Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

„Danas je samo jedan čovek pobedio. Ovo je druga utakmica da dolazimo ovde i da on radi svoj šou. Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana su glavni akteri, ne on. Ako niko neće o tome da priča, mi ćemo o tome da pričamo. Ovo je neverovatno, nije želeo da pogleda VAR (kod trećeg gola Zvezde) jer je znao da je pogrešio“, rekao je Natho i dodao burno:

„Dosta je! Ovde sam pet godina i niko ne priča o problemima. Svi govore: sve je u redu, ajde, ajde, idemo. Ne, nije u redu, dosta je više. Borimo se za klub, borimo se za navijače, a onda dođe sudija i ukrade nam sve. Naši navijači su bili u pravu. Trebalo je da izađemo sa terena kada nije hteo da pogleda VAR. Izvinjavam im se ovim putem. Trebalo je da povedem igrače van terena. Ono što se dešava ovde je previše“.
„Imam 36 godina i dosta sam uradio u karijeri. Ako žele da me kazne neka me kazne. Ovo je previše. Ovaj sudija je trebalo posle prethodnog derbija da bude udaljen dva meseca, a oni su mu dozvolili da ponovo sudi derbi. Ovo se samo u Srbiji dešava“, bio je besan Natho.

Za kraj, Natho je pred meč u sredu poručio:

„Svaki derbi je važan. Igraćemo i borićemo se, ali to nije ni važno na kraju“, rekao je Natho.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.036
Локација
Beograd
Ma njihovo saopštenje uopšte ne treba da nas zanima, sa tom bagrom ni u crkvu, ali nas treba da zanimaju igrači koji su danas poginuli na terenu, oni koji sigurno nisu ni dobro vođeni, ni na vreme plaćeni niti imaju koga da stane iza njih. Nađ, Duljaj, govna iz uprave po tom pitanju su na istim talasnim dužinama i svako ko učestvuje u ovom cirkusu. Jednostavno Franko je bio mala beba za ove.

Ako je moglo u Turskoj da se napusti teren pre par dana, a što ne možemo mi? Konkretno ne vidim razlog da igramo, kada se unapred sve zna?

Prvi penal, ni Krunić se nije bunio, sve ok, jeste, ali drugi gol i penal na kraju ono je za zločin. Sin jednog bivšeg sudije je sigbalizirao penal, onaj pomoćnik, a taj sudija nas je pre više od decenije krao i krao... Jebem li im svima majku lopovsku.

Šta treba nama više da se desi i šta treba da proizvede inat da se desi jedan od dva scenarija :

- da se okupimo u nikad većem broju i lično igračima se obratimo da ne izađu na teren ili,

- da ako igramo u sredu nas bude nikad više u rupetini raspaloj.

Partizan nikoga sem nas nema, mi smo poslednji bastion odbrane Partizana, šta ćemo, do nas je... Ja ću u sredu ako se igra biti na stadionu, kao i danas, ali nažalost mi nemamo čemu da se nadamo. Kao u košarci 30 razlike moramo da budemo bolji da bi računali na pobedu.

Ja sam neko ko se vratio u Srbiju da živi, do skora sam bio mišljenja da nema šanse da odem, najviše zbog Partizana, večeras je prelomljeno, ovo nije mesto gde želim da mi deca odrastaju. Teško će mi biti samo što ne mogu na stadion i u halu, ali ovo je kraj, ne može više, puklo je sve u meni.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
30
Reaction score
90
Локација
Humska 1
Kao u onoj pesmi. I kad je najteže nek boje se!.Koliko se cigani samo plaše Partizana to zaista nikada nisam video,bukvalno se raspadamo a oni sudija var domaći teren,ovakav kukavičluk će se generacijama prepričavati.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.712
Natho jedini i pravi grobar u ekipi ! I ponavljam vec stoti put. stranci zadnjih x godina osecaju vise Partizan od ovih nasih igraca
Moj "vlažni" san je predsednik kluba Grobar i 11 Grobara koji bi poginuli za klub na terenu. Pa onda svaki sudija zna da će za najmanju krađu neko od tih 11 ratnika da mu otvori cigansku lobanju, a da će zatim predsednik tipa Ivan Savidis da siđe i utokom mu prekrati muke. Ali jbg...

P.S. Ako pristanu da igraju kup neka se jebu svi, uprAVA, struka i igrači. Dosta je bilo!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ako neko misli da su stvari u Apsurdistanu stigle do dna i da dalje nema, grdno se vara. Ovakvih montipajtonovskih, alanfordovskih ludosti će biti još i još. Što bi rekao moj drug Tuki, inače zagriženi ciganin, stvari će ići sve dok sudija na nekom derbiju ne odsvira penal posle faula na centru, sam da gol, pa otrči na sever da proslavi. A i tada neće biti kraj.

Kraj će biti kada psihopatin gazda za jedno tri-četiri godine izgubi rat u Ukrajini, pa ga njegovi par meseci kasnije otruju, iza čega psihopata biva najuren, za šta će trebati još par godina. Tada dolazi neki drugi, svakako manji psihopata, jer mala smo mi zemlja da bismo imali više baš ovolikih psihopata. E tada će neko iz sadašnjeg psihopatinog okruženja, koji je bio dovoljno bistar da ga otkači pre nego što padne i pretrči na pobedničku stranu, da preuzme klub i napravi dil sa novim, manjim psihopatom.

I to je jedina šansa da Partizan preživi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.860
Локација
Beograd
Ma njihovo saopštenje uopšte ne treba da nas zanima, sa tom bagrom ni u crkvu, ali nas treba da zanimaju igrači koji su danas poginuli na terenu, oni koji sigurno nisu ni dobro vođeni, ni na vreme plaćeni niti imaju koga da stane iza njih. Nađ, Duljaj, govna iz uprave po tom pitanju su na istim talasnim dužinama i svako ko učestvuje u ovom cirkusu. Jednostavno Franko je bio mala beba za ove.

Ako je moglo u Turskoj da se napusti teren pre par dana, a što ne možemo mi? Konkretno ne vidim razlog da igramo, kada se unapred sve zna?

Prvi penal, ni Krunić se nije bunio, sve ok, jeste, ali drugi gol i penal na kraju ono je za zločin. Sin jednog bivšeg sudije je sigbalizirao penal, onaj pomoćnik, a taj sudija nas je pre više od decenije krao i krao... Jebem li im svima majku lopovsku.

Šta treba nama više da se desi i šta treba da proizvede inat da se desi jedan od dva scenarija :

- da se okupimo u nikad većem broju i lično igračima se obratimo da ne izađu na teren ili,

- da ako igramo u sredu nas bude nikad više u rupetini raspaloj.

Partizan nikoga sem nas nema, mi smo poslednji bastion odbrane Partizana, šta ćemo, do nas je... Ja ću u sredu ako se igra biti na stadionu, kao i danas, ali nažalost mi nemamo čemu da se nadamo. Kao u košarci 30 razlike moramo da budemo bolji da bi računali na pobedu.

Ja sam neko ko se vratio u Srbiju da živi, do skora sam bio mišljenja da nema šanse da odem, najviše zbog Partizana, večeras je prelomljeno, ovo nije mesto gde želim da mi deca odrastaju. Teško će mi biti samo što ne mogu na stadion i u halu, ali ovo je kraj, ne može više, puklo je sve u meni.
Pogledati pod "odbrana Duška Vujoševića" sve je tu rečeno.. .
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.036
Локација
Beograd
Sad vraćam i pre penala ono govno od 5-6 miliona je napravilo faul nad Zahidom.

Sreća pa je žena stigla na vreme da mi da terapiju, inače bi bilo kritično... Ovo je bilo mnogo, mnogo, mnogooooooo gore nego prošli derbi.

@Silvija Mizdrak

Nažalost, ali sad je poslednji trenutak da vidimo koliko nama ustvari Partizan znači. Dve su opcije, ponavljam, ne igrati ili napuniti rupu, da nema igla gde da padne.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Samo je Dino falio i sve bi bilo top.
Kupi kartu, casti pivo, dolazim :D

Bunimo se samo mi navijaci i par igraca kojima je ovoga preko kurca. Upravu da je imalo briga ne bi dozvolila da se igra dok sudi Pavle jebeni Ilic. Lik bio ciganski specijalac za jednokratnu upotrebu ali mu Vazura produzio rok trajanja.
Sveta mu rekao u lice "jel te sramota, sta ovo radis vise bre" i to su sve negativne strane njegovog angazmana u derbijima, prodao bi se i za mnogo gore.
Kad smo vec igrali, trebali smo da napustimo posle 2-2, ali to su mogli jedino igraci samoinicijativno, posto ove u lozi peca kurac, a ni govedo na klupi nikako nije reagovalo, nabijem te na kurac Alberte Nadje.

Da se ne lazemo, igracemo u kupu i izgubiti. Nece biti nikakvih trzavica kao sto nije bilo na ovom derbiju posle onakvog prethodnog.
Kaze "igracemo jer necemo moci da igramo evropu ako ne izadjemo"? Brani li ti ko da u dvadesetoj sekundi utakmice uletis otvorenim djonom u levu potkolenicu Spajica? I tako malo redaljke, dok ne dodjes do suspenzivnog crvenog tako sto ce Taki Nikolic da juri sudiju gumenim dildom po terenu.

Mi smo okupiran klub. Vazura je veci neprijatelj Partizana od Zvezdana Terzica. Niko zvezdo nema to sto imas ti.
 
Top