Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.449
Loše smo izgledali i jesenas, ali je ekipa na karakter izvukla nemoguće nekoliko puta. Od pauze smo još gori. Na stranu trener i ekipa, gde Miša Pilates radi tu uspeha nema.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Ovo je naš trenutni maksimum i to je to.
Najviše me nervira, doduše, što mi sami potrošimo 20 minuta prvog poluvremena tako što kotrljamo loptu i ne znamo šta ćemo s njom...
Ali možda protivnik zna.
U drugom poluvremenu svako je grešio i to često, ali...to nam je što nam je, mi bolje od ovih nemamo. Saldanja je bolji, ali i povređen, doduše ne znam da li sam od sebe, ili zato što ga celu sezonu tuku. Ili kombinacijom i jednog i drugog.
Za seoski teren i seosku taktiku postoji i seosko rešenje kako ,,otključati bravu,, ali treba i seoskih igrača za tako nešto.
Ali nisam od onih koji kukaju zašto nemamo ovo ili ono, jer znam zašto nemamo.
Jeste li vi svesni u kakvoj je finansijskoj situaciji klub? Ko ga vodi? Ko je iznad ovih koji ga vode?
Jeste li uopšte sigurni da će nam stadion i Zemunelo večno ostati u vlasništvu, ili bi i to moglo da ode na doboš?
Želja za boljom odbranom, bekovima, timom, taktikom, trenerom, rezulatatima, podseća me na onu staru:


Pitanje je samo odakle nama novac za ,,auto, bicikl i romobil,,...
Mi ne plaćamo ni ove igrače koje imamo/smo imali (Asano, Dijabate, Severina...), a kamoli da kupimo još nešto drugo što nam fali...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.449
Najviše me nervira, doduše, što mi sami potrošimo 20 minuta prvog poluvremena tako što kotrljamo loptu i ne znamo šta ćemo s njom...
Eh da je samo 20 minuta gde bi nam bio kraj. Iz godine u godinu, iz decenije u deceniju, Partizan po "navici" baca celo poluvreme. U fazonu koga briga da se lomata 90 minuta kad se sve i tako rešava u drugom poluvremenu.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
A šta da radimo čika Gorane, dajte vi ideju neku, ne može ovo da se izdrži više. Partizan ne trpi prosečnost za naše okvire. Kako da postanemo šampionska ekipa opet? Koje mere treba da preduzmemo?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ili mu se 20.000 navijača Partizana okupi ispod prozora i malo ga tera, uz po neko nasilje.
A onda medijski prezentuje da navijači jednog kluba protestuje ispred te zgrade.
Zašto?
Da se u Evropi neko zapita i možda zatraži odgovor od UEFA- e
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
Ložila se samo "grobarska" budala koja i glasa za ovu sns pošast ili gastarbajter koji nema pojma kakvo je stanje u državi. Ja se ložim samo da zadržimo nekako drugo mesto.
Niti glasam za bolesnika niti sam gastarbajter, a na +6 se jesam ponadao. Šta mi drugo ostaje osim nade? Što kaže čika Goran, stanje u klubu je alarmantno. Prosto mi je neverovatno dokle još može tako i da li treba da nas ugase stvarno da bi neko nešto preduzeo.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Apsolutno svi sve u pravu, ali teško nakon 7 godina bede imati strpljenje i dalje. Ocigledno treba da spali neko ove uz uprave jer drugo rešenje ne postoji...
Znam..u pravu si,ja prvi nemam strpljenja ali vidiš da niko od tih nazovi legendi Partizana neće da uđe u Partizan I da svojim autoritetom krene u borbu protiv Vučića i ekipe,ne vole oni toliko Partizan koliko vole sebe..niko neće protiv vjetrenjača..A ako se otjeraju ovi misliš da će Psiho dozvoliti da na čelo dođe neko koji će raditi za dobro Partizana?
Evo u košarci nema para pa opet drvlje i kamenje na Žoca za istine koje je izrekao
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Eh da je samo 20 minuta gde bi nam bio kraj. Iz godine u godinu, iz decenije u deceniju, Partizan po "navici" baca celo poluvreme. U fazonu koga briga da se lomata 90 minuta kad se sve i tako rešava u drugom poluvremenu.
Ma mislio sam na to da i rival potroši neko vreme, ali u pravu si...više ga mi trošimo i bacamo na ništa jer je lopta više kod nas... :icon-rolleyes:
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
Znam..u pravu si,ja prvi nemam strpljenja ali vidiš da niko od tih nazovi legendi Partizana neće da uđe u Partizan I da svojim autoritetom krene u borbu protiv Vučića i ekipe,ne vole oni toliko Partizan koliko vole sebe..niko neće protiv vjetrenjača..A ako se otjeraju ovi misliš da će Psiho dozvoliti da na čelo dođe neko koji će raditi za dobro Partizana?
Evo u košarci nema para pa opet drvlje i kamenje na Žoca za istine koje je izrekao
Apsolutno si u pravu. Takozvane legende ćute. Javi se po nekad Golac i to je sve. Znači u košarci nam je dozvolio psiho da osvojimo posle 10 godina Aba ligu, a u fudbalu ne da. Mora miljenica režima još 300 godina da bude prva očigledno...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Фудбалско првенство Србије најмање има везе са фудбалом. То је једино такмичење на свету где само један клуб има 4 пута већи буџет од свих осталих клубова у лиги заједно.
Ово се знало, и очекивало пре почетка првенства. зато, не очајавајте.
Динамо Берлин 10 година није изгубио ниједну утакмицу у првенству ДДР. А онда је пао Хонекер ...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Prvi lek je da nas Partizan ima isti tretman u ligi sa vecitom sampionom, drugi da na vlast dodje pravi covek koj ce da postavi kriterium da je sport zabava a ne rat, da se dozvoli da se klubovi privatizuju i da ne moze jedan vepar da u istava i izivjava sa klubom po nalogu od sefa koji ga je postavio. Danas pravi bezobrazluk od igraca posebno 1 poluvreme od njiva ligasa primas gol od njegovog prvo napadaca. Ima igraca koji su zalultali ili nikad ne bi igrali za Partizan neki se polako raspadaju kako igra traje. Sezona spala za grcevitu borbu za jebeno drugo mesto. A bio sam ubedjen da cemo ovu sezonu slaviti titulu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.279
Reaction score
10.720
Локација
underground
Фудбалско првенство Србије најмање има везе са фудбалом. То је једино такмичење на свету где само један клуб има 4 пута већи буџет од свих осталих клубова у лиги заједно.
Ово се знало, и очекивало пре почетка првенства. зато, не очајавајте.
Динамо Берлин 10 година није изгубио ниједну утакмицу у првенству ДДР. А онда је пао Хонекер ...
Kolega slazem se sa poentom , ali radi preciznosti oni jesu bili stazijev klub i jesu favorizovani, jesu osvojili 10 uzastopnih titula ali njihov najduzi niz bez poraza je bio 36 , za razliku od naseg BIA kluba koji tu obara neke svetske rekorde. Honekera je u principu boleo kurac za sport.
 
Top