Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Taki prvi stize do lopte,udara je,posle toga Savic udara loptu, i onda se sudaraju..da nije savic dirao loptu,penal bi bio,ovako ne..neka sam realan grobar,ali necu da budem cigan..penal nije bio,i opet ponavljam,problem je sto bi ciganima svirao u ovakvoj situaciji…
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Otišao sam malo pre, kevi za novine. Bez obzira na sve, znamo ovde svi, dobar naslov u novostima: "Partizan pao, a SUDIJA GA UBIO" ...pa u podnaslovu: "gosti poveli...a sudija OSTAO NEM NA PENAL I ISKLJUČENJE GOLMANA gostiju" i tačka. Ejjj, v.novosti. Za mene nije bilo dileme uopšte oko toga. I tu je suština celog poraza sinoć.
Dalje, kad pročitam ovde...bekovi loši...razmak između linija...Baždar loš...nepostavljanje odbrane kod kornera...Duljaj ovo...Duljaj ono... ...pomislim da je 1983. Imam 8 godina...Plava čigra gazi ka tituli...Vukotić pakuje u zadnjoj sezoni, a Mance kliza...ili je možda, '89. Golac spakov'o 4 Celticu u Glazgovu, a Milko pleše...ili je Osim Veliki na klupi, a plus imamo klub...upravu...a na tribinama kaznena ekspedicija...
Jbt., pa mi u ovakvoj bedi, u ovakvom silovanom klubu, opet imamo 2 igrača najmanje, koje oni i pored svega, nikad neće...
Aj pišite malo o Brasilieru Saldani. Pa to je poezija od cf za sve njihove. Kako im je spakovao elegantno, sa sve belim rukavicama, u rupetini...Alooo...još rovit.
Pišite malo o Zahidu. Kako čovek pleše...pakuje ... lomi...ili da konačno imamo golmana...I to kakvog.
Nadam se da će tim preboleti ovo sinoć, izuzetno je važno, da ostane bar -2, do play offa i rupetine ponovo. A onda ko zna, možda se desi konačno neka kosmička pravda, pa ih roknemo. Samo sa konjinama od sinoć, i pacolikim iz derbija, to će biti skoro pa nemoguća misija. Ali pošto gledam i pratim svoj klub, ja se uvek nadam i molim. Inače što bih onda gledao.
Ako sada igramo u Lučanima, ja idem konačno na meč. Vodim sina, i još par klinaca iz komšiluka.
...ovaj tim, budite sigurni, kakav takav je, neće se predati.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.403
Taki prvi stize do lopte,udara je,posle toga Savic udara loptu, i onda se sudaraju..da nije savic dirao loptu,penal bi bio,ovako ne..neka sam realan grobar,ali necu da budem cigan..penal nije bio,i opet ponavljam,problem je sto bi ciganima svirao u ovakvoj situaciji…
Ne sudaraju se, golman skace na Takija, tj udara ga. Penal.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Pa to je onda do jaja! Od sledece utakmice Jovanovic da svaki put osine najblizeg igraca protivnicke ekipe, nakon sto izbaci prvi loptu i idemo u rupu samo sa -2. Tamo primeniti isti recept.

Mozda si u pravu, jer me ne bi cudilo da su debili i tako nesto stavili u pravilnik, ali od kad pratim fudbal, a to je 40ak godina, nikad nije bilo tako.
sad, da li bi našem golmanu to svirali u ovoj ligi, ne znam
ali, po pravilima ako prvi stigne do lopte i nastavak kretnje mu je prirodan za takav pokret pa pokupi igrača bez dodatnih pokreta prema njemu - nije faul, čak ni na terenu iza škole
odmah da kažem da nisam (sa pažnjom) gledao utakmicu jer sam bio fokusiran na druge aktivnosti (posao), ali verujem da je bilo gaženja, faulova i prekida tokom igre koje su je seckale na štetu Partizana, a neke sam i video na snimcima koji su izašli posle


samo, po snimku koji je kolega okačio i ako se dodatno na 0.25x uspori ono uvećanje negde posle 16-e sekunde snimka vidi se redosled: Taki igra loptom > golman igra loptom > sudar Takija i golmana a lopta odlazi tamo gde ju je golman usmerio
a to, na žalost, nije faul, iako bi tako bilo najvidljivije dokazano ono što se radilo još od Derbija, ali i pre početka sezone - kartoni, nejednak kriterijum, zakazivanje utakmica u kratkom roku sa skraćenim rosterom zbog kartona ali i povreda, a onda i na samoj toj utakmici kriterijum koji odgovara ekipi sa manje kvaliteta (mislim na faul pre njihovog gola koji se pominje koji još nisam našao da pogledam, ali i još neke detalje koje sam video), i kad se sve to sklopi u takav "sistem" onda je jako teško da se ostvari povoljan rezultat

čak i ako ćemo da se hvatamo za "slamku spasa", mislim da to ova situacija nije
mislite da je slučajno što se nigde više ne pominje da li je trebalo da karton bude crveni za Hvanga u startu na Kalulua kao poslednji igrač odbrane, ili da kontakt rukom Severine (koji je zbog toga izostao sa ove utakmice, svež i zdrav) nije bio ni u lice ni u vrat niti je bilo trzaja, ili da je sudija u Derbiju ispsovao na mrtvo ime našeg igrača a na kraju i poslednjoj minuti nadoknade direktno protiv pravila i svog pomoćnika dodelio korner protivničkoj ekipi?

znaju i oni to pa su izvukli onu situaciju sa Antićem koji povlači pa pušta jednog njihovog igrača dok drugi posle toga šutira pored gola - što takođe nije penal, jer i ako je bilo prekršaja (a nije, kontakt u fudbalu je dozvoljen do neke mere) posle toga onaj šut je naredna akcija i ne može da se vraća prethodna
i onaj njihov drugi gol je na ivici, da li je ruka ili rame, da li je pokret ruke ka lopti ili trzaj tela poslao taj šut prema golu, ali nije problem u tome - problem je što se iste situacije ne tretiraju jednako za jedan klub u odnosu na sve druge pa i naš

dokle god je tako, igru i zalaganje igrača i odluke trenera možemo smisleno da komentarišemo samo u evropskim utakmicama, ovo ovde je sve sviranje ku**u

podrška treneru i igračima, nije još kraj
:napred-partizan:
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.656
Neće se nikada bolje živeti dok je takvog polusveta i idiotizma medj srbljem.

Kradu nas od prvog kola, ili su neki ovde možda zaboravili TSC i bezobraznu kradju tada..i vi mi sada pričate o nekoj igri,taktici, postavci.. Koji vam je djavo, bre ljudi, jel moguće da ste toliko eutanazirani da vam postaje kradja normalna,pa kao hajde da pričamo o fudbalu?!
Sport u smrdiji postoji radi glorifikacije crvene kurve od kada je Žvalava spodoba zajahala, a vi bi ste na sve to,nas tim da mažete govnima?!

Najveća sramota Partizana postaju njegovi navijači....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Ne treba da spinuju ciganski mediji, evo spina i na forumu navijaca Partizana kolko hoces.

sns/realni grobari (sve nam diraj ali vucka nemoj) su najveca govna od postanka sveta, a u tome su postigli ono sto sam smatrao nemogucim, a to je da od cigana mogu postojati veca govna.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Koji vam je kurac, cist penal.

Malo losije smo odigrali, stare nase boljke smo ponovili, ali i igraci su izgoreli, ostavljeni sami na vetrometini, gde se nas klub pravi mrtav. Vise su se koncentrisali na sudjenje nego sto je trebalo, ali onda vidis cist penal i sta da kazes? Svako bi poludeo.

Nije gotovo. Jos jedan derbi imamo. Ni Vozdovac niko nije ocekivao 2017.( sada je jos teze). Duljaj i ekipa zasluzuju bezrezervnu podrsku.
 

Pane

Početnik
Учлањен(а)
27.03.2023
Порука
5
Reaction score
4
Локација
Sabac
U ovoj smrdiji od drzave titulu nisam ni ocekivao (mada i dalje tinja neka nada)
Od kluba imamo samo Igora i igrace
Hvala svima koji su juce i po onom kisnom vremenu dosli da ih podrze....vidimo se i dalje
I kada ne budes prvi ti....
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
U totalnom sam knock down-u osim što su nas sudije ubile i pokrale previše energije otišlo u derbi da opet nepobedis tim iz donjeg dela tabele kod kuće.
Saldanja 30% tima.
Natko zadnje 3 utakmice loš.
Kao da Napredak bije igrao prije 3 dana a mi jesmo.
Kalulu sve uradi pa zasere, Bazdar prodaje fore ispred gola , Goh ništa konkretno.
Mišljenja sam da je Zahid trebao da udje od jedno 30og minuta.

Sad gostojemo Mladosti koja igra odlično bojim se da i tu prosipamo bodove.
moj brate , zasto da se bojimo bilo cega. Momcima svaka cast , sto se kvaliteta tice veoma smo ograniceni, posebno pozadi, ali na trudu i borbi nemam nikakvih zamerki. Prosli smo svasta, doziveli svasta, da ne uzmemo bod do kraja ja skidam kapu Igoru i ovim momcima.. Proci ce nekad i ovo..

Meni samo nije jasno da sve nase legende i "legende" cute , da niko A ne rece.. pas mater . i najvatreniji su mi za pricu sa njihovim bojkotom, govnjivu motku pa udri vazuru a ne da igraci nemaju podrsku, nisu oni krivi
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Meni samo nije jasno da sve nase legende i "legende" cute , da niko A ne rece.. pas mater . i najvatreniji su mi za pricu sa njihovim bojkotom, govnjivu motku pa udri vazuru a ne da igraci nemaju podrsku, nisu oni krivi
Jedan deo je rešio da ćuti, ne zamera se i da čeka da se jednog lepog dana vrati u neki Teleoptik kome niko ne može da zabrani kako će da se zove. Veći deo se priklonio vladajućoj stranci zato što su tokom karijera bilo dovoljno "inteligentni" da im ništa ne ostane sa strane pa sada prodaju veru za večeru da prežive ili imaju poslove za koje im eto zvanje "drug član" dobro dođe. I na kraju balade na prste jedne ruke mogu da se pobroje oni koji su se javno pobunili.

Ali pošto mi navijači nismo uradili sve što je do nas, pošto bar pola nas podržava govna koja nam ruše klub, zašto onda očekivati išta bolje od bivših igrača i trenera?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.821
Локација
Beograd
U fudbalu znaš prvaka i pre početka prvenstva, košarka jedan vlasnik dva kluba...to vam je Smrdija, klasična La piovra, satraće sve što mogu, kao kuga su. Čovek pomisli ne može gore ali uvek jebeno može.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stanite ispred ogledala, postavite pitanja sebi:

Da li sam ja navijač titula?
Da li sam ja navijač man u, real, arsenal i ko god da je došao tokom dva treskanja mušeme?
Da li sam ja navijač Partizana?

Ako je odgovor DA samo na pitanju #3 onda smo na istim talasnim dužinama.

Titula u ovom mulju je realna koliko i pobeda na izborima jer je kontroliše ista fela ljudi.

Partizan je ove godine zavredeo pune stadione (što se dešava na strani) baš zbog odnosa prema dresu i grbu. Ako to nije dovoljno, onda je do nas.

Stav ljudi da se ne ide na stadion zbog govana iz uprave je ravna bežanju iz kuće dok ti porodicu bije ko stigne i kako stigne.

Da ne ispadne da se nekom nešto dokazujem, samo želim da iskažem svoju ogorčenost da mi ni spontano ne možemo da organizujemo masu da spreči ovo divljaštvo nad Partizanom.

Jednog dana sve će nas ovde biti sramota u kakvim crnim danima za klub nismo bili isti.

Nek umre svako ko ne voli Partizan.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Nije penal zato što je posle Nikolića i njihov golman srećno udario loptu i izbacio je, posle je došlo do sudara.
To nije penal.
Jednostavno golman i odbrambeni igrač imaju pravo da startuju na loptu i ako uspeju da igraju prvo na loptu a posle dođe do kontakta to nije faul i penal.
Gomila takvih situacija je viđena u svetskom fudbalu.
To što kod nas, ciganskoog saveza viđamo svašta je druga priča.
Jeste ovo neobična situacija jer je stojeći odneo Nikolića, ali je ipak udario prvo loptu srećno ali je tako.
Ja lično nikad ovo ne bih svirao kao penal, koji god tim da je u pitanju i mislim da je to po pravilima.
Čekaj, jel ti stvarno misliš da možeš da pokosiš igrača kako hoćeš, ako si dodirnuo loptu sve je ok?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Iz svih uglova deluje da je čist penal i crveni sem iz ovog što je objavio partizan net.
Ne menja na stvari, mnogo "sitnijih" stvari je sudija ukrao, iz jedne takve smo primili gol što znači da je direktno uticao na rezultat.
 
Top