Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
O čemu se ovdje raspravlja je za nevjericu. Opet se priča o smjeni trenera, otpuštanju i dovođenju novih igrača, promjenu taktike i načina igre... Kao da bi to nešto promijenilo.

Neki očekuju da mi pokrenemo neku akciju da se smjeni vlast. Mi, koji smo dopustili da se ovo uradi od našeg Partizana. Mi, koji nismo kurcem mrdnuli kada su tjerali Duleta. Mi, koji ne možemo da se odlučimo za koga da glasamo, jer svi su loši i mogu doći neki koji su još gori. Mi, koji....

I mi sutra treba da odbranimo Žoca?
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Sve menja trener stopersku liniju.,zadnje vezne, krila samo bekove ne..
Tomicu svi mi znamo zasto prva usna forsira izgradnju stadiona u surcinu..
 
Последња измена:

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
O čemu se ovdje raspravlja je za nevjericu. Opet se priča o smjeni trenera, otpuštanju i dovođenju novih igrača, promjenu taktike i načina igre... Kao da bi to nešto promijenilo.

Neki očekuju da mi pokrenemo neku akciju da se smjeni vlast. Mi, koji smo dopustili da se ovo uradi od našeg Partizana. Mi, koji nismo kurcem mrdnuli kada su tjerali Duleta. Mi, koji ne možemo da se odlučimo za koga da glasamo, jer svi su loši i mogu doći neki koji su još gori. Mi, koji....

I mi sutra treba da odbranimo Žoca?
Koliko se navijača Partizana slaže sa politikom Duleta Vujoševića?
Koliko se navijača Partizana odazvalo pozivu AV-a za učešće u „dbrani“ Šapca od poplava?
Koliko bi se navijača Partizana odazvalo sličnom pozivu Borisa Tadića i kako bi reagovali na njega?
Sve menja trener stopersku liniju.,zadnje vezne, krila samo bekove ne..

Zadnji vezni i krila su i odgovorni za većinu golova i propusta odbrane
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Ne znam samo sta ste ocekivali... pa mi smo i pre onog derbija u decembru prosuli koliko ? 8 bodova ja mislim...nego ajde dobili smo ih pa se to zaboravilo. Za mene je uspeh da nas drolja jos uvek nije pobedila. Gol moze da nam da bilo ko u ligi i to iz jedne ili dve polusanse ili cim predju na nasu polovinu to je problem. Da nema Jovanovica davali bi nam svi po 2 3 komada i to lagano. Ja se plasim scenarija od prosle sezone i da tsc lagano moze da nas stigne jer evo pre dva kola je bilo 13b razlike sada je za 5 manje. U samo dva kola. Sa ovakvom ekipom upravom i svim ostalim pratecim elementima veliki uspeh ce biti i drugo mesto. A neko sto poredi nas i hajduk to je smesno stvarno. Mi smo u 1000 puta goroj situaciji. Ja sada kad pogledam kakva je ekipa sava milosevica bila sa pavlovicem zdjeraleom bambijem asanom tatkom sumom sadikom i da mi tad nismo bili ni blizu a da se nesto ocekuje od ove u krajnju ruku je glupo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Sve menja trener stopersku liniju.,zadnje vezne, krila samo bekove ne..

Na desnoj strani je alternativa Filipovic koji ce verovatno i biti starter od sledeceg kola sudeci po tome sto ga je ubacio danas pri zaostatku i ako je defanzivniji bek od Arandjela, na levoj strani je alternativa Aleksa Jankovic koji na beku u karijeri ima ona 3 minuta protiv Napretka u proslom kolu. U takvoj situaciji ni ja ne bih menjao.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Na desnoj strani je alternativa Filipovic koji ce verovatno i biti starter od sledeceg kola sudeci po tome sto ga je ubacio danas pri zaostatku i ako je defanzivniji bek od Arandjela, na levoj strani je alternativa Aleksa Jankovic koji na beku u karijeri ima ona 3 minuta protiv Napretka u proslom kolu. U takvoj situaciji ni ja ne bih menjao.
Pa imao si prelazni rok i doveo jos dva igraca ista ako ne i gora od Kanutea.. Pa imamo li neko dete da trpimo lakse bi mi bilo..
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.322
Локација
Nis
O čemu se ovdje raspravlja je za nevjericu. Opet se priča o smjeni trenera, otpuštanju i dovođenju novih igrača, promjenu taktike i načina igre... Kao da bi to nešto promijenilo.

Neki očekuju da mi pokrenemo neku akciju da se smjeni vlast. Mi, koji smo dopustili da se ovo uradi od našeg Partizana. Mi, koji nismo kurcem mrdnuli kada su tjerali Duleta. Mi, koji ne možemo da se odlučimo za koga da glasamo, jer svi su loši i mogu doći neki koji su još gori. Mi, koji....

I mi sutra treba da odbranimo Žoca?


Pa to je najlaske zato se spominju treneri i igraci..tu vec ima sanse da gmazura otpusti Duljaja....i onda se ceka prvi kiks sledeceg nesretnika. Cim pitas ko ce posle gmazure niko nema sta da pise...doda...diskutuje...to je vec naucna fantastika. A jedino sto bi trebalo da nas zanima je teranje udbasa i gmazure.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Teramo Dukija a? Drknuo lažnu šampionku i nije izgubio i pored navlačenja i opet ne valja???

Iako mu je falila u ova dva meča udarna igla, iako su igrači u padu forme, iako se protivnici protiv nas na maks napale. Opet je on kriv?

Doduše, on i ne čita ove nebuloznosti pa ga boli kurac za vaše mišljenje, pogotovo što par vas koji ste se zaleteli po tastaturi niste bili ni blizu Lučana danas.

Da vam srušim sneška, Duki je sa stadiona dobio gromoglasan aplauz kao i igrači koji su u padu forme (koja je normalna za sve osim za snszvesdasvrbija).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cim pitas ko ce posle gmazure niko nema sta da pise...doda...diskutuje...
Evo recimo jedan predlog.

Predsednik - Milija Babovic
Gen dir. - Sasa Ilic
Sportski dir - Ivan Tomic
Trener - Vladimir Ivic ili Slavisa Jokanovic

Zasto Milija Babovic? Na celu kluba treba da bude neki dobar i jak privrednik koji zna da postavi model kako jedan privredni subjekt treba da posluje, od svih domacih "tajkuna" predlozio bih njega jer ako nista drugo covek je Partizanovac.

Zasto Sasa Ilic? Proslo je mnogo kapitena kroz nas klub, svi oni su ostavili svoj pecat, neki na ovaj neki na onaj nacin neki su nas i razocarali nakon karijere ali Sasa Ilic je bio i ostao isti. Takva velicina zasluzuje jednu takvu visoku funkciju u klubu.

Zasto Ivan Tomic? Mislim da je svima ovde jasno.

Vladimir Ivic ili Jokan? Za mene licno velika dilema, Jokan je bio, dokazao se i u evropi, Vladimir Ivic je opet neko ko bi doneo nesto novo, neku svezu krv. Nisam pametan koga predloziti.

Eto izneh neke svoje predloge za diskusiju, ako dobijem poene zbog SBBKBB jbg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kakav Belić kakvi bekovi ne igramo premier ligu.
Mi smo isto ovako igrali i kraj polusezone.
Sve što nas izvlači su momenti genijalnosti Zahida i Saldanje i neka opšta požrtvovanost.
Te priče za bekove čitam ovde već 15 godina. I uvek je bolji onaj neki iz super lige, isti taj Aranđel je bolji od nekog Miletića kad igra protiv nas i tako u krug.
U trenutku dolaska kod nas to su obično najbolji dostupni bekovi iz naše lige što govori o kvalitetu naše lige. Ali s obzirom da mi ne igramo fudbal na ovim prostorima nego neku imitaciju oni ne menjaju mnogo.
Mogli bi da pričamo o tome u Evropi ali ovde ne baš.
Ne mozemo da se sastavimo jer nemamo Saldanju i Zahida 90 minuta zajedno na terenu. I danas smo dali opet gol na genijalnost Zahida i prethodni derbi i onaj pre toga itd itd
Što je opet pitanje za stručni štab i Mišu kako se uvek vratimo s tih priprema i izgledamo ko kurac i nespremni.
Duljaja sam rekao da neću da kritikujem i da sam ga prihvatio posle onog derbija takvog kakav je. Nema veze s taktikom i strategijom ali ima taj neki odnos s igračima motiviše ih i bar izlazi iz okvira menadžerskih kombinacija ima neko oko za igrače, svakako zdravija priča nego da se 10i put vraća Dača Pantić.
E sad, ok on ne zna, koji kurac rade oni portugalci šta su već u stručnom štabu, šta radi taj Miša da mi izgledamo kako izgledamo.
Priča oko sudija i cigana je druga strana medalje zašto bi mi negde u normalnoj državi mogli i ovakvi kakvi smo da osvojimo titulu a ne da je svaki kiks tragedija.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.322
Локација
Nis
Evo recimo jedan predlog.

Predsednik - Milija Babovic
Gen dir. - Sasa Ilic
Sportski dir - Ivan Tomic
Trener - Vladimir Ivic ili Slavisa Jokanovic

Zasto Milija Babovic? Na celu kluba treba da bude neki dobar i jak privrednik koji zna da postavi model kako jedan privredni subjekt treba da posluje, od svih domacih "tajkuna" predlozio bih njega jer ako nista drugo covek je Partizanovac.

Zasto Sasa Ilic? Proslo je mnogo kapitena kroz nas klub, svi oni su ostavili svoj pecat, neki na ovaj neki na onaj nacin neki su nas i razocarali nakon karijere ali Sasa Ilic je bio i ostao isti. Takva velicina zasluzuje jednu takvu visoku funkciju u klubu.

Zasto Ivan Tomic? Mislim da je svima ovde jasno.

Vladimir Ivic ili Jokan? Za mene licno velika dilema, Jokan je bio, dokazao se i u evropi, Vladimir Ivic je opet neko ko bi doneo nesto novo, neku svezu krv. Nisam pametan koga predloziti.

Eto izneh neke svoje predloge za diskusiju, ako dobijem poene zbog SBBKBB jbg

Svaka cast na hrabrosti i na piku dva direktora i trenera. babovica nebi voleo da vidim ni u ulozi baba sere u Hramu....
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Pa koliki budzet imaju i kakvu zaledjinu imaju Krusevac i Lucani kad ih u 200 min fudbala nismo pobedili? Jeste da se zbog ovih razloga koje nabrajate o tituli odlucuje u avgustu, ali ove bundes ligase moras da pobedis da im izbijes sve argumente. Podrska svakako Duljaju, da ih otresemo u derbiju da slusam Lolinu izjavu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Najjace je sto ce sad oped da dizu u nebesa onog glavatog majmuna od trenera ciganskog…a ni kriv ni duzan opet osvaja titulu…ali ocigledno gmaz ima dobru taktiku..i jedino u Srbiji moze da bude dobar trener..
Zao mi je,da je bar jos malo potrajalo…ali ovo je nasa realnost..
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Top