Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Utakmica protiv Reala nakon Valensije je masakrirala ovaj tim i ovu sezonu. Nikad vise nakon toga nismo bili sampionski tim a bilo je toliko testova.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Погледајте Тегијеву репортажу из Барселоне. Жељко изгледа као да су му све лађе потонуле.
Пуши курац, Остоја!Screenshot_20240314_075309_YouTube.jpg
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja ne znam odakle vam više snage da se ložite da ova ekipa može da uradi nesto posebno u evroligi ove godine. Jedino što nam ide u "prilog" jeste činjenica da nikada u gostima Barseloni nismo pobedili, s toga možda na delu vidimo zakon velikih brojeva
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
i tako svaki put... lozana i posle pljuvacina... dobiti ovu barsu u gostima je maloverovatno, mi smo svoje sanse prokockali sa virtusom i bajernom kuci, sada imamo zaista veoma male sanse da se prikljucimo play in-u... Nadam se pobedi ali ne ocekujem je... i svima savetujem da smanjimo ocekivanja, sada je vazno samo sacuvati Zoca, kako znamo i umemo... i cak ako izgubimo sve sanse, da napunimo Arenu i pokazemo razliku... voli se klub a ne rezultat
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Šanse za play in i dalje imamo velike, ali nam je manevarski prostor smanjen pošto je mesto 8 plafon koji možemo da dosegnemo, a i za to bi morali da imamo 5-1 minimum plus da se nadamo povoljnim rezultatima drugih timova.

Sa druge strane velike su šanse da završimo i na mestu 14. Sve je otvoreno.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Šanse za play in i dalje imamo velike, ali nam je manevarski prostor smanjen pošto je mesto 8 plafon koji možemo da dosegnemo, a i za to bi morali da imamo 5-1 minimum plus da se nadamo povoljnim rezultatima drugih timova.

Sa druge strane velike su šanse da završimo i na mestu 14. Sve je otvoreno.
Nasa igra nije na tom nivou....jbg ali najvise bi voleo da si u pravu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Pričamo o šansama, ne o igri. Po igri smo 14-15 100%.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ako se necemo loziti menjajte naziv temi. Ovo Pad Berlina nas radi na lozanu. :D Jos su me KP i Zek izlozili u novembru da napadamo domaci teren (bolje i oni nego kao neke sto je Ostoja izlozio) u plej ofu. Posti od tog nema nista, ostao jos Berlin da padne! Najbolji kad je najteze, serija krece veceras!
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne moze na frontu uvek da bude povoljno :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Pa zar treba da se vodimo "važno je učestvovati"...zna se ko je kanta, pardon, limenka za napucavanje. Što bi rekao Dule "nećemo da čašćavamo svojim prisustvom". I u slučaju poraza, nema mesta kritici. Samo neka daju sve od sebe, borbeno i bićemo prezadovoljni
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Gledajući raspored svih potencijalnih pretedenata od 8/10 mjesta svaki rezultat je moguć u narednih 6.kola.Mi, moramo da ostvarimo rezultat 5/ 1 zaista ne znam kako,ali nadam se da znaju oni koji vode računa o tome i koji se pitaju.Pošto smo valjda sredili svlačionicu,kako neko napisa, sada se očekuje samo vaskrsenje.Da ne vjerujem i čak u večerašnju pobjedu,čekao bi sledeće duplo kolo.Ali,možda konačno i ta završnica da se okrene na našu stranu.Recimo Laprovitola promaši zadnji šut za 3 na rezultat 1.za nas.No ako budemo i 10.igramo najvjerovatnije sa Baskima, pa valjda cemo posle uzastopne 2 .izgubljene a dobijene utakmice i tu konačno pobijediti a onda,realna predpostavka sa poraženim iz borbe 7/8 sa recimo Makabijme u Pioniru,gdje su koševi mekši i da zakažemo duel sa Realom.Zašto ne biti optimista,vrijeme vraćanja dugova.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Posto mi je muka da pisem o onom sto se zove fudbal i ling long liga i ne znam koji me je kurac terao da i ulazim tamo, posto nisam to komentarisao dugo, osim evropskih utakmica, ovde se moze pricati o kosarci a da nije besmisleno.
A propo teme nas napad odbrana gde ja tvrdim da je nas problem odbrana i def skok a ne napad.
Gledam sad da mi imamo sve sa ovakvom igrom gde se kuka na pleja i protok, bolji sut za 2, bolji sut za 3, bolja slobodna od Barselone i isti broj poena po utakmici. A oni su drugi na tabeli.
Ali ogromna je razlika u broju primljenih poena po utakmici i provalija je u broju skokova po utakmici.
Ne ocekujem nista veceras, ako bude kakvo iznenadjenje bicu presretan. U svakom slucaju sanse iako su nam male, one postoje za razliku od fudbala gde se sve zna ne sad , nego za 5 godiina unapred.
Sansa je realnija u zadnjih 5 utakmica pa cak racunajuci i utakmicu sa Realom.
Najvise bi voleo zbog Zeljka da se neko cudo veceras desi.
 
Top