Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Momci su se zaista potrudili. Jbg... nadati se sad, posto vise ne zavisi sve od nas.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Previse igraca moramo da krijemo u odbrani. Oni koji imaju ulogu da to popravljaju danas su bili igrac manje, pre svega tu mislim na Aleksu i Urosa.
Izmena Ponitka - Tilrifunovic je momenat kad je krenulo nizbrdo. Ponitka je otac i majka ovog tima u odbrani, drazi mi je od 100 ovih ofanzivnih masina kojima ispada lopta i koji imaju manjak koncentracije i iole ozbiljih fizickih sposobnosti.

Jebi ga, masili smo sa selekcijom. Ovoj EL sezoni je trebalo toliko malo. Previse, bas previse ovako debilno izgubljenih utakmica. Na ludilo smo dobili samo Fener, ovo ostalo je sve malokrvno. Fali krvi, fali fizicke snage, fali mesa. Fali i neko ko moze da organizuje igru, Aleksa to nije, a nije ni Kevin ali mora jer nema ko. PJ nikako da skonta da ne moze tako u evropi i da je kosarka malo drugacija ovde.
Volim brata Dantea i brata Lesora.
Dobili smo Ponitku, ma sta ko mislio o njemu i njegovoj ulozi u Partizanu ove sezone, ja ne mogu da se otmem utisku da nam treba vise takvih, pa makar imao i 20% procenta suta.

Svi pricaju o nedostatku muda. Nedostaje ipak mozak, puno vise od muda.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja izuztno postujem bivse igrace koji daju max protiv nas al bez kreveljenja zaljenja i sl. Znaci da te postuju.

Drugo, 3/4 smo odigrali vrhunski, pogotovo 3/4 gde smo odigrali na max ali 5 igraca koje je igralo veceras nije imalo snage za vise…

Ljudi mi smo dobili od igraca sa klupe 3 poena… i onda oces nesto da uradis…

Potpuno nebitno hocemo li u play in, ova ekipa ima problema i sto brze zavrsavati ovu sezony
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Ovo je donekle i logično, mnogo je lakše izraziti nezadovoljstvo jer se iznerviraš, imaš šta da kažeš za igru, greške, poteze, izmene, trud, sudije, navijanje.

Kada se pobedi, posle tri strana "bravo bre, a sad sledeća" to je otprilike to.

Mi i kad pobedimo generalno pobedimo jedva, ali je tada teže kritikovati igru i odluke jer eto, pobedili smo, pa da čovek ne bude negativac. Sada može da se napiše ono što se zaista vidi i misli.
Meni nije, prenosis utiske posle svake,aj ne mora svake ali posle svake bitnije utakmice sta god uradili a ne samo kad se gubi.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Ja zaista ne znam zasto se proziva Goss?' Zbog cega? Sto nas je napunio? Pa i Lesor nas je napunio... Nisam video da se nesto majmunisao. Decko se ponasao vise nego korektno.
Bukvalno, dečko bio maksimalno profesionalan dok je bio kod nas i jedna od retkih svetlih tačaka te sezone.
Bitno da se ovde titraju jaja Hezonji dok nas puni

Bitno da se svi istresaju na Aleksi, a kompoužru moga kurca se gleda kroz prste
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Meni nije, prenosis utiske posle svake,aj ne mora svake ali posle svake bitnije utakmice sta god uradili a ne samo kad se gubi.

Pa kažem ti, da smo pobedili sa +1 večeras, bilo bi samo "bravo momci".

Niko ne bi pisao o izgubljenim loptama i igri generalno... Pisale bi se pozitivne stvari, a mnogo je negativnih. I onda kada izgubimo, negativne stvari izadju na videlo, a trenutno ih je dosta više nego pozitivnih.

Odgovorno tvrdim da nikom ovde (ko je registrivan pre recimo 2020.) ne može da bude drago kada izgubimo pa se kao javljaju samo da kritikuju, jer se takav utisak stvara kada se pokrene tema ko kada piše.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Izvini ali Aleksa jednostavno ima Iq zbirno broju patika koje nosi.. Trifa izlazi i krevelji se na klupi ja televizor kad nisam pojeo
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
Meni nije, prenosis utiske posle svake,aj ne mora svake ali posle svake bitnije utakmice sta god uradili a ne samo kad se gubi.

Nikad nisam pljuvao ( otkako se smatram zrelim covekom, razumem klince koji vruce glave napisu svasta) posle poraza, niti mislim da bih time postigao bilo sta, nego kad vec prozivas te koji kao "pljuju", jesi li ti onaj pozajmljivac naloga raznim degenericima koji su nam ovde objasnjavali kako je jug "prava prica" u vreme koljaca i kasapina, ili si to bio ti a u sustini lagao da pozajmljujes nalog?

edit: prosto, vidim veliki zaokret u pisanju tebe kao osobe, pa cisto da konstatujem da li si to ti ili da utvrdimo koliko ljudi ustvari pise sa tog naloga...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Mi i kad pobedimo generalno pobedimo jedva, ali je tada teže kritikovati igru i odluke jer eto, pobedili smo, pa da čovek ne bude negativac. Sada može da se napiše ono što se zaista vidi i misli.
Bas tako. Da smo i pobjedili veceras, bio bih sjeban zbog igre i ne bih mogao nista napisati.
Cesto prozivam ljude koji ne mogu da se kontrolisu, ali jbg veceras nema pozitivne vibracije.
Pocetak 4/4.. Panter napada sa lijeve strane dok Kaboklo izlazi na urucenje. Tri vezana napada. Bilo je bolno gledati manjak nekih sigurnih rjesenja. Panter je tu i najbolji jer tuku ga ko vola a on vuce iz sve snage. Aleksa ulazi i spusta roletnu. Daleko da je on tu neki veliki krivac, jer tesko bi i Lebron usao samo pred kraj i prelomio.

Ne zamjeram veceras nikome nista. Hvala forumu sto postoji pa dijelimo i tugu i radost. Necu lose ni o igracima.. Pogledajte se u ogledalo.

Dosta mi je kosarke do finala ABA.. taman da zaboravim EL.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ko zna koje po redu razocaravajuce vece...Izgubili smo preko 25 utakmica ove sezone, imam utisak da je 23 na manje vise isti nacin...

Selekcija i rad nisu dali rezultate za sada, sva sreca pa kosarka nudi plej-ofove u sistemima takmicenjima tako da se sve moze neutralisati...Ako se stigne dotle.

Glavu gore, borba do kraja...
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
I meni Gos ide na kurac ali ljudi, mi bismo ovo lagano dobili da imamo krstenog pleja i da je bolja selekcija igraca sa klupe... I jel treba namerno da omasuje da bismo mi dobili, nemojte da se zajebavamo, ne trebaju nama pobede kao kada igraju dva fmp-a...

Ne moze ovaj PJ da prismrdi Exumu, mi tu imamo veliki minus... Kakva god da je plata epizodistima na klupi, prevelika je za ono sto daju... Moramo sledece godine mnogo pametniji biti kad je selekcija igraca u pitanju...

Nije jos kraj, imamo Jaskevicijusa koji ce dati sve od sebe, kao da mu je odlazak na fajnal for u pitanju... Mene vise brine da li cemo mi dobiti Albu sa obzirom na ovakve padove u igri... Umeli smo tamo da useremo debelo...

Ako i ne odemo dalje nije smak sveta ali sezona bas za nauk...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.177
Ove sezone je malo igraca na koje mozes da racunas u zavrsnici utakmice. Bilo da je u pitanju rutinsko privodjenje utakmice kraju ili neki preokret.
Citave sezone je toplo-hladno, sa tim da vise vuce na hladno. Ove sezone nema muda, a ni pameti.
Da li se pogresilo u selekciji sa odredjenim igracima svakako da jeste, vise srece u sledecoj sezoni.
Pisati neke stvari koje se ponavljaju iz utakmice u utakmicu, nema poente, nece se to promeniti.

Iz ove perspektive, bolje i ne gubiti snagu protiv Reala, vec ako je moguce od ovog tima, napraviti "ratnike" za dve utakmice protiv cigana u areni.

P.S. Tribina na pocetku drugog pol. nasisva kurcem Radju i peva BMK. Citva arena im zvizdi, da li je moguce da tamo nema sluha kad i sta raditi? Mi kao ne znamo ko je prvi kandidat kome treba skandirati? Jeftin i prost patriotizam/nacionalizam. Nismo cigani, zaista. Takodje je jako intereastno kolika je razlika u mentalitetu "najvatrenijih" i ostatka grobarije, malo i tuzno.

Jos dva meseca gubitka zivaca, pa cekamo da nas Ostoja odere za nove seoznske.

Napred Partizan
 
Top