Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.968
Stanje u klubu vidimo u tome sto vd trenera na ovoj utakmici mrtav ladan, kaze sve ok…

A igraci gore…

O cemu mi da pricamo… mi klub nemamo… kakva igra i ostalo
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Mi da imamo upravu koja radi u interesu kluba, do ovoga ne bi ni došlo, jer takvi ljudi ne bi dozvolili da igramo u ovom blatu od lige, koju organizuje psihički najbolesnija osoba na svijetu, i to predsjednik države.

Mi da imamo ljude od integriteta, morala u upravi, oni bi davno istupili iz svih takmičenja koja imaju veze sa kriminalnim radnjama umobolnika Aleksandra Vučića. Igrali bi bugarsku ligu recimo, rumunsku, dok god je najveći umobolnik današnjice na čelu države.
Mi da imamo takve ljude u upravi gazili bi ova govna redovno sa sve sudijama i igrali bi ligu sampiona svake godine i ne bi nam trener bio ni Duljaj ni nadj
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Ide vest da FK Partizan nece igrati kup utakmicu u sredu ako je ovo odluceno da se ne igra ispali bi prave pickice ako narednih dana smene ovu odluku. Nazalost mi smo zarobljeni klub koj upravlja nekoliko marioneta a sa njima igra macak oskar. Ovo vise nema smisla da se igra.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.126
Локација
Žrnov
Kod prvog gola nije sve krivica Kovacevica, mnogo veca je Antica koji ga je uvalio.

Ali glupo je uopste procati o tome.
Cak i taj prvi penal je diskutabilan, Kruni su ruke bile na zemlji, nije dirao Ivanica, ovaj je pao preko niega.
Ali i to na stranu!
Posle ovakve epske kradje, nema svrhe kritikovati bilo kog igrača. Mi ovo nismo mogli dobiti i da je trebalo, svirao bi im koliko god penala je potrebno.
Pa vi navijajte za repku :puke:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Имаш милионе по жељи колико год ти треба, довео си кога год си играча хтео кад год си хтео, избушио си ривала ван терена у сваком смислу, ама имаш све бре еј....и није ти довољно.....мора и вар соба да буде твоја - дефиниција кукавичлука какав фудбалски свет још није видео, пичкетине

Офсајд наравно нису могли да превиде јер је ту ствар егзактна, не можеш то да игноришеш колико год да си циган. Са фаулима је друга прича, није се усудио ни да погледа видео ни једном него је прихватио сугестију из вар собе јер је за то и одређен да суди дерби - да клима главом и ради шта му сугеришу из вар собе, то је јасно као дан.

Самеде.....хвала ти што си ми потврдио да нисам погрешио у вези тебе и срећно у наставку каријере где год то било, заслужио си да одеш, а ми нисмо заслужили да останеш. .

Играчима свака част на борби, нарочито Крунићу, свима у екипи свака част на жељи и умећу да победе циганку осим Ковачевићу и Нађу (Буђу), они нек пуше курац, ето. А Вазура нек заврши у српском казану у паклу.

Нисмо требали да напустимо терен него да добијемо 3-4 црвена картона после лажног гола за 2-2 и да клуб одбије да учествује у наставку сезоне.

А пошто то нисмо урадили вечерас онда треба играти куп али на прву кардиналну судијску одлуку - добити 3-4 црвена картона и прекинути сезону. А ако судија погреши било шта у нашу корист поништити ту судијску одлуку и тако поставити јасну црту између људи и гована. Доста је више семе вам јебем удбашко

Бес је преслаба емоција која би ово описала и ова мирноћа исказивања којом наизглед одише овај пост који са прекидима тока мисли пишем бар 2 сата је само плод ваше маште.
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Има ли смисла причати о фудбалу, играчима, било чему?
Има ли смисла причати о "ривалу" који слави овакву "победу"?
Има ли онда уопште смисла бити део те кулисе и у среду?
Од нечега мора да се крене. Да ли од канцеларија стадиона ЈНА, да ли од ФСС у Старој Пазови? Ово нема никакве везе са фудбалом, и на фудбалском терену не може да се реши.
 
Top