Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca

Ne verujem da ce nesto zapinjati, narocito ako mi dobro otvorimo. Pobeda im ne znaci puno, igraju jos dve lake utakmice kuci do kraja i prakticno obezbedjeno prvo mesto. Jedino ako mi pocnemo da se nudimo…
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
U ove vesti ne verujem uopste, tako su i za Armani pisali, fali pola tima ovo ono...i videli smo kako je bilo. Ko god da izadje na parket pun gas, mi na tribini cemo biti na visini zadatka.
Ne znam da li i ja imam stomacni virus, ali mi se kenja kad pomislim na ciganina ljulja, majmuna jabueselea i indijanca deka
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Teška priča. Real je i bez 5 igrača favorit. Navikli smo na ciganske spinove. Stalno se pravi narativ da je Partizan favorit, da nešto mora i da je sramota ako ne pobedi. Nama Boston da dolazi ciganski mediji bi napisali da je Partizan favorit jer crna boja je ipak jača od zelene i biće sramota ozbiljnih razmera ako se ne pobedi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Partizan nije bio favorit protiv Reala ni prošle sezone, u ovom trenutku i da ne govorimo. Pa do prošle sezone to je bio tim koji nam je najmanje ležao od svih učesnika EL od osnivanja. Prošle godine smo ih dobili više puta nego u celokupnoj klupskoj istoriji. Ne leže nam, plus su ogavni cigani plus imaju sudije iza sebe. I povrh svega "istorija" od proletos. Meni je dosta da se pošibamo i damo sve od sebe pa kako bude.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Nema tog tima koji je favorit u Bg, ma kakav bio, a ne bez 5 igrača, prekinite da idete u drugu krajnost. Ako nastupe bež svih tih igrača, treba da ih nalupamo kao kantu, mada bi sad potpisao za +1 sa celog terena trojkom u zadnjoj sekundi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Kojih 5 igrača, ozbiljno pitam, očigledno sam nešto propustio?

Edit: Sad videh post iznad. Osim ako neko ovde ne poznaje lekara Reala lično, ne verujem ni 0.01%, posebno ne ružnalu. Svi pomenuti osim Muse su igrali sinoć i to solidne partije. Računajte da svi igraju 1/1.
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Prati redom pisanje svih, biće ti jasnije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
I na tarabi piše p**** pa je Muja odrao onu stvar.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Isto kao mirotočivi? Ne verujem dok ne vidim 12 koji istrče sutra.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Mi ako pobijedimo Real,možemo i da ozbiljno konkurišemo za 9.mjesto.Baskonja ima težak raspored,čak mislim da će i sjutra izgubiti od Trinkijerija,eventualno pobjeda portiv Efesa..Posle Reala im ide zadnje kolo u Bolonji,koji će biti na granici .Bajern ,posle večerašnje utakmice čeka Makabija,Barsu i Panatu i zadnje kolo ide Monaku.Ne vidim više od eventualno 2.pobjede i to večeras i mozda Makabi.Bilo bi zaista prelijepo pobijediti Real,iz svih mogućih razloga a ekipa bi se maksimalno digla protiv pirejskih cigana a i buduće.Zaista bi mnogo značila sjutrašnja pobjeda i u bodovnom i dizanju forme .Svašta može biti ovo do kraja,samo ne možemo do 8.mjesta
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Ma ne zanosite se da real nece dati pobedu baskoniji. U borbi za bolju poziciju kostace nas poraz od bajerna. Na kraju nije toliko bitan ni virtus ni armani poraz koliko je ovaj od bajerna.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Kako nam nije bitan bio virtus. Da smo ih pobedili njih bi na kraju prestigli jer bi nam trenutno bezali samo jednu pobedu.
Mada vise nije ni bitno.
Sutra zgaziti govna .
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Zato sto smo od bajrna izgubili u zadnjoj sekundi a od virtusa celu utakmicu to nismo mogli dobiti. Generalno oba ta poraza kod kuce su kiks ali poraz od bajerna ce na kraju da nam uzme to osmo mesto mozda i koje vise.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Kad se setim ko nam je stvarao najviše problema, više bih voleo da ne igraju Ljulj, Hernandez i Rodrigez, nego pobrojani.
Mada, nebitno, igraće svi.
 
Top