Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.786
Локација
"preko bare"
Da je ovde bilo koji trener umesto Željka, mi bi se sa albom, asvelom i ciganijom tukli ko će da bude na 15. mestu.
Ali, treba biti realan i setiti se šta smo mi sve preživeli ove sezone: vola iz cg, madara, zalizanog, konstante napade od picoustog, itd.
Da se odigra ovo do kraja, Željko da produži ugovor, pa da se podvuče crta za svakog pojedinca koji je ove sezone imao minutažu.

P. S. I KSS ako može da uplati 4.5m€ kao nekima, ne sumnjam da bi nam značilo.
I to je ono što mi znamo. Ko zna kroz šta još dešavalo iza kulisa i kakve su sabotaže istrpili.

Vjerujem da nam, poslije otkaza bradatog sveštenika, koncepcija tima i planovi totalno poremećeni. PJ i Frenk mi djeluju kao iznuđena rješenja, a dovedeni su da budu jedni od ključnih igrača. I da ne zaboravimo, prvi put su kročili na evropske terene. Na to dodajmo i Kobokla koji nije vidio evroligaške košarke i odlazak glavnog centra, dva plejmejkera i veoma bitnog igrača u odbrani. Da ne napominjem koliko su Lesor, a pogotovo Egzum značili u odbrani.

Mislim da i pored svega toga izvlači maksimum iz ove ekipe. Ni sami nismo svjesni sa čime se sve i protiv koga bori. Samo se bojim da mu ne preskupi i sve ne odjebe. To ne bih mogao da prežalim, ali isto tako ni da mu zamjerim ni malo.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
366
Reaction score
2.284
Локација
Kraljevo
I to je ono što mi znamo. Ko zna kroz šta još dešavalo iza kulisa i kakve su sabotaže istrpili.

Vjerujem da nam, poslije otkaza bradatog sveštenika, koncepcija tima i planovi totalno poremećeni. PJ i Frenk mi djeluju kao iznuđena rješenja, a dovedeni su da budu jedni od ključnih igrača. I da ne zaboravimo, prvi put su kročili na evropske terene. Na to dodajmo i Kobokla koji nije vidio evroligaške košarke i odlazak glavnog centra, dva plejmejkera i veoma bitnog igrača u odbrani. Da ne napominjem koliko su Lesor, a pogotovo Egzum značili u odbrani.

Mislim da i pored svega toga izvlači maksimum iz ove ekipe. Ni sami nismo svjesni sa čime se sve i protiv koga bori. Samo se bojim da mu ne preskupi i sve ne odjebe. To ne bih mogao da prežalim, ali isto tako ni da mu zamjerim ni malo.
Upravo tako. Mogu da zamislim šta sve kuva u Žocu od početka ove sezone. Ustvari, kad bolje razmislim, mislim da ne može niko to da zna sem njega. Zbog svega toga, meni rezultat u ovoj sezoni pada u drugi plan.
Iskreno, ne mogu da skapiram ljude koji prate el i sude ekipi meč po meč, kao da Željko ima još tri godine ugovora sa nama pa nam je najveći problem da li preuzimamo ili ne, i ostalo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Ја за живота не памтим Партизан да је играо лошију одбрану! А памтим још од Жељкових играчких дана! Наши центри буквално ништа не могу да одбране.
Pa kako kad je izgubio svlacionicu
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ovo na zalost definitivno nije tim za velika dela. Moze da uzme Aba ligu jer su ovi preko puta jos gori, ali za Evroligu treba mnogo vise. Voleo bih da me demantuju, ali ne vidim kako pobediti naredne 4 utakmice sa ovakvim ogromnim padovima u igri u poslednjij cetvrtini. Samopouzdanje nam je u kurcu.
Ми оваквом игром и одбраном не видим како можемо да победимо Будућност у Подгорици која ће бити максимално наложена.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Trenutno smo deseta ekipa i nadam se da mozemo dostici/odbraniti ovu poziciju. Kasnije je sve moguce.

Kaminski i PJ nazalost nisu u stanju napraviti razliku. Ocekivao sam bolju adaptaciju.
Ne mogu o utakmici ni rijec. I dok smo bili u igri, igre nije bilo.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ја за живота не памтим Партизан да је играо лошију одбрану! А памтим још од Жељкових играчких дана! Наши центри буквално ништа не могу да одбране.
Čekamo insajderski info I dalje. Do tad sve što kažeš ne uzimam za ozbiljno.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ја за живота не памтим Партизан да је играо лошију одбрану! А памтим још од Жељкових играчких дана! Наши центри буквално ништа не могу да одбране.
Daj nam tu insajdersku informaciju sto si pomenuo kako se ”desavaju svakakve stvari u timu”
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Prvi put za ovog Željkovog vakta igrači nemaju vere u to što rade na terenu. Meni su kao laiku slabosti u igri delovale manje zabrinjavajuće dok je ekipa verovala. No na muci se poznaju junaci. Valja se iskobeljati iz duboke rupe za Baskoniju…
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Ma i da ne osvojimo ništa (daleko od toga da se opraštam od trofeja) sezone kao ove se dešavaju. Pogreši se nekad i sa pojačanjima. Meni više smeta nezalaganje na terenu od poraza.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Mislim da je ovo Najvecem prva ekipa sa kojom ovoliko vremena ne moze da "klikne".
Koliko se secam, bio je slican slucaj pola prve ili druge sezone u Feneru, a sa reprezentacijom ono cuveno EP u Beogradu...
Ne pricam ovde o svlacionoci, da li ga igraci gotive ili cene, to se podrazumeva i vidi u mnogo situacija. Poenta je u ogromnim padovima u koncetraciji i fokusu kod vecine nasih momaka(bukvalno se svima desava).
Upravo ti "padovi" su nas kostali 6-7 pobeda ove sezone i epilog je pozicija koju zauzimamo.
Shvatam da je tim gradjen i koncipiran oko miRogorca, da se ne vracam na prezvakanu temu, ali sam stvarno iznenadjen odsustvom usvajanja onogo sto se radi na treninizima kod vecine igraca.
Idemo dalje! Podrska Zocu i ekipi, pa dokle doguramo!
 
Top