Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Misliš da ih je briga..mislis da se nisu utalili da i nakon raspada kluba i ativiranja svih hipoteka koje su napravili imaju uhleb negde?
Nemaju ta govna granica,samo dzep je bitan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.610
Локација
Kipar
Sa imenima kao sto su Duljaj i Nadj se lakse I duze prodaje izdaja kluba navijacima.

Edit: Sta bi se recimo desilo da su njih dvojica otvoreno izasla protiv uprave? Ja verujem da bi klub vecu korist imao.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Sa imenima kao sto su Duljaj i Nadj se lakse I duze prodaje izdaja kluba navijacima.

Edit: Sta bi se recimo desilo da su njih dvojica otvoreno izasla protiv uprave? Ja verujem da bi klub vecu korist imao.
Koju to tačno korist, ko bi reagovao?
"Legende" kluba sto su u zavetu ćutanja osim kada treba da se sere po Partizanu?

Navijači kojih nema?

Ko brate,samo mi to reci?

Ne bi se apsolutno ništa desilo..na Generalovom primeru smo to jako dobro videli.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.610
Локација
Kipar
Takva imena ni u jednoj kombinaciji ne bi smela da budu u drustvu vazure I vucele. To je dovoljno.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
I onda se vraćamo na ono da bi se klub ugasio..jer mora da ima trenera,a oni koji bi trebalo da ga dovedu su tu da ne bi radili svoj posao po pickoustinom zadatku...

Vrzino je to kolo, brate moj..
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
67
Локација
Beograd
Sram bilo sve koji pišu komentare sa primesom podsmeha prema forumašima koji prate Partizan više godina nego što ih oni imaju. Nisam skoro pisao, pratim forum, više me zanima istorija nego ova tuga danas. Prikupljam zanimljive delove istorije, objaviću sve ovde. Jel da me bude sramota što mi dosta pomaže istoričar i hroničar Zvezde što mi šalje dosta toga što nađe u vezi našeg kluba. On ceni našeg Milutina Šoškića, Miloša Milutinoviča i Momčila Vukotića kao i njihove legende. Pišete o nekom krljanju za 5 crvenih, o ležanju na terenu dok sudija ne prekine meč, o klizećem na sudiju ... Tastatura imbecili, 80 posto takvih upisa i ne zanima članska, sezonska, utakmica, a od tog broja, pola iz Beograda. Pa mnogi su ovde i Mocu pljuvali pre 10 godina. Muškarci pišu u ženskom imenu, muškarci sa muškim imenom žele njihovim i nekim našim igračima da ih u mukama rak izjeda. To je grobarstvo ??? Gde smo otišli ??? P.S. Možda nisam trebao da spomenem Milutina, Miloša i Momčila, jer će ti o kome pišem pomisliti na Milankovića, Milanovića sudiju i Bajagu. Srećom, stavio sam i imena i prezimena.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Sram bilo sve koji pišu komentare sa primesom podsmeha prema forumašima koji prate Partizan više godina nego što ih oni imaju. Nisam skoro pisao, pratim forum, više me zanima istorija nego ova tuga danas. Prikupljam zanimljive delove istorije, objaviću sve ovde. Jel da me bude sramota što mi dosta pomaže istoričar i hroničar Zvezde što mi šalje dosta toga što nađe u vezi našeg kluba. On ceni našeg Milutina Šoškića, Miloša Milutinoviča i Momčila Vukotića kao i njihove legende. Pišete o nekom krljanju za 5 crvenih, o ležanju na terenu dok sudija ne prekine meč, o klizećem na sudiju ... Tastatura imbecili, 80 posto takvih upisa i ne zanima članska, sezonska, utakmica, a od tog broja, pola iz Beograda. Pa mnogi su ovde i Mocu pljuvali pre 10 godina. Muškarci pišu u ženskom imenu, muškarci sa muškim imenom žele njihovim i nekim našim igračima da ih u mukama rak izjeda. To je grobarstvo ??? Gde smo otišli ??? P.S. Možda nisam trebao da spomenem Milutina, Miloša i Momčila, jer će ti o kome pišem pomisliti na Milankovića, Milanovića sudiju i Bajagu. Srećom, stavio sam i imena i prezimena.
Ja nemam običaj ovo da radim, ali kad sam pročitao zvezda sa velikim z i kad smo već kod istorije...Screenshot_20240425_213710_Chrome.jpg
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.775
Локација
Панчево
Evo recimo da se vratimo 1001. put.

Jedan od Vaših argumenata je bio tada kada je Duljaj došao da mu je to možda jedina prilika da upiše Partizan u svoj CV, pa zašto da je propusti. Evo sad se ja pitam, a šta će na kraju balade pisati u tom CV-ju? Da je sa 2. mesta pao na 4. u sezoni 2022/23? Ili to da je dobio jedan od najvećih šamara u Evropskim takmičenjima u istoriji kluba?

Ali sve to i nije toliko bitno. Sam pao, sam se ubio. Ja ga trenutno uopšte ne teram, niti pljujem što ne zna posao ili ga zna nedovoljno, niti mislim da treba da ode pošto je na listi prvih 100 problema u klubu on 201. T.j. treba da ode sa pozicije trenera, ali poslednji, kada isprati sve svoje trenutne poslodavce.
Da ne dubim raspravu je li Duljaj dobar trener ili nije, ja to ne znam, nisam fudbalski obrazovan. Mislim da nije, mislim da nije ni trener, što neko reče, ali ga volim pa sam subjektivan, i verovatno zbog toga nesposoban da odvojim Duljaja igrača od Duljaja negirača, tako da sam ambivalentan po tom pitanju, što bi rekli. Ali je malo oštra ocena da je dobio jedan od najvećih evropskih šamara. Prvo, potcenjuju se Danci. Nisu Siti i ekipa, ali se potcenjuju. Drugo, treba li da se prisećamo Slavije, Tikve, Rapida iz Beča i ostalih, da ne budimo ružne uspomene sad, ali nisu šamari bili samo petarde, bilo je i manjih poraza koji su veći šamari? Veći šamar je meni x sa Florom iz Talina, pogotovo iz doba kad "nisu svi igrali fudbal", recimo, nego pola ovih koje sam pomenuo. Isto kao kad neko kaže Savo ispao iz evropskog proleća. Pa nije Savo, uz sve njegove mane, nego Stojković, koji prima gol glavom sa pola terena. Ali, poenta je u sledećem. Neko je pre par strana napisao kako mu je Saničanin kao Kanavaro naspram Kovačevića (inače mislim da ćemo svake sezone dovoditi bar po jednog igrača iz Čukaričkog, ali to na stranu). E to je poenta, ka tome se ide, da budemo amaterski klub, gde će nam svaki prethodni krš izgledati kao igračina naspram ovog koji sad igra. Ona čuvena "ćuti, može i gore".Teorija zavere ili ne, u to duboko verujem. Kako da se to spreči, ne znam. Nemam iluzija u vezi sa vladavinom sekte, mislim da će da jašu još par decenija. Što se navijača tiče, prazan stadion (sa bojkotom ili bez) dovoljno govori. Mi nemamo na stadionu ni redovnu publiku iz Arene. Ne samo sad, nego i kad smo najbolji bili, stvari nisu mnogo bolje bile. Evropske utakmice koje svi hoće da gledaju, ne računam, čak ni LŠ. Verovatno su uzroci toga mnogostruki, neke mogu da pretpostavim, neke sigurno ne, ali to nije ni važno, važno je šta je sad, a sad nam treba kakvo takvo rešenje, a ja ga ne vidim, iskreno. Nisam pametan, i baš sam se nešto namračio, takav osećaj nisam imao nikad.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.775
Локација
Панчево

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.366
Reaction score
37.722
Ali je malo oštra ocena da je dobio jedan od najvećih evropskih šamara.
Rezultatski izjednačen drugi najteži poraz u klupskoj istoriji. A tvoj ili moj subjektivni osećaj oko toga je druga stvar. Meni je lično veća sramota Šamrok u Beogradu nego Kroacija u Zagrebu recimo koja je tada bila pola njihove reprezentacije, mog pokojnog oca je više boleo Fljamurtari nego 0-6 protiv Drezdena. Ali to svako drugačije gleda. Rezultat se piše i ostaje.

Ali da ni ja ne produbljujem, to uopšte i nije bitno.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Mi smo od Flore izgubili. Nijednom nije bilo nereseno. Pobeda I poraz.
Stoga neki zli jezici govore Floroje i prave ovde haos. Ne bi toga bilo da je bilo nereseno.

U svakom slucaju, treba malo tenzije da se stisaju. Ne vodi to nikuda.

Sto e kluba tice, strogo profesionalno i stranci, sto rece @Zlatiborpfc , ali cemo da se nacekamo dok do toga dodje.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Ja sam uvek gledao da prvo rešavam manje i lakše probleme dok na red ne dođe najveći, da me makar glava manje boli.
Mi evo već 10 godina rešavamo manje probleme i kako jedan rešimo, tako se instant pojavi novi…toliko ih ima, da ovaj veći (koji je zapravo, gle čuda, uzrok tih manjih) nikako da dođe na red.

Vazura ni ne treba da reši problem nego ljudi koji prihvate da sarađuju sa njim
Ta priča da će Vazura da podnese ostavku jer ne može da nađe trenera je presmešna.
Bukvalno bi pre tebi i meni ponudio posao trenera, nego što bi se zbog toga povukao.
Kad stavrno ne bude mogao da nađe više ni jednog bivšeg igrača, iskopaće nekog Bugarina il nekog ko blage veze nema o situaciji u klubu, ligi, državi. Ponudiće mu pristojnu paru. Taj neko će da otvori stranicu kluba na wikipediji, pfc fans na youtube-u, imaće šta sa vidi i posao će oberučke da prihvati. Onda će takve da vrti u krug, možda se pojavi neko perspektivno superligaško ime “gladno uspeha” ,možda se u međuvremenu neka bivša legenda predomisli itd.
Sve u svemu,
Vepar
bez
govnjive
motke
otići
neće
.
 
Top