Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Tako je ne zajebavaj se da ne bude stvarno kulminacija ..
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.647
Локација
Beograd
Ne znam za druge ali ja sjutra idem da gledam finale Evrolige. Imam osjećaj kao da je veliki teret pao sa leđa i sad ostajemo mi i tango smrti. Meni je sjutrašnja utakmica upravo to, tango smrti. Znaš da je kraj i tad pokažeš da si ponosan što si dobio šansu da učestvuješ i plešeš do poslednje sekunde.
Znam da sanjamo titule, ali Partizan je mnogo više od titula. Neke rezultatski nevažne utakmice su veće od mnogih Velikih. Poraz od Makabija i pjesma sat vremena posle. Lola Smiljanić i zatvaranje rupe. Partizan - Inter 1990. Ima ih još.
Volio bih da možemo sjutrašnju utakmicu dopisati.
I da, nisam ni gledao njihovu utakmicu i drago mi je što su izgubili, ali ne zato što ih mrzim. Zato što je bolje ovako. Daj grobarski oproštaj.

Ove godine nismo uspjeli da izborimo dobru poziciju. EL ti si na potezu. Da li želiš Časove Ljubavi ili ne?
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Da nam za opstanak kluba zavisi od njih nam nista ne treba! Dok se jos jednom potvrdilo koliko su veliki komplexi a posebno mrznja ciganstura prema nasem Partizanu. Mnogo vise mrze nas klub nego sto vole svog frankenstajna. Nadam se da im necemo ostati duzni u nastavku sampionata a bogami i u vremenu koje dolazi nakon toga. Opet ih ugasiti, nista manje od toga!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
Da nam za opstanak kluba zavisi od njih nam nista ne treba! Dok se jos jednom potvrdilo koliko su veliki komplexi a posebno mrznja ciganstura prema nasem Partizanu. Mnogo vise mrze nas klub nego sto vole svog frankenstajna. Nadam se da im necemo ostati duzni u nastavku sampionata a bogami i u vremenu koje dolazi nakon toga. Opet ih ugasiti, nista manje od toga!
Ne razumem? Kako se gasi ugaseni klub??
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1
Сјајна прилика да сутра у Арени видимо ко смо и шта смо ми Гробари! Да видимо да ли смо навијачи резултата или нашег Партизана!
Ајде Гробари, сутра сви у Арену, да подржимо наше момке, Жељка и да се победом опростимо од ове мучне Евролигашке сезоне!
Ocekuj vrlo tanku posetu. Nazalost. Iskreno se nadam da gresim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.022
Локација
Žrnov
Čini mi se da je to za lazića gaf na njegovu nagradu za najboljeg defanzivca ABA lige u ovoj sezoni..iako je preko pola nije igrao :D
....
Naravno da se sprdao zbog toga, ali hajde što nemaju novinari mentalnog kapaciteta da to shvate nego što sam od nas više očekivala :)

Crno vreme došlo kada ja moram da opravdavam Aleksu :buhaha
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.432
Локација
Pozega
Večeras ispisujemo novu stranicu o odanosti i ljubavi navijača prema jednom klubu. Mollba za sve večeras nema izlaska iz Arene odmah na kraju utakmice neka grmi sa svih strana " NAJBOLJI JE ON ......." Treba uživati u ovim teškim vremenima koja su pritisla naš klub. Imamo najvoljenijeg trenera na svetu celom, imamo najvoljenije igrače . Neko će možda pitati za rezultate, tačno je da oni možda i nisu sjajni ove sezone, ali osvojiće naš Partizan i tu drugu kada bude mogao. A mi ga moramo voleti još više i jače, kao niko nikada što nije voleo jedan klub.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.418
Ciganski mediji jedva docekali da nas stave u isti kos sa zgadijom. Prerani zasluzeni kraj. Majku vam jebem. Plakacete vi zajedno sa Djurovicem zvanim suza. To sto vas turci nabise na kolac sinoc, sto ste se osramotili nema veze jelte Partizan isao. Maloumnici.
 
Top