Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Možda deluje ludo i nerealno, ali mi i dalje imamo šansu čak i Virtus da preskočimo i budemo osmi na kraju. Potrebno je da pobedimo preostale 4 do kraja, a oni sve da izgube, što i nije tako nerealno da se desi, imajući u vidu da su u rezultatskom padu i da ih čeka solidno težak raspored. Ako dobijemo Madriđane sutra, a oni izgube od cigana u petak, to će biti još realnije.

Ali svakako neću biti razočaran devetim, pa čak ni desetim mestom, i onda da se pobijemo u Play-In kako valja. :napred-partizan:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Auuu druže, ti si na jačim drogama nego Neda. :buhaha

Batalite pozicije, da se pobijemo svaku sledeću pa ako bude dovoljno samo za mesto broj 11, ja sam zadovoljan. Mnogo se bitnije bitke biju van terena.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Videćemo da li sam bio na drogama, ako se na kraju to stvarno i desi. :)

Virtus je u velikom padu, iako to već mesecima ljudi ne percipiraju tako, zbog njihove prenaduvane pozicije na tabeli. Oni su od one utakmice u decembru u Areni sa nama, pobedili samo Bajern kući (jedva, imali su izgubljenu utakmicu), Albu u gostima, Asvel kući, nas još jednom (što smo im mi našim glupostima dozvolili) i Valensiju kući. A do kraja ih čeka mnogo teži raspored od svega toga.

Uostalom, čak i da ih ne prestignemo, veoma priželjkujem da se sretnemo sa njima u Play-In i izbacimo ih.

I naravno da Željko i igrači nemaju luksuz da prave ovakve kalkulacije, već se samo fokusiraju na sledeći trening i sledeću utakmicu, ali barem mi navijači možemo da se bavimo time. :cool:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
bicu zadovoljan 10 mestom u potpunosti... virtus, baskonija i makabi su neodstizni, smo neka luda sreca i jos ludja da dobijemo sve do kraja...
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Uvek zaboravim da napišem, ali setih se sad iz utakmice u utakmicu mi nije jasno zašto poslednje napade (sa malo vremena do kraja), završavamo uvek tako što jedan igrač krene u dribling i onda iz driblinga iz preteške pozicije šutne neku trojku? Zar nije smislenije da se pomoćni igrači pozicioniraju na liniji za tri poena pa da se pokuša udeliti nekome od njih asistencija, pa i po cenu izgubljene lopte? Mnogo je veći procenat pogođenih šuteva za tri nakon asistencije nego nakon driblinga, pogotovo iz neke preteške pozicije sa nekih 10 metara.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.800
Real je Real, pa makar igrao juniorski tim.

Imam osecaj da dobijamo, 1&+ za kladionicare.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
A u trouglu sa Milanom i Efesom koji smo na mini tabeli?
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pobedom Valensije ponovo smo se vratili u poziciju da sve zavisi samo od nas u borbi za 10. mesto. Ima prostora za kakvu takvu nadu i za 8. mesto, pogotovo 9. ali o tom potom...Do kraja sezone smo "osudjeni" da moramo pratiti prakticno sve utakmice po kolu...Bilo bi sjajno da sutra pre nase utakmice Baskonija izgubi u Kunasu
 
Top