Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Panter treba da igra ovo sto igra Hezonja, pitanje je samo dali moze, odgovor je verovatno ne.
Sve poene veceras je dao u "garbage time".
Centri i veceras dobri, pre svega Frenk napadacki, bekovi su nam procitani.
Aleksa bar 4-5 zicera promasio, Panter okean sa broda nije mogao da pogodi, Dozer nije dosao na utakmici.
Naneli solidan, Ponitka bez doprinosa.
Smailagic je sramotan ove sezone.
E, sad svaka utakmica nam je eliminaciona, pirejci, albatrosi ili slepi misevi u poslednjem kolu.
Podrska najvecem treneru!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Stisli smo ih bili bas da valja. Ona posljednja tri minuta su nas ukanalila totalno. Nista da udje, ishitreni napadi, cudno bas. Jebi ga sta je tu je, borili su se momci i zaista im svaka cast. Ne moze im se nista zamjeriti veceras. Mozemo definitivno puno, vidi se da znamo, samo malo vise koncentracije i fokusa. Idemo u play in. Volim Partizan!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Nema se tu sta filozofirati, od nas ovakvih su bolji za tri klase. Svi osim Hezonje lade jaja tri cetvrtine utakmice, i onda odluce da malo i igraju i bez problema nam naprave 16:0. Na nasem terenu, u utakmici koja njima apsolutno nista ne znaci, a nama je jedna od odlucujucih.

Nikad nisam vrijedjao igrace, ali mi je zaista postalo muka od Dozerove alibi kosarke i jedva cekam da mu vidim ledja. Njegov doprinos se u posljednja tri mjeseca svodi na dodavanje lopte protivnickim igracima pod nasim kosem kod izvodjenja auta, i na promasaje sa poludistance i za tri. Ah da, dao je onaj kos Baskoniji. Hura.

Kevin kaptien nestaje sa lica zemlje na svakoj drugoj utakmici.

Kaminskom i Kaboklu svaka cast.

Ah da, ne zanosimo se nekakvim Hezonjom sljedece godine. Zasto bi dolazio kod nas kad ce za mnogo vece pare da potpise ponovo sa Realom, ili da ode u Panatinaikos.

U depresiji sam.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Partizane moj ima jos prilika.Bicemo mi u 10 sigurno_Od mene jedno veliko hvala navijacima koji su prepunil arenu.Sad malo o jednom igracu kk Partizan.
Aleksa brate smanji dozivljaje.Nekoliko puta ides na polaganje i bez ikakvog postovanja lopte ti nonsalantno je bacis na tablu i promasis.Od zadnjeg tvog takvog promasaja real ode na +14 na kraju trece od 54:52 na 54:68.Kako se zavrsilo sad svi znamo.Nije ovo bre Mornar iz Bara pa da te libo racku.Sram te bre bilo.Mozda ovako ne bih sutra pisao ali si me pogodio tacno gdje ne treba.

Ruku na srce, mislim da je to pre svega posledica igranja Tavaresa, sigurno mu je u glavi da ce ovome ruka da iskrsne odnekud pa preventivno baci loptu vise nego inace.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Bolje sad sto su naa dobili nego u plej ofu. U seriji su od 5 pobeda protiv nas, 7 tesko mogu vezati tako da ide brejk.
Aleksa brate imas i desnu ruku :D
To i jeste poenta igre. Moras nauciti sa obe ruke ulaz, a uvek je jedna slabija. Retki su domaci igraci koji koriste obe ruke prilikom ulaza. Nema veze, ceracemo se jos. Dopunice Aleksa kada bude trebalo. Bravo momci!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Ruku na srce, mislim da je to pre svega posledica igranja Tavaresa, sigurno mu je u glavi da ce ovome ruka da iskrsne odnekud pa preventivno baci loptu vise nego inace.
Upravo tako. Tavares samim prisustvom menja suteve nasih igraca. Tako je bilo i u onoj proslogodisnjoj seriji.
Medjutim nestvarno je koliko je Real ove godine jak.
Toliko da pola sezone "tankuju".
Ali znalo se da protiv nas nece tankovati nego igrati punom snagom .
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ovakve ekipe ne praštaju crne minute u igri. PJ Dozier ima srce kao pauk. Dobar dečko, talentovan sve stoji ali neki igrači nemaju čuku da nose ovaj dres. Čovek ne postoji cele sezone i igra kao da mu neko drži utoku u faci.
Veceras dobra borba nema se šta zameriti vecini igrača.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Upravo tako. Tavares samim prisustvom menja suteve nasih igraca. Tako je bilo i u onoj proslogodisnjoj seriji.
Medjutim nestvarno je koliko je Real ove godine jak.
Toliko da pola sezone "tankuju".
Ali znalo se da protiv nas nece tankovati nego igrati punom snagom .
Ne mogu da guglam translejt na spanskom pa cu ovako, jebem im mater spansku, kraljevsku, pirinejsku, konkvistadorsku! Bas!
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Panter treba da igra ovo sto igra Hezonja, pitanje je samo dali moze, odgovor je verovatno ne.
Sve poene veceras je dao u "garbage time".
Centri i veceras dobri, pre svega Frenk napadacki, bekovi su nam procitani.
Aleksa bar 4-5 zicera promasio, Panter okean sa broda nije mogao da pogodi, Dozer nije dosao na utakmici.
Naneli solidan, Ponitka bez doprinosa.
Smailagic je sramotan ove sezone.
E, sad svaka utakmica nam je eliminaciona, pirejci, albatrosi ili slepi misevi u poslednjem kolu.
Podrska najvecem treneru!
Panter ne može da igrao kao Hezonja zbog razlike u telima, pre svega.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
304
Naisli smo na real koji je bio jako naspanovan i u ovoj situaciji nema sta da traziomo.
Hezonja, nemam reci, decko je strasno odigrao.
Znam da ce svi skociti na Pantera ali odbrana reala na njemu je bila kao da im je posladnja u zivotu. Kozer ko super lepak.
Ubacice on u finisu sezone nadam se ali nije mogao na ovaj real.
Nama je falio veceras jos jedan spric adrenalina pre svega u vidu nekog igraca a to je Zek.
Teraj dalje. Ove sezone prosto imamo limite i to je to.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Da li postoji neko ko ima muda da postavi prava pitanja Obradoviću?
Košarkaška pitanja, pitanja o odlukama u toku utakmice, pitanja o nedostacima, o selekciji?

A ne one budalaštine koje postavljaju duo fantastiko Rada i Rajko.

Ili pitanja ostalih novinara koja su ili unapred pripremljena, ili su u pitanju dupeuvlakački hvalospevi.

Da se razumemo, nije sramota izgubiti od ovakvog Reala, koji je sve ubacio u drugom poluvremenu, ali mi smo i pored toga imali priliku da napravimo nešto više do onog pomračenja.

Najzad, zašto niko nikada nije pitao Željka, zbog čega je Partizan ove sezone poslednja, i to ubedljivo poslednja ekipa u ligi po asistencijama, iako smo u vrhu u postignutim poenima?

Šta se dešava da protokom lopte ove godine, zašto se 70% napada završava igrom jedan na jedan. Šta bi sa nepostojećim pikom ove sezone?

I zašto smo ubedljivo najgora skakačka ekipa u ligi i pored toga što nam ne nedostaje visine ni gabarita u rosteru.

Zašto je zaboravio Anđušića na klupi celo drugo poluvreme, iako je odigrao jako dobru utakmicu u prvom delu, i to na obe strane terena.

Šta je razlog svemu ovome, i zbog čega ekipa deluje neuigrano iako ulazimo u finiš sezone.

Jasno je svima do sada da je ove sezone selekcija igrača bila katastrofalna, i da je to jedan od odgovora na sva ova pitanja, kao što je prošle selekcija bila gotovo savršena.

Ima tu naravno mnogo više faktora, i navijači Partizana bi voleli to da znaju.

Hoće li neko postaviti ova pitanja našem treneru ili ćemo se
svi praviti blesavi?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Pju bih urucio otkaz momentalno. Nemoj da cascava prisustvom jer on je Pj, nije MJ. Od samog starta sezone mi se nije dopao, jednostavo igrace koji igraju kao mrtve babe nisam nikada voleo. Odnos prema dresu nula.

Sve drugo je bilo dobro. Ekipa se bori koliko moze. Spanske picke imaju prejak tim. Plus sudije koje uvek za njih navlace. Dobicemo sve 3 do kraja. Steta sto nam ovoliko skripi na jedinici.
 
Top