Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kakav trud, navijaca Partizana, na elitnom forumu navijaca Partizana, da dokazu da NIJE bio penal za Partizan, jebem ti krv da ti jebem?! Jer, eto, hocemo da budemo posteni, casni (u porazu...covic?!), i da priznamo da je zapravo bilo ok, ali je Duljaj neznalica, igraci, bar vecina go kurac, i da radimo u sjajnim uslovima, i ne mozemo cudom da se nacudimo kako takav kvalitet koji imamo u igrackom kadru, ne mozemo da pretocimo u pobede na terenu?! Uz to, finansije stabilne, uprava za pozeleti, pomoc drzave, fss, ma bajka bre...
Jebem ti psihopato mater, odajem ti priznanje kako uspes da i onima koje satires isperes mozak, i umesto njega im ubacis splacine sa sns akademije...alal ti kurac!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Golman je uleteo agresivno, sa jakim intenzitetom, nije imao sansu da dodje prvi do lopte, i sad to sve ne vazi jer ga je pogodila lopta nakon sto je Taki prvi dosao do nje? Kako da ne. Da se ovo desilo na sredini terena bio bi sviran faul 100%.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Bezveze je više pričati o tome. Stoka nas je pokrala, namerno i kraj priče.

Ajde svi koji su u mogućnosti, lepo sutra u Lučane, jer ko ako ne mi i kad, ako ne sad?

Gaze nas sa svih strana, ovi momci sem nas nikoga nemaju i to nije otrcana fraza, demagogija, šta god, to je živa istina i ko god voli Partizan, sad mora da stane u odbranu svetinje. Opet ću ponoviti, ko, ako ne mi i kad, ako ne sad?!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.401
Tesko da cemo vise na prvo mesto. Realno i ovo je uspeh koliko smo izdrzali... danas mora pobeda i zbog samopuzdanja i da odbijamo nalet tsca koji ce sigurno sada da krene u seriju nepobedivosti kao prosle godine.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Још се пише о крвинчком старту Николића над голманом....
Елем....
Ако каниш титулу освојити мораш све победити. Има још 13 финала, а кикснуће и цигани, морају, намештали су и дерби па су добили курац, добиће га још од неког, ја верујем. Но пасаран!
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Najveca kosmicka pravda ikad bi bila da kiksnu jos neki put.
Ali.. kao sto je vec ispricano sto puta, cigani bi onde protiv Napretka dobili mozda i 2 penala, a ja bih dodao da bi pri onom startu golman dobio crveni. Sa druge strane akcija napretka gde su dali gol se nikad ne bi ni odigrala.
E sad treba da se poklope kockice da protivnik bude toliko boli od njih.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
"Najveca kosmicka pravda ikad" bila bi da prvi smrda smrdije skikne, sa njim i sve ostale smrde koliko god da ih ima, a da se njegovo/njihovo mezimče, ako ne ugasi (više nego zasluženo), ono bar vrati kanalizaciji iz koje je i nastalo...i da nikad više ne prismrdi ne evropskim takmičenjima, nego ni najvišim rangovima domaćih livada...

Pravde, a pogotovo "kosmičke", nema. Dobijamo ono za šta se izborimo sami.
Samo podrška ekipi i treneru, kako ovde, tako i u svim ostalim sportovima!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Данима се разглаба о пеналу... Не би се о њему толико писало да смо им дали 5 комада и да није директно одлучивао о томе да изгубимо 2, уместо 3 бода. Небитан је пенал у целој ситуацији, нит ме занима да ли је био, или не. Мало ми је жао што се овде глођемо па они који тврде да је био пенал су реални Гробари а ови што тврде да није су цигани. Имамо нову поделу на Гробаре Био је пенал и Гробаре Није био пенал. Болес.

А прича је врло јасна имамо државни врх, спортски врх, савез, заједницу суперлигаша, судијску комисију, курву и њене сателите, нашу управу и неке праве реалне Гробаре који раде против интереса Партизана. Једино ко покушава да сачува овај клуб од потпуне пропасти су играчи и тренутни тренер. Апсолутно се очекује и потпуно је постало нормално да не будемо први. Дуљај је почетник и не зна свој посао, али је довољно луд да се бори као лав и да се бори са ветрењачама и титулу неће освојити.

Жалосна сова је питао да ли је неко у оваквим успео. Успео је Марко Николић и то је то. То се неће поновити. Ја сам фудбал баталио још од екипе пре Дуљаја, не пратим ни сад и само ме интересује да на дербију поломимо од батина њихове ведете и евентуално им мало затресемо гаће.

Не делите се и овде око глупости, треба нам сваки човек, а проћи ће и ово. За 20 година, али ће проћи. Ни Франко, ни Адолф нису били вечни, неће ни ово говно.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Данима се разглаба о пеналу... Не би се о њему толико писало да смо им дали 5 комада и да није директно одлучивао о томе да изгубимо 2, уместо 3 бода. Небитан је пенал у целој ситуацији, нит ме занима да ли је био, или не. Мало ми је жао што се овде глођемо па они који тврде да је био пенал су реални Гробари а ови што тврде да није су цигани. Имамо нову поделу на Гробаре Био је пенал и Гробаре Није био пенал. Болес.

А прича је врло јасна имамо државни врх, спортски врх, савез, заједницу суперлигаша, судијску комисију, курву и њене сателите, нашу управу и неке праве реалне Гробаре који раде против интереса Партизана. Једино ко покушава да сачува овај клуб од потпуне пропасти су играчи и тренутни тренер. Апсолутно се очекује и потпуно је постало нормално да не будемо први. Дуљај је почетник и не зна свој посао, али је довољно луд да се бори као лав и да се бори са ветрењачама и титулу неће освојити.

Жалосна сова је питао да ли је неко у оваквим успео. Успео је Марко Николић и то је то. То се неће поновити. Ја сам фудбал баталио још од екипе пре Дуљаја, не пратим ни сад и само ме интересује да на дербију поломимо од батина њихове ведете и евентуално им мало затресемо гаће.

Не делите се и овде око глупости, треба нам сваки човек, а проћи ће и ово. За 20 година, али ће проћи. Ни Франко, ни Адолф нису били вечни, неће ни ово говно.
Nikolic je uspeo , ali sad je situacija jos gora upravo zato sto je Nikolic uspeo. Pa sam magistar nam non stop govori da smo mu tu titulu "ukrali" ( samo ne znam kako ) i da nece vise nikad dozvoliti da se to ponovi. Al mi smo izgleda slepi na to sto on prica iako ima sve mehanizme da to i uradi.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Неки су слепи, неки се надају, некима је све јасно. Како је коме лакше и како ко верује, што не мења чињеницу да је 2017. била инцидент који се неће поновити.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa nije da smo slepi, nego nismo u stanju da maknemo celu državu sa naše grbače da bi kriminalci sedeli u zatvoru a ne na rukovodećim mestima i pričali nam kako su oni ustvari pokradeni.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Што бисте ви мицали читаву државу чика Горане кад Вам је проблем један блокиран мост?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.792
Ocigledno je rani termin uticao pa nas i nema previse. Vi koji budete onda morate navijati svaki za trojicu. Sastav mi se svidja. Zahid se ili oporavio ili Duljaj ide sa njim od pocetka pa dokle izdrzi. Kastiljo i Ovusu zadnji vezni i Severina i Goh na krilu uz Bazdara u spicu. Odbrana standardna. Ajmo crno-beli!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Што бисте ви мицали читаву државу чика Горане кад Вам је проблем један блокиран мост?
Od blokada sve i počinje sinak...
Ako ti jednom uzmu slobodu, (pa makar bila i samo da negde prođeš) neće ti je više vratiti.
Samo što ja to zovem ropstvo, a vi, klinci, demokratija...
I onda za slobodu moraš ponovo da se boriš...

PARTIZANE, NAPADAJ!!!

borba bre.jpg


Ali 'ajde mi prvo da pobedimo u Lučanima, pa posle da mislimo šta i kako dalje...

:napred-partizan:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Svi znaju da volim Duljaja i da sam mu zahvalan za svu borbu i sav rad, ali ovo je sramno. Cinjenica je da je Duljaj operisan od bilo kakve vizije, taktike ili ideje na terenu, i to je ono sto sam pisao jos letos. Naravno, nije on kriv. Da je ovo zdraviji Partizan, sa normalnom upravom, realno je da Duljaj nikada ne bi bio trener. Mi smo danas izgledali kao Mladost, a Mladost je za nas bila Partizan. Ako uspemo da ostanemo na drugom mestu, pored smene uprave, prioritet svih prioriteta je dovodjenje kompletne nove odbrane koju ce ciniti strani igraci, jer ovo sto nasa odbrana igra je horor.
 
Top