Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Auuuu kako mi je drago posebno za najeg junaka Zeka Ledeja covek zasluzuje da jos dugo igra za nas.
Ne mogu a da se ne vratim na onaj intervju što je objavljen pre par dana. Voditelj je preneo "primedbu" Anđušića kako je Zek isti na treningu i na utakmici, uvek daje sve od sebe.
1711981021074.png
Kakav osmeh, tačno mogu da zamislim kako ih leši svaki trening. Samo udri Zek, batina je iz raja izašla. :D
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.607
3+2 varijanta mi izgleda najrealnije, ako Ostoji zaista ističe mandat za 3 godine. Onda ima smisla dati ugovor na te 3 godine, sa opcijom da ga Željko produži na još dvije osim ako se uprava ne promijeni i ako poslije toga ne dođe do smanjenja budžeta ili nešto slično. Ne znam kako funkcionišu izbori za predsjednika, ali u svakom slučaju i Ostoja bi to sigurno iskoristio da kaže da će, ako njega izaberu, Željko ostati još dvije godine. Prema tome, ja sam miran - Željko će tu biti još pet godina. A poslije toga, novi petogodišnji ugovor.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
338
U nasem rosteru se primecuje sindrom "ima ko će" pa kad stvarno nema ko, onda ti koji kazu "ima ko će" prorade. Deluje kao sala al se ucestalo desava. Da l je to do pritiska treninga jebem li ga, al kad su saterani u cosak igraci odreaguju tako da verujem da ce odreagovati al samo da onda drugi ne padnu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Pa mi Ingram kao NBA tim iz 2004. :shal
 

Прилози

  • FB_IMG_1712003885722.jpg
    FB_IMG_1712003885722.jpg
    71,5 KB · Прегледа: 197
Top