Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Nadam se da majice imaju opciju samouništenja, inače džaba im posao... Mogli su da kupe i obične jednobojne Arilje. Em domaća firma pa pare (ako gmazura ikada ikome nešto plaća) ostaju u zemlji, em ne troše novac (opet pod uslovom da gmazura bilo kome nešto plaća) za štampu.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.761
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Danas je bilo sta korisnije i ispravnije uraditi u rupcagi od eventualnog kretenskog nastupa da idemo po nekakvu pobedu i borbenost, te patetike ostaviti za druga vremena.
Pobeda i borbenost u sportu, na terenu, nikad nisu kretenski!!!

Da li si ikad igrao u nekom klubu?
Basket u školskom dvorištu?
Fudbal na male goliće?
Ili si samo učestvovao?

Onaj ko IGRA, igra da pobedi - protiv neprijatelja, protiv prijatelja, brata, na malom terenu, na velikom terenu, u maloj utakmici, u velikoj utakmici...

Onaj ko samo učestvuje...
Da, taj NE MORA da pobedi, ne mora da bude borben. Može i da se skloni. I da se ne trudi. Napravi selfi.
Samo što to NIJE sport.

A za naš Partizan su navijači, u neko skorije vreme, smislili taj najprikladniji slogan: PARTIZANE NAPADAJ!

A ko napada taj dolazi da se bori i da IDE NA POBEDU!

E TO JE PRAVI PARTIZAN!!!

Pobedio, ne pobedio, manje je bitno...
Bitno je da se bori, bitno je da ide na pobedu...
I svakako da to nije kretenski... :icon-rolleyes:

p.s.
Ko zamera našim fudbalerima i našem Klubu na poruci sa majica...
(preteče me @serAlex )
Nadam se da majice imaju opciju samouništenja, inače džaba im posao...
Nek uradi nešto žešće od njih na svom radnom mestu, na ulici, u državi...i nek se javi ovde javno, imenom i prezimenom da je to uradio...
...ili nek nam ostavi oporuku koju će nam već neko kasnije proslediti ako je dotični forumski narodni heroj čvrsto rešen da da SVOJU (a ne tuđu) glavu za ideale i pravdu.

Jebote, dokle više taj hejterizam prema svime i svakome u javnosti (i u našem Klubu) na svaku moguću objavu, potez, reč, rečenicu, poruku...?!
Ništa vam ne valja, ništa vam se ne sviđa...
O.k. Onda...
Pokažite LIČNIM PRIMEROM kako to treba!

Miloš Obilić, vojvoda Sinđelić, Gavrilo Princip.
Ko je taj ovde na forumu?
Koji zna kako to treba.
I uradiće to kako treba.

Ali dobro...
Možda je ipak lakše da nastavimo da pišemo...ili da pevamo da zlo ne mislimo...

Sve što želim u ovom trenutku, Partizane igraj i pobedi...

Ako možeš.
Ako ne možeš, pobedićeš neki drugi put.
Dokle god postojiš, ima šanse.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.862
Локација
underground
Pobeda i borbenost u sportu, na terenu, nikad nisu kretenski!!!

Da li si ikad igrao u nekom klubu?
Basket u školskom dvorištu?
Fudbal na male goliće?
Ili si samo učestvovao?

Onaj ko IGRA, igra da pobedi - protiv neprijatelja, protiv prijatelja, brata, na malom terenu, na velikom terenu, u maloj utakmici, u velikoj utakmici...

Onaj ko samo učestvuje...
Da, taj NE MORA da pobedi, ne mora da bude borben. Može i da se skloni. I da se ne trudi. Napravi selfi.
Samo što to NIJE sport.

A za naš Partizan su navijači, u neko skorije vreme, smislili taj najprikladniji slogan: PARTIZANE NAPADAJ!

A ko napada taj dolazi da se bori i da IDE NA POBEDU!

E TO JE PRAVI PARTIZAN!!!

Pobedio, ne pobedio, manje je bitno...
Bitno je da se bori, bitno je da ide na pobedu...
I svakako da to nije kretenski... :icon-rolleyes:

p.s.
Ko zamera našim fudbalerima i našem Klubu na poruci sa majica...
(preteče me @serAlex )

Nek uradi nešto žešće od njih na svom radnom mestu, na ulici, u državi...i nek se javi ovde javno, imenom i prezimenom da je to uradio...
...ili nek nam ostavi oporuku koju će nam već neko kasnije proslediti ako je dotični forumski narodni heroj čvrsto rešen da da SVOJU (a ne tuđu) glavu za ideale i pravdu.

Jebote, dokle više taj hejterizam prema svime i svakome u javnosti (i u našem Klubu) na svaku moguću objavu, potez, reč, rečenicu, poruku...?!
Ništa vam ne valja, ništa vam se ne sviđa...
O.k. Onda...
Pokažite LIČNIM PRIMEROM kako to treba!

Miloš Obilić, vojvoda Sinđelić, Gavrilo Princip.
Ko je taj ovde na forumu?
Koji zna kako to treba.
I uradiće to kako treba.

Ali dobro...
Možda je ipak lakše da nastavimo da pišemo...ili da pevamo da zlo ne mislimo...

Sve što želim u ovom trenutku, Partizane igraj i pobedi...

Ako možeš.
Ako ne možeš, pobedićeš neki drugi put.
Dokle god postojiš, ima šanse.
Nemoj vise Tomicu sit sam i svoje demagogije. Za tvoj info nikad nisam niti bi ucestvovao u nekom takmicenju ili bilo cemu gde bi trpio ponizavanja, a isto vazi i u privatnom zivotu. Ovo ti je prica u rangu, jbg moram u autobuse na mitinge i glasanje, takva je situacija.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Pa dobro, poruka jeste šokantna. Ja sam se šokirao... i sramota me. Bar su nešto postigli. Opet ponavljam, ako je tačno pošto danas svako za par stotina dinara može da odštampa šta god, slika i okači na internet.

Da li si ikad igrao u nekom klubu?
Da, igrao. I odbio da igram nameštenu utakmicu i odjebao i trenera i upravu posle toga. Menadžera hvala bogu nisam imao da mi preti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Izvinite na duplom postu:

Ako je tačno... :buhahaili :pop ili :banghead:, kome šta više pasuje.

Što bi Rumenka rekla Radovanu III: "Al' si im zapretio..." Neće moći da spavaju mučeni od sramote.
Па добро бар је фонт слова како треба мада може и мањи.....:cekanje:
На шта смо спали....
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Ja bih volio da čujem šta su realno još mogli igrači? Digli su glas i šta još mogu? Da stvarno ne izađu? Jeste vi svjesni da kad je bila politička situacija mnogo lakša igrači nisu smjeli od vođa i menadžera da se čuju, a kamoli sad. Ne znam zašto vam nije dovoljno što su barem nešto rekli? Bilo kakva radikalizacija je nemoguća u radikalnoj zemlji. Je l vi vidite da kompletna opozicija ne zna šta da radi od sebe a ovdje pričate bajke o nekim crvenim kartonima, omladincima i ne znam ni ja šta. Alo ljudi, je l znate vi gdje živite?
Što se posjete tiče, za to je potrebna sloga, a toga nema. Atmosfera pred drugi derbi je bila kulminacija ove sezone, ali ne zago što smo bili prvi, nego zato što su svi mislili da je to najbolje mjesto da se pokaže srednji prst sistemu. Posle prepucavanja na košarci sve je otišlo u 3lpm. Razočaran čovjek teško vraća optimizam. Za odlazak u rupu u velikom broju potreban je makar neki vid optimizma. Mnogi ljudi su to izgubili.
Gdje god se okreneš osjećaš se ugnjeteno i onda očekujete da će ljudi sami ići na ugnjetavanje. Teško je to.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Pošto nismo više klub.
Sigurno nismo klub navijača Partizana.
Nego smo klub pod kontrolom cigana.
Onda posle svega, možemo očekivati bezvoljne , razočarane igrače koji će uz relativno pošteno suđenje, bez većih krađa izgubiti.
Taman da im damo alibi.
Evo šta sad, jel sad pošteno.
I tako u krug.
Žalosno.
Pa to ce se i desiti. Igracima nije ni do cega. 5 puta su jeftiniji , individualno smo slabiji a u 3 derbija pobedili bi ih sva 3 puta da su uslovi bili normalni.
Ocekivati to od njih i cetvrti put , posle svega sto se desavalo je bezobrazluk , sve i da sudjenje bude relativno posteno , a bice samo u slucaju ako ne bude bilo potrebe da ne bude.

Све је стало у ова два поста. Данас излазимо на терен да дамо алиби циганима и то је цела сврха појаве играча данас.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Bar ću olakšati dušu malo u firerovom klozetu, a i ne samo to..dobra je to terapija u ova zla vremena.
Probajte, ne košta ništa..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Prvo, poruka je što bi rekli klinci krindž. Ali ajde, znao sam da više od toga neće ići, eventualno sedanje na travi maks.
Drugo, poređenje sa Fenerom je neumesno, prvo što imaju najviše navijača u Turskoj, drugo, njihov uticaj je tamo ogroman, a treće i najbitnije, imaju pare da taj uticaj tamo opravdaju.
Drugo, ako su već rešili da štampaju majice, šta koj' kurac šalješ u medije, bukvalno daješ ciganima fore da i oni izađu sa nekom kontraporukom i naprave te smešnim na više nivoa, što najiskrenije ne sumnjam da će učiniti i onda će se više pisati o njihovom odgovoru, nego tvom revoltu. Ili samo izađeš ili ne u njima, kraj priče.
Što se tiče terena, moram reći da mi se dopada da vidimo kako će to da ide sa Gohom na 10, Zahidom na 8 i konačno Severina i Kalulu.
Na nekim kanalima je izašlo da neće Kovačević biti taj koji se luftira, nego Aranđel, što bi i bilo bolje, već je jako neprijatno kako Ivanić i Katai apsolutno svaki put pogode stranu da ga prođu kad krenu 1 na 1.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sa ovim majicama ce bas ciganima da nakrivimo kurac!Kreativnost 0 bodova!Sta se postize sto rekose kolege sa foruma-nista!A ovi sto se busaju u grudi da se "treba boriti" itd.ne bih da vas nazovem glupima ali vidite li vi sta se desava.A za Gorana Tomica imam poruku:eh,da mi je tvoj mozak prijatelju da se sit naodmaram!
 
Top