Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kako mislis bez ciganskih prideva?
Sta je sledece, minut cutanja i majice sa likom odvratne ciganske crkotine koja je na nasu sipku preletela direkt sa ciganske? Oh wait...
Tako lepo.

Svi pratimo njihov rad zadnjih godina i vise su imali pluseva, no minusa.

Ovo veceras je ogromna greska, ali ne mozes tek tako za sve ljude tamo reci da su placenici i cigani..

Nisam zabranio da ih kritikujete, zabranio sam da koristite ciganske prideve..
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Lijepo što smo dobili ovu utakmicu, zbog samopouzdanja i naravno ljudi koji su napunili arenu. Najvažnije je da se niko nije povrijedio. “Dobili” smo Smita.

Generalno o sezoni u Evroligi bih rekao da nisam zadovoljan, podbacili smo, morali smo bar u plej in. Nije se poklopilo ove godine. Mnogo nekih poraza koji se nisu smjeli desiti, veliki pad samopouzdanja, nismo imali glavu i rep, mnogo je nedostajao igrač koji će “stati na loptu” i privesti utakmicu kraju. Bez obzira na sve, puna podrška do kraja sezone.

Oko navijača me samo interesuje da li neko zna šta bi se trebalo desiti da “najvjerniji” počnu sa bojkotom i košarkaške sekcije. To bih jako volio. Šta oni umišljaju? Otkud pravo njima da odlučuju kome Partizan pripada i slične baljezgarije. Partizan pripada svima nama koji osjećamo ljubav i podržavamo Klub. Svašta bih još napisao, ali…

Nadam se da smo i dogodine u ovom takmičenju, imamo još više nekih dužnika, trebaju se i neke kamate platiti.

Volim Partizan!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.727
Naš brat i zemljak Smith školovao večeras :D
Dostojanstveno smo se oprostili od takmičenja, kako i dolikuje najvećem klubu na svetu.
Ovo kolo 2/2, ja evo otvorio pivo :D:ziveli

Molim kolege sa foruma koji poznaju skupinu sa Južne tribine, da ih posavetuje malo da ne budu ovoliki pajseri. U eri najvećeg zla nad našim Partizanom i Grobarima uopšte, mogli bi da se pozabave i nekim zrelim temama (kao što predlozi kolega @djomla, na primer), a ne da se bave povredjenim egom kao razmažene devojčice kojima je neko ispreskakao lastiš.
Srbizam... :puke:
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Svaki ko vidi malo dalje od svog nosa mogao je da shvati šta se dešava kada su počeli bojkotovati utakmice fudbalskog kluba.

Pohvala za tim i prave Partizanovce! Sjajan oproštaj od ovogodišnje Evrolige.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Više nema priče o košarci. Ja sam od sredine prvog poluvremena samo ćutao i razmišljao kolika je sreća što su sve vlasti Balkana alave na pare i ucjenjene. Sa ovoliko zatrovanih vojno sposobnih ljudi na sve strane, mi bismo se pretvorili u Bejrut.
 
Top