Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Pre koji mesec sam nabacio ovaj ultramoderni digitalni sat koji meri otkucaje,stres... Mislim znao sam ja to i ranije samo nisam imao dokaz..
Kad je utakmica,ja redovno bijem u crveno,znaci otkucaji konstanti su oko 120,ide se i do 170 ,tresem se kao otrovani pacov...:pop.
I onda se zapitm koji ce meni koji qrac ovo u zivotu,samo mi donosi opasan stres...Onda kad prodje dan,dva naravno jedva cekam svaku sledecu.
Teska i neizleciva bolestina,verujem da i vecina ovde prolazi kroz slicne situacije.

Inace Tristanu zelim sve najbolje,da se izoblikuje tamo u neku zver,malo namaze i vrati ovde da iskida pred zalazak karijere.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713
I onda se zapitm koji ce meni koji qrac ovo u zivotu,samo mi donosi opasan stres...
+1

Ne znam za tebe, u mom konkretnom slučaju hvala dedi i ocu na tome. Neko nasledi milione, vile, ja sam nasledio "bolest" i ne kajem se. Hvala im do neba odakle gledaju šta im ološ radi od kluba, ali neće ni to doveka.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.483
Локација
Vukovar
Mislim da se Tristan Vukčević neće naigrati u NBA ligi, brzo će mu se karijera u istoj završiti.

On je takve konstitucije da ga malo jači vetar sruši, sa kim on može da izdrži duel, a da im baš treba igrač koji ima visinu od 213 cm da bi šutirao sa distance čisto sumnjam.
Jeste to tamo sve šou biznis, i toleriše se sve i svašta i odbrane se igraju sa slabim intenzitetom, ali i u takvim okolnostima je on slab i ja ne vidim kako on može tamo da uspe i zadrži se.

Njegov je domet neki evrokup i to je to.

Mislim da će mali postati žrtva sopstvenih nerealnih očekivanja, da nema visinu od 213 cm, ne bi bio interesantnan nikome, ali nije dovoljno imati samo visinu, treba imati još neki kvalitet.
Ovi imaju lovu pa mogu da rizikuju sa takvim igračem ,zbog visine je interesantan, izrotiraju oni takvih koliko hoćeš dok ne potrefe solidnog.

Ja mu želim svu sreću i da se ispostavi da sam potpuno profuljao sa procenom.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Izgleda sam propustio da imamo nove kolege, koje prete banom clanovima foruma. 'Ajmo da se uozbiljimo.

@monSi Simone, posalji putem privatne poruke sta si cuo, mozda me iznenadi :D
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Само кажем, да не гајите велике наде за наш КК. Сви знамо ко нам води државу и ко нам је председник клуба.
Сви сте прочитали Дулетову изјаву како смо изгубили mts као спонзора.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713
A možda se samo hvalimo "čiji je veći" pošto smo u Barseloni, u gradu u kojem je centrala EL, a u toj centrali jedan VELIKI Željko Obradović ima svoju "prostoriju".
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Само кажем, да не гајите велике наде за наш КК. Сви знамо ко нам води државу и ко нам је председник клуба.
Сви сте прочитали Дулетову изјаву како смо изгубили mts као спонзора.
Kao da to nismo znali i prošle i pretprošle sezone, a i unazad 10 sezona. Mali problem sa druge strane je što ako nama uskrate i ovih 4-5 miliona morali bi drugoj strani da uskrate mnogo više jer će biti previše očigledno da se trpa samo u jedan klub. Ovako nama daju deo kolača a mi se snadjemo za ostatak, njima brdo para i može žvala da sere kako pomaže i jedan i drugi klub.
 
Top