Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Jel realno da na svaki post samo vas dvojica se nakačite? Zato što kompleksi pucaju, ne zbog mene nego da priznate da nešto neko radi dobro, koga ne mirišete. Ciganska posla.

Kraj rasprave.
Možda neću da kažem, jer ne bi bilo fer, prema izvoru, a to je gotovo sam igrač, ali dobro...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ja bio mrtav ozbiljan. Ne razumem, napises neku poluinformaciju I onda se cudis sto te ljudi pitaju da kazes sve do kraja.
A sto se Duljaja tice, nisi dobro pratio, odao sam mu priznanje za ucinjeno do derbija pa cak I do sada.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Opet se zamajavate glupostima.
Ne znam da li Duljaj daje pare igracima al to nije placanje.
Ne bi bio prvi trener koji daje pare iz svog dzepa zato sto klub tog trenutka nema , pa mu onda klub vrati , jer igrac ode ako ne dobije na vreme a i ako ne ode nezadovoljan je . To su strani igraci , domaci trpe osim ako nisi Gagic
Pa to je i Dule radio.
S tim sto ako stvarno daje moze se desiti da Vazura Duljaju nikad ne vrati.
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.040
Локација
Beograd
Jebiga brate, nisam ti kriv što si klasičan drugosrbijanac, knjiški primer čoveka koji do podne mrzi sebe, a od podne ceo svet. Možda sam ja Oskar, ali mu ti onda dođeš kao Nataša Kandić. Čoveče, jel ima nešto da ti odgovara?! Duljaj je takav kakav jeste, ali je Grobar.

Plaća, evo po cenu bana, kažem da plaća. Smem da kažem i koje, provereno.
Što ti ne veruješ, evo pravo da ti kažem da izvini devojke na forumu baš me kurac zabole.
Prijatelju,iskreno, ja ti verujem ali mi se to plaćanje uopste, ali uopste ne svidja. Duljaj ne moze imati novca, niti po Partizan dobrog interesa da plaća lično bilo kog igrača.
Verujem da igrače plaća neko treće lice, ali to je za FK Partizan katastrofa! Ako plaćanja imaju veze sa Sahtjorom, takvi klubovi znamo kako se zovu. Ako plaćanja vrše menadzeri, onda je naš klub menadzerska kombinacija. U paru sa rezultatima gde se već godinama ne borimo ozbiljno za titulu to nikako nije dobro. Opet, ako Duljaj zaista plaća neke igrače, onda ispade da im je on menadzer i da je Loody Zex sa YT u pravu jer od povratka Severine, jedna od glavnih zvaka mu je ta.
Voleo bih da se ova rasprava zaista nije ni desila jer Partizanu steti vise nego sve prethodne protraćene sezone zajedno!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Donekle povezano sa temom čisto za ljude koji imaju viška novca: u Srbiji je otprilike svako 10o dete ispod granice siromaštva.
Davati novac ma kolko ga ko imao u ozbiljnijim svotama preplaćenim fudbalerima iz svog džepa je sumanuto.
Pogotovo verujem za nekog ko je izašao iz te teže životne priče kao Duljaj da razmišlja trezveno.
Ko ima viška novca ima milion načina da pomogne baš tom svakom desetom detetu ili nekom drugom.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.040
Локација
Beograd
Uz duzno poštovanje Stojančeta, Duljaj i ovaj tim FK Partizan i dalje imaju šansu da obraduju svako drugo dete u Srbiji. Evo ja i moji klinci smo se ove sezone nekoliko puta obradovali potezima i golovima Saldanje, Takija, Kalulua, Zahida, Natka... Radovao sam se kao malo dete golovima na krovu protiv ciganske filijale, golovima u derbiju... Trener i igrači treba da urade samo ono za šta su plaćeni, ko god da ih plaća. Ne mogu da nas pokradu toliko koliko mi možemo da želimo pobedu! Kad se sezona završi, možemo da sumiramo utiske...Dok sezona traje, ne treba odustajati koliko god to nemoguće delovalo. Nadam se da nije zabranjeno širenje ovakvog neosnovanog optimizma.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Psovanje i provociranje članova
Jebiga brate, nisam ti kriv što si klasičan drugosrbijanac, knjiški primer čoveka koji do podne mrzi sebe, a od podne ceo svet. Možda sam ja Oskar, ali mu ti onda dođeš kao Nataša Kandić. Čoveče, jel ima nešto da ti odgovara?! Duljaj je takav kakav jeste, ali je Grobar.

Plaća, evo po cenu bana, kažem da plaća. Smem da kažem i koje, provereno.
Što ti ne veruješ, evo pravo da ti kažem da izvini devojke na forumu baš me kurac zabole.
Samo glasači sns sekte koriste taj famozni termin drugosrbijanac, i njihovi sateliti, koji su šatro opozicija. Naročito ga koriste uz blago svršavanje dok to izgovaraju i pišu, iako ne znaju ni šta znači, ni da li postoji,
i šta je prvosrbijanac, i misle da kad to nekom kažu, da su ga uvredili ne znam kako. Tako da mi je drago da si se ofirao.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Placa igrace? U mnozini?!
Ako ti je izvor igrac, nek ti kaze kolike plate imaju strani igraci. Pa onda sracunaj koliko je realno da Duljaj to samostalno finansira.
Opet, ako pare dolaze preko njega to sigurno nisu njegove sto celu pricu okrece dijametralno protiv njega. A on samostalno da finansira 60-100K mesecno, nema sanse.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Manite se veštičarenja i gluposti ljudi, aman..

Ma nama ne trebaju neprijatelji definitivno..a da paradoks bude veći, imamo nečastivu za svu mržnju ovog sveta. I Oskara naravno.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.287
Локација
Београд
Био сам на гостовању у Лучанима први пут. Занимљиво искуство у сваком случају. Јако лепи предели пре самог уласка у то место јер се релативно близу налази Овчарско-кабларска клисура. Хвала Богу да су временски услови били пријатни. Солидна посета, било нас је на обе трибине, али се види да нема оног ентузијазма као на гостовањима из првог дела сезоне. Фудбал тј. игру на терену не бих превише коментарисао. Само бих истакао врхунског мајстора на нашем голу - Александра Јовановића!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Ne znam dal je za ovde ovaj moj post.Kome jos uvek nije jasno sta se desava sa nama...jel ste culi snimak razgovora "pomozi" "ja im pomazem na 100 drugih nacina" "glavni sef" .
I mi posle kritikujemo igrace...pa oni su sampioni sveta sa kim i cime se bore.
 
Top