ce biti u vezi toga. To je mnogo znacajnije od problema na terenu koje bi Zeljko pre ili kasnije resio.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Aleksa trenutno najbolji igrac Partizana, pojedinci nemaju dovoljno inteligencije za vise od onoga sto prikazuju, nikakve nade nemam sem da ostane Zoc i dogodine.
Искрен да будем, ја више овај мазохизам не могу да издржим, јер ћу да завршим у болници или у гробу. Зато нека ми лепо изгубимо од Барсе, па онда и Басконије и да завршимо ову јебену овогодишњу агонију у Евролиги.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Pa govorim u globalu sto se tice sezone. Naravno da ima i tu problema ali imaju ih vise ili manje svi. Problem je sto mi ne mozemo odbranom dobiti takve utakmice kad i napad stuca. Ove sezone imam cesto osecaj da ne mozemo nista da odbranimo a kad i odbranimo onda je def skok problem
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Ne znam ali ne mogu da budem ravnodušan na igru, bez obzira na pobedu kada imamo određenih problema. Videćemo gde ćemo biti na kraju.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Искрен да будем, ја више овај мазохизам не могу да издржим, јер ћу да завршим у болници или у гробу. Зато нека ми лепо изгубимо од Барсе, па онда и Басконије и да завршимо ову јебену овогодишњу агонију у Евролиги.

Kakav grob druze, zajedno smo u ovome, nema bezanja! Ti bi da se izvuces a nas da ostavis uzasima izvodjenja auta u poslenjem minutu :D

Nego da mi vidimo kako da se sa sto manje problema i potrosnje pobedi u Barseloni i zadrzi energija za mnogo teze utakmice...
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Sva je prilika da ce za poziciju 2.odlučivati gostujuće utakmice u Morači,protiv Budućnosti i Derbija.Atmosfera u Morači i očekivanja su u odnosu na Budućnost očigledno porasla,nakon loših igara u EC i dosta loših igara u ABA ligi.Sama atmosfera u Morači i nije nešto posebno neprijatelljska, mada je Grobarima zabranjen organizovan dolazak vec niz godina.Sjećam se prošle godine, izbacili su 5.godišnje dijete sa majkom koje je bilo u našem dresu i to skoro na bizaran način od pojedinih dripaca i navodnih navijača.Medjutim ,ako se dobro krene ,publika se umiri,odnono njihov cop jer u ostali dijo dvorane skoro je podieljen.Činjenica je da nema jasnog iskazivanja navijača Partizana,ali daleko je to od atmosfere derbija i gostovanaj ciganima.Medjutim,ako nastavimo sa ovakvom igrom,svasta se može očekivati i od utakmica,čak i sa Derbijem, od koga smo izgubili super cup i najvili ovakvu dosadašnju sezonu.U svakom slučaju,čak i sa porazom,imali bi nove tri utakmice sa njima,pa ako ne mozemo napraviti jedan brejk,onda bi bilo i iluzorno očekivati sam trofej ABA lige.Ja sam ipak optimista da možemo ovo ligaško takmičenje da privedemo do juna i utakmica sa cganima a sam Bog zna u kakvoj ćemo formi biti,šta još možemo očekivati od El ,kako će to uticati na nas a cigani već odavno čekaju takav rasplet nabrijani uz svu logistiku koju imaju i očekuju.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
To zbog čega se Želimir ljuti je ova situacija kada Aleksa ne konstatuje da ima još jedno bacanje.
Totalno odsustvo koncentracije!
Naravno da čovek popizdi.

Umesto da povedes 20 razlike i igras stresa free, ti ga drkas do minit pre kraja.

Poseban pozdrav za čačanske :picka-ciganska: na tribinama.
Naši, sudeći po prenosu, zakazali. Ne brojčano nego u navijačkoj aktivnosti tokom utakmice.
Pa ne baš... Odnos u brojnosti je bio otprilike 70:30 u našu korist. Organizovanog navijanja nije bilo, ali su se često pevale pesme. I ne bih nazivao čačansku publiku ciganima jer potpuno iskreno velika većina njih zaista navija samo za Borac. I ja sam bio jedan od tih, naravno uvek posle Partizana, dok klub nisu preuzeli neki čudni ljudi...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Kakav grob druze, zajedno smo u ovome, nema bezanja! Ti bi da se izvuces a nas da ostavis uzasima izvodjenja auta u poslenjem minutu :D

Nego da mi vidimo kako da se sa sto manje problema i potrosnje pobedi u Barseloni i zadrzi energija za mnogo teze utakmice...
Брате, кад сам сазнао неке ствари везане за клуб, свлачионицу итд, веруј, није ми добро.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Nakon takvog eventualnog saznaja u vezi kluba i stanja u svlačionici,mi možemo samo da nagadjemao a dosadašnja forma i sama igra daju argumente za takvu sumnju.Malo mi je neobično da Željko ne može da drži svlaionicu,čak i veoma čudno ili je priritet borba u vezi statusa kluba u odnosu na EL i pokušaj što veće samostalnosti od šape vlasti.Koliko vidim Željko na svakoj konferenciji insisisira na činjenici finasijske samostalnost kluba,što bi bilo direktno u suprotnosti sa interesima državnih stuktura u klubu a opet pozitivna reakcija borda El koji traže što manji ili niikakav upliv države u finasijranju i organizacije kluba .
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Verovatno ovaj put Savić nije uspeo da ga ubedi da ostane.
 
Top