Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.818
Локација
Beograd
Ajde više dovedite nekog krštenog pleja za sledeću sezonu,bez njega je zaista mučenje u igri.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
DŽABA DRUGI IGRAJU ZA PARTIZAN KAD ON GUBI
Novinarima koji nemaju muda da se potpisu samo da porucim da se napuse kurca i slave 13 cigansku zvezdu corkana soneta.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Utakmica koja oslikava celu nasu sezonu. Sve nam se nudi na tacni od starta sezone, i sve, ali bukvalno sve uprskamo na kraju.
Koliko samo ovakvih poraza ove sezone... Bezmudost, gubljenje ogromne prednosti za par minuta, pomracenje ekipe. Ne zasluzujemo plej in, i zato ga necemo ni igrati, a mozda je i bolje tako. Zdravlje je vaznije.
Sve je sada jasno ko,sta i koliko moze. Otarasiti se balasta za sledecu sezonu i uciti na greskama prilikom sklapanja tima da nam se vise ne ponove.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Kakve analize, kakve pičke materine, ovo što je Partizan večeras dozvolio, ne bi smeo da dozvoli ni neki KK Tamiš. Jedina analiza ove sezone je da KEVIN PANTER NIKADA NE SME BITI U IGRI POSLEDNJA DVA MINUTA!!!

Pa nije Panter kriv što se cela napadačka strategija u poslednjim minutima svodi na njega. Ne siluje on namerno, Željko poziva takve akcije. Sad ili je on lud ili vidi da nema druge pouzdanije igrače i/ili pouzdanije akcije.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.600
Nazalost, sve kalkulacije podrazumijevaju da i mi pobijedimo poneku utakmicu, a to nam bas slabo ide. Ne treba se vise zavaravati. Tako je kako je, citava sezona nam od pocetka ide naopako. Samo da je nekako pobijediti u Podgorici i nekako osvojiti ABA ligu, da ne bude kakvih trzavica oko EL sljedece sezone. A onda ispocetka. Drugi Partizan nemamo.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Utakmica u kojoj je sazeta sva sezona. Veci dio pokazujes koliko si dobar, pa pomracenje uma.
Samo ispadanje iz zavrsnice EL i nije toliko strasno. Sve vrijeme smo na ivici.
Ali brate, pred svojim navijacima, od cigana sa Pireja, pred Zeljkom.. je jedna velika sramota za sve igrace koji su veceras igrali.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.474
Локација
Novi Sad
m
Utakmica koja oslikava celu nasu sezonu. Sve nam se nudi na tacni od starta sezone, i sve, ali bukvalno sve uprskamo na kraju.
Koliko samo ovakvih poraza ove sezone... Bezmudost, gubljenje ogromne prednosti za par minuta, pomracenje ekipe. Ne zasluzujemo plej in, i zato ga necemo ni igrati, a mozda je i bolje tako. Zdravlje je vaznije.
Sve je sada jasno ko,sta i koliko moze. Otarasiti se balasta za sledecu sezonu i uciti na greskama prilikom sklapanja tima da nam se vise ne ponove.
Ko nije balast.. navedi mi obojicu??!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dzejlen Smit je doveden zbog....? Ciganijakos je ispunio bonus posle 2 minuta cetvrte cetvrtine a mi se igramo 2 na 2 basketice kao na fizickom akcije kakve su igrali Pavkovic i Mitic u Zdravlju pre 25 godina, pa kako onda da pobedimo. I posle se krivi neki pojedinac zbog lose partije ili cisto po default a problem nase igre seze mnogo vise od jednog igraca, jedne lose utakmice ili jedne lopte koja je nesretno upala ili ispala iz kosa. Nasa igra nema ni glavu ni rep i nije bitno ko je na terenu kada se sve svede na to ko ima dobar ili los dan. Ono sto je najgore osim dela druge cetvrtine ovo je najboljih 30 minuta koje smo odigrali cele sezone, ali se opet vracam na prethodnu recenicu, kad ti igra nema ni glavu ni rep, kada ti procitaju plan A a plan B ne postoji dzaba sve
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Ovo je verovatno najsramnija četvrtina koju sam ikada gledao od KKP-a, ako uzmemo u obzir važnost ovih par preostalih utakmica. Stvarno se ne sećam da je neka ekipa KKP dozvolila ovakav povratak nekoj ekipi u 4/4 i to baš u borbi za doigravanje.

Željkove ekipe prethodne tri godine baš imaju epitet luzerskih, nažalost. U prethodne 3 godine smo od 10 ovakvih utakmica dobili samo 1.

Ali isto tako verujem da će u naredne 3 (godine) dobiti sve. :)

Ja sam se još od Bajerna 'oprostio' od ove sezone EL, ali mislim da smo svi večeras dobili potvrdu da nemamo 'to' čak ni za plej-in i da su neke druge ekipe više zaslužile da se nađu u doigravanju.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Najgora ekipa ikad. Toliko bez muda da je zastrašujuće. Ljudi se bukvalno svaki put uplašen pobede
Izgradili smo luzerski mentalitet, pričao sam o tome na početku sezone posle ona početna 3, 4 poraza na jednu loptu. Morali smo da dobijemo nekoliko takvih pobeda da se vratimo na pobednički kolosek, sad je kasno. Limitirana ekipa sa gubitničkim mentalitetom nema šta da traži u završnom formatu EL.

Cilj osvajanje ABA lige i potpuni reset nakon ove sezone što se tiče rostera.​
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.402
Avramovic nas uveo u kontra ritam covek igrao 5 minuta 3 izgubljene lopte. Sut nas nije isao pa smo opet imali sve u svojim rukama. Ne znam kolika nam razlika treba da bi dobili lagano mec. Preslikan poraz kao u turskoj protiv efesa. Ljudi ce ovde da pljuju Pantera sta god uradio lik igra manje vise sam. 19 poena 2 skoka 5 asist ne znam sta treba vise da radi jedino da igra bez promasaja.

P.s. Ja 90 posto nikova ovde ne vidim kada pobedimo
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
A i ovaj jebeni gos svaki put odigra protiv nas kao da smo mu familiju pobili a ne napravili mu karijeru pas mu jebo majku da mu jebo 100 puta
Ali svakako smo jad od ekipe znaci ovo u zivotu vidio nisam da citavu sezonu nemamo organizatora igre i onda dovedemo jednog koji ne ulazi ni na zagrijavanje… znaci zeljko svaka cast za trenerski posao ali ovo sto ste dovodili ovo je cista sprdnja od igraca, osim mozda kaminskog kod kojeg se vidi klasa. I ti i zoran sta ste gledali kad ste birali igrace nije mi jasno svega mi.
 
Top