Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Pa pogledaj koju ekipu je imao savo milosevic, covek sa onakovom ekipom uzeo jedan kup, posle ga pamprcio lalat narkoman gde je stigo. Izgubio prolece u ligi evrope za 5 minuta i igracem vise.Znaci posle kupa skoro 4 godine nismo imali pobedu. Pojacanja duljaja i ovih ranije mogu da se porede 90 posto poluigraci.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ah, djukic...cigos iz Stitara je nasledio tim koji je osvojio duplu krunu, masineriju koju mu je ostavio Marko, i dovedena su pojacanja koja je on hteo, i dovedena su na vreme. Taj tim i ta pojacanja, porediti sa ovim cime raspolaze Duljaj je pokvareno na sto nacina, bas poput sudjenja govneta iz kragujevca.
Imas li da kazes koju rec protiv uprave ili psihopate? Ili se to satro podrazumeva?!
U tom timu je prvi napadač bio ožegović a najbolji igrač Mesko.
Jedina dva relativno solidna igrača su bili Tavamba i Everton, Bambi ok ali povratnik ko povratnik.
Brzinski su mu prodata dva najbolja igrača.
Mada ne žalim trenere koje sjebe uprava i to smatram ogledalom njihovog obraza, kao i obrnuto cenim kada neko istera svoje pa dovede ovog Zahida, Saldanju, Natha, Sadika, Asana pa i Goha moguće.
To je jedino što i cenim kod Duljaja.
S druge strane Đukićevi rezultati su misaona imenica za sve trenere posle njega a i dosta njih pre sa izuzetkom Nikolića.
Samo su se snjim brisala govna jer nije nikom simpatičan objektivno. Što samo pokazuje koliko se lako partizanovcima može prodati priča.
I nemam nameru da raspravljam ko je bolji i ko je kakav tim imao nego samo da ukažem na dvostruke aršine.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Pa pogledaj koju ekipu je imao savo milosevic, covek sa onakovom ekipom uzeo jedan kup, posle ga pamprcio lalat narkoman gde je stigo. Izgubio prolece u ligi evrope za 5 minuta i igracem vise.Znaci posle kupa skoro 4 godine nismo imali pobedu. Pojacanja duljaja i ovih ranije mogu da se porede 90 posto poluigraci.
A čekaj Saldanju i Goha nismo platili preko milion evra pojedinačno???
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.796
Локација
Beograd
Uistinu, imao je Leonarda poluvreme protiv Olimpijakosa i Đurđevića do kraja kvalifikacija kad smo zgazili mađare kao pijan govno, jedino što je dobio najboljeg Stojkovića u karijeri za razliku onog što ima bušne ruke, a u napadu su imali onog što Ivica garantuje za njega i Solomona.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Meni samo nije jasno jos koliko godina cemo trpeti ovo i ucestvovati u ovom cirkusu... Svake godine ista prica... Ne znam sta igramo kad se svake godine zna ko ce biti sampion...

Vrednost timova na transfermarket duplo veca u njihovu korist... A zvaljavi kaze dao je isto i Partizanu i zvezdi... Mi smo svedeni na nivo cuke, tsc, oni imaju samo par miliona manje od nas vrednost timova...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
A Duljaj nije dobio 11 pojacanja letos i još 6 na zimu? Nije bila ista uprava u vreme Djukića, Nikolića i sad? Imam da kažem da jebem mater upravi po 100 puta.

Letos?! Pojacanja?! Kad smo ispali iz evrope?!
Ista govna i tad i sada u upravi, samo su tad bili na pocetku svog posla, a sad uzivaju u plodovima svojih ispunjenih naredbi.
I Duljaja niko ne brani, nije za trenera Partizana, to vidi svako, vidi i on, ali tim koji ima je kanta. A za to je zasluzna uprava, posledicno, a zapravo je najveci krivac onaj protiv koga ne smes ni ovako na forumu da kazes ni jednu jedinu rec.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
A čekaj Saldanju i Goha nismo platili preko milion evra pojedinačno???
I sta sa njima ? To je dva igraca sta je sa ostalima? Poredis mi goha i bambija tosica... saldanja kod nas postao igrac i to je pitanje. druga vremena sad je vreme kad se za igrace daje 120 000 000evra po evropi milion je smesno u fudbalu. Prodali 2 igraca za po 4 milke u sred polusezone i kaze dali za 2 igraca po milion, doveli mu skupe igrace hahaha
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Nije teško, no nemoguće.
Da je drugačije, ne bi živeli u fašizmu .
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Duša me zaboli svaki put kada moram da napišem politički komentar u sportskoj raspravi ali...

Ko veruje da Partizan može da bude šampion i tako se direktno plasira u LŠ a ne miljenica, taj nije pratio sport od 2012.

Ne, ne kažem da nas je sudija danas sjebao, već da je ovo možda i najrealnije lice ovog Partizana, pogotovo u odbrani. Svi smo znali da će serija trajati otprilike do izbora. Pritom sudije nisu ni potrebne kada je klub u šaci naprednjaka od glave do pete.

Ove sezone je takav pritisak nabijen na pobede Partizana i loše utakmice Zvezde da bi čovek pomislio da imamo +35 a ne +6, sada +3 a opet vrše taj pritisak. Srbija nije navikla da Zvezda crvena ima jedan poraz a kamoli dva u sezoni. Na stranu to što sam mišljenja da mi titulu ne bi uzeli ni sa +35 u ovom momentu. Dovode igrače za po 5 miliona evra, od top 10 transfera drže možda prvih devet pozicija, ali se više ističe deseti transfer jer je taj Partizanov.

Ulažu bespovratno jedno 20-40 miliona evra godišnje u Zvezdu i mi očekujemo da će se Partizan, čija je uprava produžena ruka vlasti, uraditi nešto da ih spreči u rekordnim uspesima.

Predsednik države se nervira na utakmicama svog kluba i u slobodno vreme ponosno govori o tome kako se tukao na utakmicama i kako su ga vodili u stanicu, sad vodi svoju decu i govori kako mu deca plaču zbog rezultata Zvezde, pa kakav bi on otac bio kad bi dozvolio tako nešto?!

Znam da je realnost jako depresivna, ali očekivati bilo šta dok taj vodi državu je kao i očekivati od Pinka da pljuju predsednika, nerealno.

Govorimo o ljudima koji su upotrebili pretnje i crkvu da spreče dolazak jednog košarkaša u Partizan, ako vam to nije dovoljno... Onda pogledajte bukvalno sve ostalo od 2011. do danas. Siti ne bi uzeo titulu u Srbiji, zbog mi nisu krivi ni igrači ni treneri.

Smrt fašizmu - živeo Partizan, kad tad.

Mogu samo da ponovim ono što mnogi ovde pišu već godinama. Ja sam čak i išao u tu krajnost da kažem da bi naš klub glasao za to da se zvezdi dodeli titula i pre početka sezone, a kamoli izgubio par utakmica da se izgubi neka umišljena titula, čvrsto verujem u to, jer to odavno više nije "naš" klub u tom smislu.

Jedino neko ko je odsečen od realnog stanja Srbije može da se nada bilo kakvom uspehu dok se vrhovni vodja "bori za svoj narod", a verujem da će još dugo.

Voleo bih i ja da se u fudbalu mi borimo protiv nekog sistema, da prkosimo naprednjacima, ali tužna realnost je da smo samo produžena ruka koja služi da bi dala legitimitet četničkoj petokraci i apsolutno ništa više. Klub je okupiran već decenijama unazad, trenutno je samo najgore stanje, ali neljudi na čelu kluba(medju kojima i neki navijači, mada manje nego ranije jer je i poseta sve slabija pa interes više nije tu za vlast) i njihovi saučesnici, nažalost kvazitreneri i fudbaleri koji su dovedeni ili da bi se stvorila lažna slika da se trudimo i da se ulaže, ili da bi sabotirali bilo kakav neuspeh svojim neznanjem dok mi već godinama govorimo da oni "nisu krivi", iako nisu, jednostavno neće doneti ništa osim katastrofalnog neuspeha. A taj katastrofalni neuspeh je recept za uspeh druge strane, tako da su svi oni kompletno zapravo jako uspešni u onome što se od njih očekuje.

Da vas podsetim da smo mi odmah nakon nerešenog derbija izgubili jednu i jednu odigrali nerešeno za svaki slučaj, izgubili prvo mesto definitivno i posle toga izgubili još tri utakmice, od kojih dva derbija.

Nažalost, ostaće na tome da će se neki momci pobuniti (mahom stranci) i postati heroji na par nedelja, ali to je to, to je maksimum.

Smrt fašizmu - živeo Partizan, kad tad, ali ne ovakav i ne sad.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Letos?! Pojacanja?! Kad smo ispali iz evrope?!
Ista govna i tad i sada u upravi, samo su tad bili na pocetku svog posla, a sad uzivaju u plodovima svojih ispunjenih naredbi.
I Duljaja niko ne brani, nije za trenera Partizana, to vidi svako, vidi i on, ali tim koji ima je kanta. A za to je zasluzna uprava, posledicno, a zapravo je najveci krivac onaj protiv koga ne smes ni ovako na forumu da kazes ni jednu jedinu rec.
Ja ne smem da kažem? Pa čitaj moje postove od ranije, psihopsta i bolesnik sam ga nazivao. U životu nisam glasao za njega nijedanput. Nemoj me zajebati ako je sve loše treba i trener da nam bude loš? Daj nešto da se promeni kad već debeli smrad Vazura koji je usao u klub sa 27 godina i nista u zivotu nije radiopre toga i Vučela koji se čuje svaki dan sa Vučićevim ćaletom, ako oni ne mogu da odu, daj bar da imamo trenera dostojnog Partizana i da igramo bar grupnu fazu nekog evropskog takmičenja.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Pa taj psihopata sto ga pomenu ne dozvoljava takve promene...
Jbt,jel realno ovo..
Pa jel pre tri dana gledasmo prebijanje Grobara od strane zgadije, na ocima pandura i to motkama koje su im podeljene u zgradi Opštine Zvezdara?!
I ti mislis da bi taj psiho dozvolio nešto zdravo i normalno u onome što mrzi?!

Pa...svaka čast..nemam šta drugo da dodam..
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kako si iskusno preskocio dio dje sam napisao da je "isto ovakvo stanje bilo i kad je zeljko pantic bio u klubu".
Razaranje Partizana nije pocelo kad je doveden Stanojevic, Petric ili Duljaj.
Zlocinacki poduhvat traje odavno, ali prelomna tacka je 2014. godina kad je pantic sa oskarčićima okupirao klub.
Oni su jednog Trbojevića istjerali iz kluba. Lizao je dupe vazuri, a nas je proglasavo botovima jer kritikujem sns, nate...

A ako ne dodješ ne stadion, onda se ne nerviraš?
To je ta logika, neka neko drugi uradi posao a mi ćemo da aplaudiramo...
A šta misliš da ovi sa tribine naprave neku akciju da njih ne bi hapsili isto kao tebe?

Licemjerno je da mi odavde pozivamo bilo koga drugog da nešto uradi, a nećemo da podjemo na stadion "da se ne nerviramo".
Realnost je da Partizan nema navijače koji će da dodju na stadion, a kamoli da preduzimaju neke akcije.
U Njemačkoj imas velikane koji ispadaju u drugu ligu pa im je pun stadion.

Što se Duljaja tiče, on je čovjek slab trener i to je svima jasno.
Al ta priča kako je tužan kad dobija a srećan kad gubi je glupost da ne kažem beyobrazluk.

Jedini koji se vše od cigana raduje našim porazima je pantic koji svake sezone odradi medijsku pripemu otimanja titule a vidim da se dobrano trudi i da sabotira KKP.

Vidi, boli me dupe za Pantića.
Ja sam pričao još 2012 da se treba boriti protiv Vučića kad nam je preuzeo prvo tribinu i drži je i dan danas, pa tek onda upravu.
Pantić je tad pričao da ne treba da se bavimo politikom.
Ja nisam na društvenim mrežama , pa nemam uticaj ali Partzan net ima.
Predlagao sam već odavno protest samo protiv Vučića jer jedino frontalni sukob sa njim svih navijača Partizana daje nekakvu šansu.
Jer do toga mora doći ako hoćemo da preživimo.

Da se ugledamo na odgovor Zaporoških kozaka Turskom Sultanu.
Jer to je diplomatija i svesnost situacije.

A ne igrokaz protesta Juga.
Vučić sve režira.

A i taj je Pantić otpao iz sistema, ko zna kako , pa je barem sad protiv Vučića a i to je mnogo bolje od drugih, recimo našeg trenera.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Pa taj psihopata sto ga pomenu ne dozvoljava takve promene...
Jbt,jel realno ovo..
Pa jel pre tri dana gledasmo prebijanje Grobara od strane zgadije, na ocima pandura i to motkama koje su im podeljene u zgradi Opštine Zvezdara?!
I ti mislis da bi taj psiho dozvolio nešto zdravo i normalno u onome što mrzi?!

Pa...svaka čast..nemam šta drugo da dodam..
Pa onda on ne dozvoljana ni promenu Duljaja ako na to ciljaš, onda ona slika Duljaja sa Martinovićem ima smisla.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
U ovom Matriksu bi i Neo bio alkoholicar..ovde i oni koji se probude, gledaju sto pre da se ponovo ulalaju uz Firerovu uspavanku. :puke:
Pa onda on ne dozvoljana ni promenu Duljaja ako na to ciljaš, onda ona slika Duljaja sa Martinovićem ima smisla.
Ako ti je to rezon...onda duplo bravo za tebe. Ti si srećan i bezbrizan čovek
 
Top