Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.455
Sreća pa neko od moderacije okači ovo. Inače bi neko od nas "prašinara" fasovao opomenu za provociranje članova. :D

Ali džaba video snimak, ja ne verujem dok ne vidim naše eksperte na RAI1 kako objašnjavaju ljudima iz FIGC da ne rade svoj posao kako treba. Sprema im se Kalčopoli 2, 3... 17, koji god već po redu. Plus da se pozove italijanski ambasador na zavrtanje ušiju i da mu se uruči protestna nota, jer ovaj penal je direktno zadiranje u državnost i ustavnost Srbije.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.609
Локација
Beograd
Ček, sada će pola foruma da objasni jelte da je Donaruma ipak dirao loptu(dear lord) I time se prekida nabod u glavu, odvaljivanje ekstremiteta i sl.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Nisam siguran kako se danas tumace pravila koja su na snazi, ali po mom misljenju ni onaj nas ( koji je daleko vise sporan i negde na granici ) pritom ni najmanje ne smatram pogresnim misljenje onih koji smatraju da je penal, a posebno ne ovaj Donarumim ne bih sudio kao penal.

Sta cu i dalje verujem ljudima koji su me ucili sta bi trebalo da predstavlja sport i sta bi trebalo da predstavlja fudbal.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Nisam siguran kako se danas tumace pravila koja su na snazi, ali po mom misljenju ni onaj nas ( koji je daleko vise sporan i negde na granici ) pritom ni najmanje ne smatram pogresnim misljenje onih koji smatraju da je penal, a posebno ne ovaj Donarumim ne bih sudio kao penal.

Sta cu i dalje verujem ljudima koji su me ucili sta bi trebalo da predstavlja sport i sta bi trebalo da predstavlja fudbal.

Cesto se ne slazemo ali u ovome svakako. Ono na nasoj utakmici je "shady" - da li je golman mogao da izbegne kontakt ili ne... Siguran sam da jeste ali ima prostora da se gleda drugacije. Da je nas golman isto ovako reagovao 95% ovde bi tvrdilo da nije bilo namere.
Tek ovo sa Donarumom - covek je skocio uvis da intervenise a igrac u zaletu je podleteo pod njega i ovaj pao odozgo. Sta je mogao golman, da pusti padobran i sleti na drugo mesto?
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
"Ne znam kako je Partizan do marta bio na prvoj poziciji, jer je ogromna razlika u igračkom kadru. Zvezda će biti prva, Partizan drugi. Biće interesantno za četvrtu poziciju. Raduje me što su se Kragujevčani digli. Ovo gore je rešeno, to nemojte da imate dilemu."

Nismo je ni imali. Naduvano, napredno, ljigavo, odvratno i prepotentno cigance makar rece istinu koju svi u ovoj zemlji znamo. Zato ni nema publike nigde, Ni u prvensttvu, ni na utakmicama reprezentacije. A dok naprave nacionalni stadion bice ih taman toliko da dolaze familije da ih gledaju kao petlice prosecnog zonasa... Nabijem ih sve na kurac. Fuj!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Prestanite sa lovom na veštice i prozivanjem/provociranjem drugih članova.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Ako može objašnjenje,mi kao drugi idemo u kvalifikacije za LŠ staza pratilaca,od kog kola počinjemo i jel smo posle u slučaju ispadanja u kvalif.za LE?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Provociranje članova
Ja sam prvi bio (i dalje sam) neko ko sumnja u Dukijeve trenerske kvalitete, ali...

Samo da vas pitam nešto, (po cenu bana, odgovorno tvrdim da je ovo što pričam istina) znate li kako i zašto se Severina vratio u klub? Ko daje BUKVALNO PLATU, pojedinim igračima da ne odu? Ko uz Takija Nikolića, jedini pokušava da održi tim na okupu?

Igor Duljaj ljudi...

Nije ni meni bilo prijatno kada pred ovaj meč danas izjavi da nije cilj titula, a zna da se to u Partizanu podrazumeva, ali onda se setim šta radi sve i sve mu je oprošteno što se mene tiče.
Duljaj daje platu igračima ????? Koji su to igrači koji ne primaju platu pa im onda Duki daje platu iz svog džepa??? Antić,Stojković, Baždar.....??? Duki je Partizanovac,paljevina na mestu trenera ali nije trener a još manje Robin Hood.
Od kad si na forumu uvek imaš izvore iz prve ruke o Kosovu,političarima,izborima,Rusiji,Evropi ,evo sad i o Duljaju. Čini mi se da i mi imamo svog Oskara
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Ciganski selektor je samo potvrdio ono što smo svi znali od početka, tj. da je već davno odlučeno ko će biti prvak ove (a i svake druge sezone), i da nema razloga da se iko uzbuđuje. Jedino što je izrazito glup (što se vidi i po njegovom majstorskom vođenju reprezentacije), pa nije znao to ni da zamota.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Provociranje članova
Duljaj daje platu igračima ????? Koji su to igrači koji ne primaju platu pa im onda Duki daje platu iz svog džepa??? Antić,Stojković, Baždar.....??? Duki je Partizanovac,paljevina na mestu trenera ali nije trener a još manje Robin Hood.
Od kad si na forumu uvek imaš izvore iz prve ruke o Kosovu,političarima,izborima,Rusiji,Evropi ,evo sad i o Duljaju. Čini mi se da i mi imamo svog Oskara


Jebiga brate, nisam ti kriv što si klasičan drugosrbijanac, knjiški primer čoveka koji do podne mrzi sebe, a od podne ceo svet. Možda sam ja Oskar, ali mu ti onda dođeš kao Nataša Kandić. Čoveče, jel ima nešto da ti odgovara?! Duljaj je takav kakav jeste, ali je Grobar.

Plaća, evo po cenu bana, kažem da plaća. Smem da kažem i koje, provereno.
Što ti ne veruješ, evo pravo da ti kažem da izvini devojke na forumu baš me kurac zabole.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Zbog cega ne napises koje igrace placa? Mozes samo vazuri da naskodis ako bi to otkrio.
 
Top