Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Do autogola smo bili puno bolji i nasa igra je bila smislenija.
Kovacevic najgori half kojeg smo imali, Sanicanin je Kanavaro za njega, priem, kontrola lopta katastrofalna, uvek kad ima loptu u nogama plasim se da je ne izgubi.
Owusu nije fudbaler, Antic i Filipovic kriminalni.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.271
Reaction score
7.005
Dao kurcic alekspeder pare za licencu i upozorio da gmaz debeli ne talasa previse.
Iskompleksirala ga siptarka neki dan i ona sa malte, sad ce da se izivljava cim se vrati. Upravi jebem majku mrtvu, raspali se od bolescina najgorih da Bog da.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Pa da dođem, da se ja nerviram.
A oni da se ljube i da ih zabole kurac.
Pa oni imaju više mogućnosti da nešto pokušaju i da se pobune.
Ja mogu samo da rizikujem robiju i da uletim na teren.

Od mene podršku nemaju.
I to je to.

A trener nam je posle svih neuspeha uvek nasmejan i srećan.
Srećniji je kad Partizan izgubi nego kad pobedi, tad je sav namrgođen.
A sad se smeje i zbija šale, i lepo se saginje svom prijatelju na klupi Cigana koji se sprda sa njim.
A on il je neinteligentan da to shvati il nema obraza i muda .

Kako si iskusno preskocio dio dje sam napisao da je "isto ovakvo stanje bilo i kad je zeljko pantic bio u klubu".
Razaranje Partizana nije pocelo kad je doveden Stanojevic, Petric ili Duljaj.
Zlocinacki poduhvat traje odavno, ali prelomna tacka je 2014. godina kad je pantic sa oskarčićima okupirao klub.
Oni su jednog Trbojevića istjerali iz kluba. Lizao je dupe vazuri, a nas je proglasavo botovima jer kritikujem sns, nate...

A ako ne dodješ ne stadion, onda se ne nerviraš?
To je ta logika, neka neko drugi uradi posao a mi ćemo da aplaudiramo...
A šta misliš da ovi sa tribine naprave neku akciju da njih ne bi hapsili isto kao tebe?

Licemjerno je da mi odavde pozivamo bilo koga drugog da nešto uradi, a nećemo da podjemo na stadion "da se ne nerviramo".
Realnost je da Partizan nema navijače koji će da dodju na stadion, a kamoli da preduzimaju neke akcije.
U Njemačkoj imas velikane koji ispadaju u drugu ligu pa im je pun stadion.

Što se Duljaja tiče, on je čovjek slab trener i to je svima jasno.
Al ta priča kako je tužan kad dobija a srećan kad gubi je glupost da ne kažem beyobrazluk.

Jedini koji se vše od cigana raduje našim porazima je pantic koji svake sezone odradi medijsku pripemu otimanja titule a vidim da se dobrano trudi i da sabotira KKP.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Dečka sa iscrtanim stripom na sebi poslati negde na građevinu, on je zalutao u Partizan. Ko snosi odgovornost za dovođenje ovog frika u odbranu Partizana ?
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.813
Ja se samo pitam, kakav bi tretman imao Miroslav Djukić ovde, da je gubio 5:0 od Nordsjelanda. 0:4 od TSC-a. Da je bio četvrti na tabeli na kraju sezone itd itd. Dok se Duljaju skandira sa tribina i praštaju mu se svi porazi.

Ah, djukic...cigos iz Stitara je nasledio tim koji je osvojio duplu krunu, masineriju koju mu je ostavio Marko, i dovedena su pojacanja koja je on hteo, i dovedena su na vreme. Taj tim i ta pojacanja, porediti sa ovim cime raspolaze Duljaj je pokvareno na sto nacina, bas poput sudjenja govneta iz kragujevca.
Imas li da kazes koju rec protiv uprave ili psihopate? Ili se to satro podrazumeva?!
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Jedina mana mu je sto je golman linijaš i ne snalazi se sa centaršutevima pa često prima golove iz peterca, naročito nakon kornera.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
@Gabriel_Batistuta molim za odgovor ko je pre duljaja pobedio u derbiju i kada i sa kakvom ekipom. Kakvu ekipu je imao stitar djukic kakvu duljaj?
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ah, djukic...cigos iz Stitara je nasledio tim koji je osvojio duplu krunu, masineriju koju mu je ostavio Marko, i dovedena su pojacanja koja je on hteo, i dovedena su na vreme. Taj tim i ta pojacanja, porediti sa ovim cime raspolaze Duljaj je pokvareno na sto nacina, bas poput sudjenja govneta iz kragujevca.
Imas li da kazes koju rec protiv uprave ili psihopate? Ili se to satro podrazumeva?!
Naslijedio tim koji je osvojio duplu krunu osim Milenkovica, Leonarda, Djirdjevica i nesto kasnije Evertona...
Uz to prodat Vlahovic za cijeli milion evra a dovedeni Suma koji je u poslednjih 7 godina odigrao 9 mjeseci krstenog fudbala kod Sava i Ozegovic...

Nisam nikakav Djukicev fan, al budimo relani. MN nikad ne bi otisao iz kluba da mu je ostala ta masinerija ili da je dodatno pojacana...
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Ah, djukic...cigos iz Stitara je nasledio tim koji je osvojio duplu krunu, masineriju koju mu je ostavio Marko, i dovedena su pojacanja koja je on hteo, i dovedena su na vreme. Taj tim i ta pojacanja, porediti sa ovim cime raspolaze Duljaj je pokvareno na sto nacina, bas poput sudjenja govneta iz kragujevca.
Imas li da kazes koju rec protiv uprave ili psihopate? Ili se to satro podrazumeva?!
A Duljaj nije dobio 11 pojacanja letos i još 6 na zimu? Nije bila ista uprava u vreme Djukića, Nikolića i sad? Imam da kažem da jebem mater upravi po 100 puta.
 
Top