Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Video sam snimak iz nekog ugla gde se jasno vidi da je loptu udario ramenom. Nije glava, ali nije ni ruka.
Snimak je objavila Zvezda TV, ne znam koliko je verovati autenticnosti snimaka koji poticu iz suprotnog tabora, s obzirom da su nedavno fotosopirali nogu Kinana Evansa kako gazi liniju polovine terena na utakmici EK, a u originalnom snimku toga nema.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.728
Локација
underground
Mislim da je to cak potpuno nebitno. Bitno je da se to nije cak ni proveravalo , a sudjenje je bilo od prvog minuta tako da materijala ima mnogo i bez toga.
Pri tome je jasno da je dosao sa zadatkom i sve da ga je dao i dlanom , priznao bi ga, a nama bi takvu situaciju ponistili .Kao sto bi sigurno svirao penal da se nasi od prvog minuta nisu bukvalno sklanjali u 16 da izbegnu i minimalni kontakt.
Poenta je u ociglednoj nameri a ne u konkretnoj situaciji.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.617
Локација
Beograd
Ne budimo cigani, udario je ramenom, iako se iz prvog ugla činilo da je ruka. Druga i jako bitna stvar što peder nije ni pogledao u VAR sobi, ali je bitno da su nama gledali i proveravali drugi gol.
Poslat je bukvalno sa tendencijom da jedne pusti da biju, druge štiti. To vidi svako ko je pogledao 5 utakmica u životu i time psihološki utiče na ravnopravnu utakmicu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Hvang je trebalo da dobije žuti u prvom poluvremenu za simuliranje, pa posle ne bi bilo dileme da li će u svlačionicu illi ne.
A Kalulua bi stigli moj kurac, isto kao što su ga stigli kod drugog gola. Ceo stadion je video da će dobiti loptu, cigan mučeni ga juri 40 metara, ali džaba.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ovo mi je bio jedan od dražih derbija u poslednje vreme. Nakon našeg vodećeg gola, ekstaza na zapadnoj tribini je bila ogromna, mogu samo da zamislim kako je bilo na jugu i istoku. Poslednji put sam bio u sličnom stanju u onoj sekvenci kada Lukač brani penal i u narednom napadu im ga Drinčić uvaljuje sa preko dvadeset metera. Nakon što smo svi jedva preživeli drugo poluvreme, usledio je za mene vrhunac doživljaja na zapadu, kada su ganferi bili ispozdravljani raznovrsnim i sočnim rečima na kojima bi nam i Dr.Mo zavideo.

Nakon derbija, mogu jedino da kažem da nas viša sila nije napustila i sasvim je jasno da će pacovima biti neophodna očigledna kradja da osvoje titulu. Momci na terenu i pored njega su heroji; u borbi sa klubom koji iza sebe ima celokupni državni aparat uspeli su da prežive i da nastave sa borbom protiv zla. Niko ne može da traži više od toga. Borba bre, što bi rekao naš general, pa šta bude
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Inače, apropo valjanja. Onaj derbi u kojem je Moreira izjednačio u 96. minutu, a Kleo tada igrao za musave, mislim da im je pola ekipe posle utakmice dobilo upalu pluća od "izležavanja". Ali jbg, to je tada bilo legitimno sredstvo. Ja ga iskreno ne volim i produžavao bih ne 10 nego 110 minuta, ali kada vidim koliko kmeče zbog nečega što su žabari "izmislili", a oni usavršili, onda sam za sa obe ruke i noge.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Ja mislim da zad treba jos i da nagrade ovog sudiju,posto je napravio SAMOJEDNU gresku,da mu daju da sudi sledeci mec zvezdane,i da im sudi bar jedan penal,da zadovoljini budu svi u fss drzavi itd..
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad

Medina, Filipović, Stjepanović, Šćekić, Kovačević na jednoj nozi, neki omladinac, bilo ko….molim te Duki smisli nešto, samo da ne vidim #4 sutra na terenu

Vezano za derbi, izašli smo sa pogrešnom postavkom i kao kent je taktički nadmudrio Duljaja, a i sa tako pogrešnom bi ih dobili da nije bilo “te jedne jedine” sudiske greške…šta li će tek biti u sledećem kad Duki pogodi prvu postavu i taktiku:)
 
Последња измена:

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Sutra bez Saldanje, Zahida, Markovica, Severine i mozda Kovacevica. Bice bas tesko sutra, ko god moze neka se iscima da dodje, mnogo je bitno.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Upravu komentarisati je tezak idiotizam, to sta oni rade od 2015 na ovamo, ne vidi samo onaj ko je slep ili nema mozak.
Mada, moram priznati da su ekspeditivni kada se treba opravdati vecinskoj smrdiji, a dok nam se na klub izdrkava ko god stigne, cute kao sisice.

Btw, tu upravu je srdacno prihvatio smradic vlada cujic, koji "nije nesto pozeljan na forumu"?! Ma jok, nedostaje nam ovde...ko cir na zeludcu...

A ovaj smrdijanac koji brani nase nacionalne interese po vaskolikoj Crnoj Gori...pa mamu ti cigansku ruznu i odvratnu, oduvek si mi bio antipatican, pa nek si srbin po hiljadu puta...
a full scale rehabilitacija eksperta u punom jeku - jedan od lepših dana kad je oteran odavde uz plač webgazdi (bezuspešni)

off - - takijev stori na instaću nesto
 
Top