Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.354
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Drugari moji dragi, da vam ne odgovaram svima pojedinačno. Evo ovako. Duljaju sam oprostio loš kraj sezone prošle, pod pretpostavkom da ne može ništa preko noći i da treba vremena da bi se nešto uradilo. Prvo kolo ove sezone išao sam na gostovanje u Bačku Topolu da podržim ekipu. Delovalo je to dosta dobro, videlo se da se momci bore. Pružali smo im podršku na svim utakmicama, smrzavali se na stadionu itd. U jednom trenutku smo imali +6 u odnosu na cigane. Sasvim ljudski sam pomislio da možemo konačno prekinuti ovaj višegodišnji post i osvojiti titulu. Šta se dalje dešava. Mi gubimo 8 bodova u naredne 4 utakmice. Potpuno neshvatljivo. Odlazimo iza cigana. Ja u depresiji. Nakon toga dobijamo derbi i opet se stvara nada neka. Onda se desava da prodajemo Belica i Ilica, gde ja to osudjujem naravno, pogotovo za Belića koji je bio bukvalno srce ovog tima, ali i mali Ilić koji je 17 puta bolji igrač od Kovačevića. Mene neki ubedjuju kako je sve to ok, kako su to dobri transferi i kako ćemo naći dobre zamene. Ja ih i tad upozoravam da bi trebalo da se pojačamo u odbrani jer nam je to najslabiji deo tima. Mi najviše novca izdvajamo za pojačanje krilnog napadača. Dalje, na pripremnim utakmicama već primećujem da imamo dosta problema sa amaterskim ekipama i da nam stvaraju dosta šansi. Počinje prolećni deo sezone. Odlazim i u Surdicu na gostovanje, dolazim na stadion u protiv Napretka po kiši, radni dan je bio odmah nakon posla. Mi izgledamo sve gore i gore i svakoj sledećoj utakmici. Protiv Lučana umalo nervni slom nisam dobio kako smo loše izgledali. U kup takmičenju prolazimo neke amatere jedva na penale zatim
I Voždovac na penale. I evo na kraju 4 poraza zaredom. I vi mene pitate zašto sam podržao smenu Duljaja. Eto zato. Sve najbolje želim ekipi u nastavku, ne može jedan čovek biti veći od Partizana pa ni Duljaj, koliko god vam je pritastao srcu svojim ljudskim kvalitetima koje evidentno ima i koje niko ne osporava.

Srdačan pozdrav.
Sve ovo sto si naveo bi bilo legitimno da mi imamo normalnu upravu koja radi u korist kluba, normalno okruzenje (ligu, savez, drzavu), da je sudjenje korektno i da ne postoji satiranje i saplitanje Partizana i iz spolja i iznutra 24/7 365 dana u godini.

Sve ovo da postoji, pa i da se uzme u obzir da je legitimno mozda ovo sto si napisao, a i tada bi bilo prostora za raspravu jer je angazovanjem Duljaja, tj njegovim zalaganjem i poznanstvima Partizan dosao u situaciju da zaradi milione na igracima. Pardon, uprava, ne Partizan, nazalost.

S obzirom da nista od gore navedenog nije, dolazimo do 3 moguca cilja tvog ovakvog iznijetog stava:

1. Navijac rezultata ili naivan
2. Bot vjecitog rivala koji namjerno provocira
3. Bot uprave ili onog jutjubera inicijala Z.P

Nista licno, ali moj primarni utisak je takav.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Зарађивати за вазуру, чуј мене Партизан, за вазуру, је као хероинском зависнику давати за фикс.

Мени није јасна логика појединих чланова овде. Мислим можда сам ја луд, не искључујем то уопште. Али ми не иде у главу шта Партизану значи зарађени новац од евро такмичења и играча? Шта Партизану доноси продаја Салдање, Гоха, Белића, Илића, Садика... Шта, као тај новац ће да се уложи у нешто? У појачања, интернат, реконструкцију стадиона?

После ове управе неће остати камен на камену. Вазура и екипа ми личе на комуњаре који су са брда сишли у куће капиталаца, скидали паркет и ложили га. Они људи бар нису знали чему паркет служи, ови вала врло добро знају шта раде, а раде све што могу да Партизан опстане тик изнад воде. Хипотека на Телеоптик, уништена омладинска школа, са стадиона ће да нас истерају и ми овде причамо о тренерима, заради, Европи, титулу хвала Богу ни не спомињемо више. Онда се ми овде пичкарамо око Сава, Станојевића, Дуљаја, Ђукића, а сви они су део једне целине, можда и најмањи, али опет део једног огромног проблема. Највећи је пичкоусти болесник, а одмах иза њега људи које је он поставио у клуб.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.354
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
343
Reaction score
1.018
Локација
Boston
Cigansko govedo Đukića nemojte da spominjete. Nek ide kod Mađiju njegovog drugara, kao u prvom mandatu kad je ko kurva ćutao znajući da ide na polusezonu. Viktoria Plzen-Partizan je 12× gora utakmica od svake utakmice koju smo ove sezone igrali. Dripac iz Štitara nek pokazuje pločice Kinezima, nas nek se mane.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
I još jedna stvar i po poslednji put da više niko ne stavlja u isti koš bilo kog trenera FKP sa Željkom. Ne zbog titula nego zbog toga što je Željko trener. To važi i za recimo Trinkijerija.
Kada u FKP bude došao trener koji je većeg renomea od fkp koji postavlja uslove upravi, kojeg klub “moli” da dođe bez obzira da li je ime ili ne, onda može da se pravi neko poređenje.
Od prethodnih 10ak trenera ne znam da li se 2,3 bave trenerskim poslom i ne znam da li 1,2 imaju angažman.
Ovde ljudi i dalje pišu gluposti tipa “a njemu je bilo lakše njemu je Vazura doveo” to je sve do trenera za kakva se pojačanja izbori i kakve kombinacije rastera.
Da mi je drago za bilo koga kad ga oteraju nije, da žalim ne žalim, na stranu što ovi što sad seku vene za Duljajem su polivali govnima recimo Đukića koji je imao mnogo ozbiljnije rezultate, to zavisi samo od PRa trenera i koliko je dopadljiv i koliko su mu simpatične izjave.
E neka si im kaz'o!
Sve je tačno tako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
@Zalosna Sova
Браво за пост! :clap
Meni i dalje nije jasno kako smo bili prvi do aprila
Мени није јасно како некима није јасно све ово што си написао у свом посту, па онда дрвље и камење по играчима и тренеру што нису освојили титулу...људи бре дали свој максимум и то је то, први до априла, сад други, до краја видећемо - у сваком случају преко неког свог максимума и неких својих лимита, нико никад није ни могао, и то још у држави која те саплиће и са управом која је канцер, и који ти заједно обесмисле чак и тај максимум који улажеш...
Мислим, стварно...
U jednom trenutku smo imali +6 u odnosu na cigane. Sasvim ljudski sam pomislio da možemo konačno prekinuti ovaj višegodišnji post i osvojiti titulu. Šta se dalje dešava. Mi gubimo 8 bodova u naredne 4 utakmice. Potpuno neshvatljivo.
А није ти било несхватљиво да имамо тих +6 у односу на ,,цигане,,?
Мислим шта је било реалније, да се кољемо са њима за титулу, или да са свим што имају иза себе (Вучића, Терзића, државу, Савез, судије, паре, медије) и са свим тим што ми НЕМАМО иза себе - они направе једно 15-20-30 бодова разлике у односу на нас?

Отишао је Дуљај, дошао је Нађ, и, шта сад?

Хоће ли Нађ сад имати боље бекове, бољу одбрану, бољег Овусуа и бољег Кастиља?
Хоће ли му неко омогућити бољи тим у летњем прелазном року?
Од којих пара?

Да ли је Нађ бољи тренер од Дуљаја?
Колико ће се уопште задржати на тој функцији?

Не знам, видећемо.

Али после смене ТОЛИКОГ БРОЈА Партизанових тренера за време ове несменљиве канцерогене уништитељске управе...
Било које речи о тренеру (било ком тренеру) и његовој некаквој ,,одговорности,, за лоше резултате Партизана - постају бесмислене.

О, да, требају нам и бољи тренери, и бољи играчи, и реновирани стадион, и рефлектори који нам од рђе неће пасти на главу, и фер однос државе, Савеза, судија и медија према нама, питање је само КАКО то све остварити и урадити са несменљивим метастазираним канцером од управе, која је засела и зајахала у Партизану, а да нема кога, или нема начина да се одатле икако макну!

Gde je Nađ imao rezultate? Ni u jednom univerzumu ne bi trebao da bude trener Partizana. A sad ide ono kao "podrška" njemu. Možda bi mu i dao podršku da nije govnjivko ćutao kao sisa posle derbija.

Био је првак Српске лиге са Телеоптиком, е сад што није са Телеоптиком узео и Лигу шампиона, то је због срамотног правила УЕФЕ да првак Српске лиге нема проходност ка Лиги шампиона...
Али зато, од (и због) те сезоне, Ади слободно може себи да упише титулу првака државе коју је освојио као тренер, јер је то прво место Телеоптика у истом рангу као и она ,,циганска,, титула из 1946.-е...

Но, не ради се о томе како се у Србији одређује која титула важи а која не важи, него како овде људи као ти више воле некога да пљуну него леба да једу...
Какав год да је тај Нађ, он је за тај Партизан дао немерљиво више од многих, то је његов живот, он би био тамо и као портир у Земунелу ако би то затражили од њега...ви ћете рећи да је то зато нема кичму, ја ћу рећи да је зато што он без Партизана не може...

И већа је корист од њега таквог какав је за Партизан од оних који са безбедне удаљености не раде НИШТА за тај Партизан...
ЛЕГЕНДЕ.
Ух, како да не.

И могу вам рећи да чак и у Срској лиги има терена где се нађе по која ,,циганштура,, да дође и да по том Нађу сипа најгоре могуће увреде и бљувотине.
Па ако то већ раде ,,циганштуре,, бар не морамо ми.


Je ne želim takav Partizan gde se samo gleda da se prodaju igrači i da je rezultat u drugom planu.

А како ти мислиш да, У УСЛОВИМА У КОЈИМА ЈЕ НАШ КЛУБ ТРЕНУТНО, играчи добију плате, кад је једини уплив озбиљног новца у Клуб продаја играча?
Како мислиш да остваримо резултат без новца?
Како мислиш да задржимо и не продајемо најбоље играче, ако немамо новца да им дајемо плате?

Одговори СМИСЛЕНО бар на једно од ова моја три питања, молим те.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.780
Reaction score
19.528
Локација
Nickname
Jok sad nije niko od vas navijač rezultata, svi ste se zaljubili u crno-bele dresove i reflektore na stadionu. I nije vam važan rezultat.
Kako se niko nije zajebao pa počeo navijati za Partizan Bumbarevo Brdo nego baš za jedan od dva najtrofejnija tima u državi. Normalno da želim sve trofeje za koje se klub bori, pustite tu demagogiju, nismo u Engleskoj.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.354
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nema potrebe za spinovanjem. Ne kaze niko da ne zelimo rezultate i borbu za trofeje. Normalno je da zelimo.
Kazem da mnogi danas ocigledno dolaze, navijaju i podrzavaju samo kad ima rezultata.
Sto Duljaj kaze za upravu i ljude na stadionu, kad je lijepo pun parking auta. Tako i za navijace i posjetu.

To Zlatibore sto si napisao je zamjena teza.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
@Zalosna Sova
Браво за пост! :clap

Мени није јасно како некима није јасно све ово што си написао у свом посту, па онда дрвље и камење по играчима и тренеру што нису освојили титулу...људи бре дали свој максимум и то је то, први до априла, сад други, до краја видећемо - у сваком случају преко неког свог максимума и неких својих лимита, нико никад није ни могао, и то још у држави која те саплиће и са управом која је канцер, и који ти заједно обесмисле чак и тај максимум који улажеш...
Мислим, стварно...

А није ти било несхватљиво да имамо тих +6 у односу на ,,цигане,,?
Мислим шта је било реалније, да се кољемо са њима за титулу, или да са свим што имају иза себе (Вучића, Терзића, државу, Савез, судије, паре, медије) и са свим тим што ми НЕМАМО иза себе - они направе једно 15-20-30 бодова разлике у односу на нас?

Отишао је Дуљај, дошао је Нађ, и, шта сад?

Хоће ли Нађ сад имати боље бекове, бољу одбрану, бољег Овусуа и бољег Кастиља?
Хоће ли му неко омогућити бољи тим у летњем прелазном року?
Од којих пара?

Да ли је Нађ бољи тренер од Дуљаја?
Колико ће се уопште задржати на тој функцији?

Не знам, видећемо.

Али после смене ТОЛИКОГ БРОЈА Партизанових тренера за време ове несменљиве канцерогене уништитељске управе...
Било које речи о тренеру (било ком тренеру) и његовој некаквој ,,одговорности,, за лоше резултате Партизана - постају бесмислене.

О, да, требају нам и бољи тренери, и бољи играчи, и реновирани стадион, и рефлектори који нам од рђе неће пасти на главу, и фер однос државе, Савеза, судија и медија према нама, питање је само КАКО то све остварити и урадити са несменљивим метастазираним канцером од управе, која је засела и зајахала у Партизану, а да нема кога, или нема начина да се одатле икако макну!



Био је првак Српске лиге са Телеоптиком, е сад што није са Телеоптиком узео и Лигу шампиона, то је због срамотног правила УЕФЕ да првак Српске лиге нема проходност ка Лиги шампиона...
Али зато, од (и због) те сезоне, Ади слободно може себи да упише титулу првака државе коју је освојио као тренер, јер је то прво место Телеоптика у истом рангу као и она ,,циганска,, титула из 1946.-е...

Но, не ради се о томе како се у Србији одређује која титула важи а која не важи, него како овде људи као ти више воле некога да пљуну него леба да једу...
Какав год да је тај Нађ, он је за тај Партизан дао немерљиво више од многих, то је његов живот, он би био тамо и као портир у Земунелу ако би то затражили од њега...ви ћете рећи да је то зато нема кичму, ја ћу рећи да је зато што он без Партизана не може...

И већа је корист од њега таквог какав је за Партизан од оних који са безбедне удаљености не раде НИШТА за тај Партизан...
ЛЕГЕНДЕ.
Ух, како да не.

И могу вам рећи да чак и у Срској лиги има терена где се нађе по која ,,циганштура,, да дође и да по том Нађу сипа најгоре могуће увреде и бљувотине.
Па ако то већ раде ,,циганштуре,, бар не морамо ми.




А како ти мислиш да, У УСЛОВИМА У КОЈИМА ЈЕ НАШ КЛУБ ТРЕНУТНО, играчи добију плате, кад је једини уплив озбиљног новца у Клуб продаја играча?
Како мислиш да остваримо резултат без новца?
Како мислиш да задржимо и не продајемо најбоље играче, ако немамо новца да им дајемо плате?

Одговори СМИСЛЕНО бар на једно од ова моја три питања, молим те.
Vas se sećam gospodine Gorane, kad ste glasali za Beka Fofanu za igrača godine i zamerali Marku Nikoliću što mu ne daje više šanse da igra. Sada je bukvalno svaki potez Duljaja za Vas sveto pismo.

Neka ajde ostaviću vas sve malo na miru, očigledno vam ne prija kad neko ima drugačije mišljenje. Samo eto ako ste toliko voleli svi Duljaja zašto nije bilo 20 hiljada navijača svaku utakmicu ko u areni, da li bi uprava tada smela da ga smeni? Umesto toga bilo je manje od hiljadu navijača na poslednjoj Dukijevom utakmici.

Odjavljujem se sad do sledeće utakmice. Pozdrav.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Pisanje dve uzastopne poruke
Nema potrebe za spinovanjem. Ne kaze niko da ne zelimo rezultate i borbu za trofeje. Normalno je da zelimo.
Kazem da mnogi danas ocigledno dolaze, navijaju i podrzavaju samo kad ima rezultata.
Sto Duljaj kaze za upravu i ljude na stadionu, kad je lijepo pun parking auta. Tako i za navijace i posjetu.

To Zlatibore sto si napisao je zamjena teza.
Pa druže od rodjenja navijam za Partizan. Za mene je sezona uspešna samo kad smo ispred cigana. Mi smo jedno od trofejnih sportskih društava u svetu. Partizan uvek mora ići na titulu. Pozdrav.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.354
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.129
Локација
underground
Btw kad pricamo o smeni Duljaja, nije meni sad nesto posebno zao njega. Znalo se da ce ovako zavrsiti. Ali smena Duljaja je dobra prilika da se pokusa nezadovoljstvom udariti na upravu. Ali to ocigledno neki ne razumeju i svojim odobravanjem razvodnjavaju to potencijalno nezadovoljstvo.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.046
Reaction score
7.924
Kada bi malo više bili navijači, a ne svirači k...

Kao i za sve u Smrdiji..aj da mi prvo podrobno objasnimo sebi kako nema valjde da se išta radi i da onda kukamo kako se ništa dobro ne dešava..
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ovo, ono... Kurac, palac. 10 godina jbt i i dalje ima neko ko navija za Partizan i percipira trenera kao problem.

Igramo ligu koja jedino moze da se uporedi sa americkom ligom kecera, samo sa amaterskim glumcima. Tamo su makar profesionalni glumci.

Od skandala sa prve utakmice protiv TSCa, preko ponistenih golova, nesviranih penala, kradje u rupi... Svaki put kada se lomio rezultat sudije su krale. Na 0:0 nama su se ponistavali regularni golovi, ciganima izmisljali penali. Da bi kulminiralo otvorenom kradjom na zadnja dva derbija.

I onda Duljaj problem. Ja samo mogu da mu se neizmerno ZAHVALIM na velicini i sposobnosti da odrzi DUH ovog tima koliko toliko cak do sada. Krali su nas vise nego ikad ove sezone, i neko je trebao konstantno da igracima prica da ima svrhe, neko je morao da ih podigne kada ih pokradu, kada iskreno pogrese, neko je morao njihov duh da odrzi nelosmljenim. Jer to sto su im ove sezone uradili, bi slomilo i najjace karaktere! E zato je Duljaj veliki! Pa ovaj ovakav Duljaj "neznalica" bi imao 10 bodova vise da je imao posteno sudjenje u odnosu na velikog prasoglavog trenera sa druge strane brda.

Ja razumem dezurne kenjatore, al ove sto se javljaju niotkuda samo sada, to nisu cista posla. Nek postavi urednistvo anketu ko hoce na protest, nek se organizujemo makar samo mi koliko nas ima ovde i koliko se to vidi. Nek se vidi jel ovde neko za protest uopste ili bilo koji drugi vid aktivne borbe!? I nek se pritisne tribina da mora na ulicu. Sad ima i za koga i protiv koga. Sta da pratimo gledamo? Nasli su ko ce da cuti sledecih godinu dana.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
321
Čekaj..ti i dalje furas mantru da je smenjen zbog rezultata..a ide prelazni rok sa zlatnom kokom u timu za prodaju(Saldanja)...

Šta, VV tandem naprasno rešio da razmišlja o uspehu i rezultatima nakon 10 godina bolekurcije na svakom nivou?

Imaš li više od 15 godina, ili si plaćen da trujes ovde?

@Oplenac Šta kaže služba? :D
Jedva su dočekali povod da ga smijene. Nisu to mogli da urade dok je islo dobro.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.780
Reaction score
19.528
Локација
Nickname
Dakle: samo zbog Duljaja nismo prvi i imao je sve uslove i divne okolnosti za nadmetanje? .
To legendo, samo udri.

Ne nego čim se uputi kritika u ovom periodu vlasti sns-a uvek se provuče etiketiranje "navijač rezultata".
Nije niko slep da ne vidi da smo okupirani i da od trofeja nema vajde, ali ako će se ljudi konstantno kačiti sa pričom vidite li da je uprava saboterska i da nas vučić uništava, koja je poenta bilo kakve diskusije i postojanja ove teme na forumu dok ista vlast ne padne?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
321
Cek samo, jel to isti onaj Igor na cije insistiranje su dovedeni:
- Milicic - platili (ili dugujemo) 0.5M - dosao da se operise i oporavlja dok prima platu. Svi u Kg znali kakvu povredu ima. Slagali ga zli menadzeri?
- Kovacevic - platili (ili dugujemo) 0.6M - no comment.
- Ovusu - ne znam koliko je kostao ali je svakako previse. Nit nam pravi neku razliku, nit cemo ga kome prodati.
- Jankovic - ulazi skoro svaku utakmicu bez ikakovog ucinka. Primer "menadzerske" kombinacije.
- Goh - platili 1.2M - vrlo mlako. Igrac koji namerava da bude internacionalac a govori samo maternji korejski. Da podsetim za malo vece pare je dosao Suma od kog se ocekivalo da postane Messi domace lige. I vrlo brzo ispljuvan i oteran jer nije.
- Kastiljo - sasvim pristojno za igraca njegovih godina. Potencijal ali... ne nas. Od tog potencijala ce profitirati neko drugi igracki ili finansijski. Ne znam da li Sahtjor, Srna i koliko ce od toga pripasti Dukiju. Partizanu sigurno nista.
Igor kome je skoro celu jesen prva izmena bio Scekic?

Taj isti Igor prica kako ne dozvoljava da se rade neke stvari? Igor "Martinovic" Duljaj?
Kako je samo takvu velicinu propustio neki evropski velikan pa zavrsi kod nas?

Jednom sam vec kazenjen sto sam tvrdio da je demagog. Valjda necu opet posto vise nije ni igrac ni trener.
Zaboravio si Saldanju, Zahida, Severinu i Kalulua da spomenes... Zasto?
 
Top